Skocz do zawartości
cieglo

[2014/2014] Lista rezerwowa

Polecane posty

Wciąż poszukujemy 1 osoby do ligi 3B, dlatego jeżeli ktoś się jeszcze waha i zastanawia, czy jest sens się zapisywać na listę rezerwową to zapewniam, że wciąż jest 1 wolne miejsce w lidze 3B - zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyjcie do wątku tamtej ligi, tam macie wszystkie szczegóły.

 

Wolne miejsce jest też w lidze h2h w MP i draft bardzo szybko, warto zapukać i tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj rozmawiamy o lidze H2H ;) A dokładnie o tej

Jeśli jesteś zainteresowany to viewtopic.php?f=16&t=228

 

@Theo - znalazł się zainteresowany przed Tobą i obecnie czekam, aż dołączy do ligi. Z racji faktu, że do draftu został tydzień i gonią nas terminy dostał tylko 24h na dołączenie. Jeśli się nie zapisze to jutro o 20.00 dostaniesz PW z zaproszeniem do ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tu nowy i chciałbym zapytać czy są jeszcze jakieś wolne miejsca w lidze na nowy sezon NBA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że już chyba nieco za późno na zapisy ale sytuacji w każdej lidze nie znam i mogę się mylić. Poczekajmy na odpowiedź komisarzy, którzy być może jeszcze nie przystąpili do draftu i np. mają brak w lidze.

 

Oczywiście musisz być świadomy, że chodzi - w tym temacie - o rozgrywki w formule head to head. Lista rezerwowa jest chyba w roto oraz w fp (tam są jakieś kombinacje w 2 oraz 3 lidze, być może uda się dołączyć tam - spróbuj zagaić w wątku dla 3. ligi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×