Skocz do zawartości
Chicken

Roto 14/15 - potwierdzenia i zapisy

Polecane posty

Bronię tytułu, to jasne ;)

 

Co do wężyka - nie zmieniajmy tego nigdy. To jest właśnie urok roto na tym forum, który dodatkowo zachęca mnie do gry. Wszędzie grają teraz aukcjami, a miło mieć jakąś odmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze admin na pierwszej stronie uaktulnic liste graczy na zielono

 

bo moj nick dalej na szaro

reszta nowych tez nie poprawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dawaj link do ligi, Kurczaku :) Fajnie, że jest komplet. I od razu zacznijmy myśleć nad datą draftu, bo to zawsze trochę schodzi, a już pojawiają się u mnie w kalendarzu inne drafty z innych lig (jestem pewien, że nie tylko u mnie zresztą.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuje stworzyc ankiete z mozliwymi datami draftu i mozliwoscia wyboru wielu opcji by mozna bylo sie jakos spasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przede wszystkim utworzył już temat dla I ligi, gdzie spokojnie będziemy mogli się dogadywać w swoim gronie, nie przeszkadzając reszcie.

 

Dla mnie draft może być i w tym tygodniu, w sumie nie mam nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na Chicka, nie ma się co spieszyć bo czasu do rozpoczęcia sezonu jest sporo i na pewno draftowanie z wielkim wyprzedzeniem nie ma sensu. Oczywiście do wybrania terminu zachęcam zaangażować doodle'a - wygodne, przejrzyste i skuteczne narzędzie (jest link na głównej stronie forum).

 

Proponuję też dogadywać się już w dedykowanym wątku, żeby tutaj nie mieszać. Chick, działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:|

 

Co w Was wstąpiło ludzie? Liga rusza w listopadzie, mamy teraz początek września a przed nami jeszcze miesiąc samych zapisów do Roto. Ligę i tematy pozakładam tak ja robię to od kilku lat, i tak jak od kilku lat umówimy się na spokojnie na draft. Do tego gwarantuje, że ze wszystkim się wyrobimy. Zaufajcie i nie panikujcie ;)

 

A teraz zapraszam do zapisów nowych chętnych i ciągle czekam na potwierdzenia od graczy pałających żądzą rewanżu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy na forum, ale nie nowy w fantasy :) Z chęcią zagram. Doświadczenie mam co prawda 3 letnie, ale loguję się codziennie, a czasami nawet kilka razy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę Theo jesteś na sznurówkowej czarnej liście za olanie rozgrywek więc zgłoszenie zostaje odrzucone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×