Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2014/2015] Ogólny wątek organizacyjny - zapisy do 30.09.14

Polecane posty

Sopranos Familia

4 lata gry w fantasy

 

Do Mp się zapisują, a tutaj zajrzeć to już nie łaska? Denerwuje, że ludzie tak szybko zapominają w jakich rozgrywkach brali udział rok temu i odchodzą bez słowa. Chyba, że kolega się jeszcze dopisze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jest to dla niego ważne to nie pamięta. Każdy kto nie kocha h2h zwalnia miejsce dla potencjalnego zaangażowanego. Szukaj pozytywów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to wszystko orka na ugorze. Masz rację, że potrzeba czasu żeby wykrystalizowała się liczniejsza grupa graczy na których zawsze można polegać. W końcu ostatni sezon był pierwszym z tak dużą ilością lig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpadam panowie nie bede mial czasu na wszystkie ligi w tym roku wiec lepiej odpuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sopranos Familia

4 lata gry w fantasy

 

Do Mp się zapisują, a tutaj zajrzeć to już nie łaska? Denerwuje, że ludzie tak szybko zapominają w jakich rozgrywkach brali udział rok temu i odchodzą bez słowa. Chyba, że kolega się jeszcze dopisze. :)

 

Nie zapomniał,nie zapomniał :) W końcu do 30 września miał być czas, nie?

Soprano Familia chętnie odegra się za nieudane rozgrywki w sezonie 13/14.

Potwierdzam udział w nadchodzącym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powysyłałem dzisiaj privy do wszystkich zalegających z potwierdzeniami. dostałem potwierdzenie od wasyla7777 i rezygnację od Blasiacco. jako, że zrezygnował też PH#1 potrzebne będzie co najmniej jedno uzupełnienie ze starych lig trzecich w 2A

 

drużyny z 4 miejsc w zeszłorocznych ligach 3ich to:

Dżdżownice z Morholt (ptb)

Tottenham Cavaliers (Ledley)

FC Bosnia (MTRFCB)

Jestem zwycięzcą (KUz)

i to te teamy będą miały pierwszeństwo w zajmowaniu miejsc po managos z 2 ligi (bo spadków z 2 nie było). ich wewnętrzny tiebreaki roztrzygniemy zapewne po pozycji w rankingu Flubera/doświadczeniu w rozgrywkach fantasy/wynikiem w sezonie regularnym w poprzednim sezonie - do dogadania

 

EDIT:

wg Fluba:

 

33 Ledley 29 2

39 KUz 24 2

MTRFCB 24 2

46 ptb 22 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gooz: dzięki za ogarnięcie tematu :) Ostatnio zaliczam spory niedoczas, fajnie, że czuwasz :)

 

Benon: to nie było konieczne :)

 

carter: checked!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chętnie dołączę do jakiejś ligi h2h, o ile draft jest aukcyjny. Staż 2 lata w FB. Mój team - San Diego Suckers.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do niejakiego Burbana, coby się określił w jedną albo w drugą, bo takie niezdecydowanie jednej osoby blokuje całą naszą grupę drugiej ligi (nie mówiąc o nastęstwach dla lig trzecich). Ale sądząc po jego dotychczasowej aktywności na forum (1 post), to może być z tym trudno i sobie poczekamy do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem zauważyć, że w lidze 2B brakuje nam tylko Bullsfrondy. Jednak ten sam gracz został już wywalony z finału MP, właśnie przez swoją forumową nieaktywność. Przypuszczalnie typ już na sznurówce po prostu nie gra, więc jego też przydałoby się kimś zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałem zauważyć, że w lidze 2B brakuje nam tylko Bullsfrondy. Jednak ten sam gracz został już wywalony z finału MP, właśnie przez swoją forumową nieaktywność. Przypuszczalnie typ już na sznurówce po prostu nie gra, więc jego też przydałoby się kimś zastąpić.

Czekamy do końca miesiąca, takie tutaj przyjęliśmy reguły - MP mają swoje.

 

W zakresie uzupełnień mamy następującą listę i kolejność uzupełnień:

[question]33 Ledley 29 2

39 KUz 24 2

MTRFCB 24 2

46 ptb 22 3[/question]

Do ligi 2A zabieram Ledleya. Póki co to jedyny pewnik co do ruchów - dopóki nie określi się burban oraz bullsfronda nie zakładamy, że istnieją braki. Zmianę nanoszę w pierwszym poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeprasza,ze wam przerwe,ale mam pytanie techniczne:

 

od wczoraj mam problem z logowaniem do yahoo

 

 

 

zawsze wchodzac tu https://login.yahoo.com/config/login?.src=fantasy&.intl=us&.lang=en-US&.done=http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba%3flid=132522 logowowalem sie wybierajac opcje google na dole

 

 

 

teraz wybierajac taka opcje logowania wyskakuje mi taki komunikat - " Sorry, there was an error. Please sign in again with the same account or a different one."

 

 

 

poradzono mi bym zalozyl konto na yahoo-tak tez zrobilem ale po zrobieniu tego jakie bylo moje zdziwienie gdy wchodzac na fantasy nie bylo zadnej moje ligi do ktorej bylem zapisany

 

 

 

wie ktos moze jak polaczyc konto yahoo z tym na google-by przenosilo mi z automatu moje ligi do ktorych jestem zapisany?

 

 

 

draft za pasem a ja nie moge wejsc do moich lig..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porady mam dwie: albo zapytaj yahoo bezpośrednio co robić w takim przypadku albo po prostu szybko powiadom komisarzy lig, w których uczestniczysz, załóż nowe konto yahoo i dołącz już na nim do tamtych lig. Oczywiście wcześniej komisarze muszą usunąć Twoje drużyny podpięte do starego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet sam z ciekawości założyłem pierwsze lepsze konto i próbowałem się przez yahoo połączyć poprzez google i mam to samo.

 

Kiedyś pisali, że yahoo planuje zablokować logowanie poprzez facebooka i google. Może powoli wprowadzają to w czyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recently, we removed Facebook or Google sign-in buttons from the Yahoo sign-in page. Now you'll need to sign in with a Yahoo username instead of a Facebook or Google ID to access Yahoo services.

 

https://help.yahoo.com/kb/mobile-app-fantasy-sports/sign-facebook-google-yahoo-account-sln22082.html?impressions=true

 

Chyba właśnie wprowadzili, ale można zmigrować niby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zalozylem sobie konto na yahoo,ale widnieje jako nowy uzytkownik-zadne ligi mi sie nie przeniosly,co mialem na koncie z googla,z ktorego sie dotychczas logowalem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×