Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2014/2015] Ogólny wątek organizacyjny - zapisy do 30.09.14

Polecane posty

napisze do zmiji smsa, ta lajza zawsze sie dopisuje ostatnia, ale chyba nikt tyle czasu nie spedza nad fantasy w sezonie co on ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Sorki za pozna rejestracje, mialem urlop a poza tym musze zmienic adres mailowy bo z poczty na Yahoo praktycznie nie korzystam.

 

Czy poniedzialkowy termin draftu jest juz ostateczny? Czy bylo jakies glosowanie dotyczace terminu?

 

Pozdro :)

Zmija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sprawdzilem swoj profil w Fantasy i mam tam podany aktualny email na gmail'u, ale nie dostalem zadnej informacji o lidze na maila? Dopiero wczoraj od Murzyna sie dowiedzialem, ze liga rusza. Komisarzu sprawdz prosze na jaki email przeslales do mnie ta informacje. Dzieki z gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że 1. liga w komplecie :) Zmijor, macie już komisarza, działacie w odrębnym wątku dla 1. ligi - tam się z draftem/dołączeniem do ligi na yahoo ogarniajcie :)

 

Co do adresu e-mail - informacje o zapisach wysyłałem z forum więc liczy się to co masz tutaj, w profilu (a masz yahoo, właśnie sprawdziłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można sie jeszcze dopisywać ??? rok temu grałem z wami ale niebyt mi poszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli graliście w h2h rok temu to właśnie ten temat jest odpowiedni.

 

A dopisywać się jak najbardziej jeszcze można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie będzie miał nic przeciwko, jak się tutaj zareklamuję... A nuż ktoś nie wypatrzył tego formatu na sznurówkowym forum...

Potrzebujemy 2, lub 6 osób, aby wystartować z ligami H2H z draftem aukcyjnym.

Liga 1 działa już od dłuższego czasu... Druga powstaje w tym sezonie...

Ligi będą 14, lub 16 osobowe, w zależności od tego ilu chętnych uda się uzbierać do 21 września.

Jak tylko osiągniemy porządaną liczbę, to chciałbym zamknąć rekrutację i ruszyć z Yahoo, więc kto pierwszy ten lepszy...

Zapisać sie można tutaj:

viewtopic.php?f=22&t=200&start=70

 

Z góry dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to ja też potwierdzam swój udział Orlando Magic

 

barcalover jeżeli grałem rok temu to czemu mam zapisywać sie do listy rezerwowej ???

 

jeżeli dobrze pamiętam byłem z Yakuza w lidze/grupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

barcalover jeżeli grałem rok temu to czemu mam zapisywać sie do listy rezerwowej ???

 

Użyłeś sformułowania "dopisać", więc myślałem, że w tej lidze nie grałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, ogarnijcie się. Wystarczy nieco uważniej poczytać forum i jednak zadać sobie nieco trudu by wyedukować się w podziale lig obowiązujących na sznurówce.

 

Po pierwsze, jest to liga w formule h2h - ze swoją tradycją sięgającą początków sznurówki. Nie ma to absolutnie NIC wspólnego z MP, które startowały w zeszłym sezonie - nawet jeśli pewnego dnia pojawi się możliwość gry w formule h2h w MP to nasza liga wciąż będzie istnieć w niezmienionym kształcie. Póki co obowiązuje tam system fantasy points. Można grać i tutaj i tutaj ale trzeba naturalnie dopisać się do rozgrywek (w przypadku świeżaków - do listy rezerwowej, poszukajcie a znajdziecie) albo potwierdzić kontynuację gry w zeszłym sezonie (to zgłaszamy wraz z nazwą drużyny tutaj). Dotyczy to tylko i wyłącznie h2h. Z kolei MP także wkrótce startują z zapisami/odnowieniami i stosowne info pojawi się we właściwym dziale. Nie tutaj :)

 

W związku z powyższym:

- GluchyPL - z tego co widzę po Twoich postach, grałeś w zeszłym sezonie w MP a nie tutaj. Jeśli mimo wszystko chcesz spróbować - drzwi otwarte ale ---> lista rezerwowa! Do MP się tutaj nie zapiszesz :)

- Zayl - modelowy przykład kolegi, który wpisał się właściwie. Jego drużyna jest na liście w 1. poscie tego wątku. Odwołał się do niej, zaznaczyłem go jako potwierdzonego. O to chodzi :) Niech służy za przykład

- Kubamessi, Air - nie podaliście nazw drużyn więc potwierdzić Was nie mogę. Albo się poprawcie albo ----> lista rezerwowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×