Skocz do zawartości
cieglo

[2014/2014] Lista rezerwowa

Polecane posty

Proszę mnie wykreślić z listy rezerwowej. Przepraszam za ewentualny problem, ale okazuje się, że będę brał udział w kilku ligach ( a w zanadrzu jeszcze kolejne MP startują ), a h2h najmniej mi się podoba i nie chciałbym być graczem, który w 100% się nie przykłada do gry. Pozdrawiam BC Dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Air grałeś w poprzednim sezonie w lidze 3D, miałeś tylko odpowiedzieć na pytanie czy to na pewno ty i czy grałeś San Diego Bullets :S. Ale cieglo już ciebie odhaczył, więc już jesteś zapisany do ligi 3D, wystarczyło spojrzeć na pierwszą stronę z zapisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak się jest przy początku listy rezerwowej, to można być pewnym udziału w grze, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zgłaszam się na listę rezerwową, jeśli znajdzie się jeszcze wolne miejsce z chęcią dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze liczę, łącza liczba niepotwierdzonych + innych ubytków to na tę chwilę 31 osób. Na liście rezerwowej mamy obecnie 24 osoby - na tą chwilę wszyscy wchodzą. Oczywiście z ostatecznymi wnioskami czekamy do końca miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy równe 25 osób na liście rezerwowej. Obserwujcie wydarzenia na forum w wątkach poświęconych lidze h2h - wkrótce zostaniecie przydzieleni do poszczególnych lig. Nie jestem na tym etapie w stanie powiedzieć czy zagrają wszyscy ale wszystko na to wskazuje ;)

 

Edit. Zagrają wszyscy :) Przydział do lig znajduje się w pierwszym poscie tego wątku, dodatkowo uzupełnię go w ogólnym wątku organizacyjnym. Prośba o zgłaszanie chętnych na rolę komisarza w poszczególnych ligach - wątki dla lig 3. powstaną prawdopodobnie dzisiaj i tam organizację przejmą już ich szefowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie - potrzebujemy jeszcze 4 osób by zamknąć komplet w trzecich ligach - każda powinna liczyć 12 drużyn (obecnie 11). Jeśli macie znajomych, którzy się wahają - dokręcajcie śrubę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołącze do ligi h2h.

 

Doświadczenie w fantasy posiadam spore, większość mnie zna z TT pod nickiem @kgorkiewicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×