Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga FP Yahoo

Polecane posty

Widzę, że sporo osób nie może być na drafcie. W ostateczności możemy zrobić draft tego samego dnia, tylko wcześniej np o 16 lub 17 (przed imprezami). Więc głosujcie czy stary termin o 20:30 czy zmieniamy na 16 lub 17.

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chciałbym się czepiać ale z terminem o 17.00 zgodziło się około 5 osób

nie uważam żeby to było przegłosowanie

szczególnie że niektórzy pewnie nawet nie zauważyli zmiany

dla mnie jak wspomniałem ostatecznie może byc, ale czy na pewno dla większości?

chyba że masz jakiś inny niż tutejszoforumowy kontakt z pozostałymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałbym się czepiać ale z terminem o 17.00 zgodziło się około 5 osób

nie uważam żeby to było przegłosowanie

szczególnie że niektórzy pewnie nawet nie zauważyli zmiany

dla mnie jak wspomniałem ostatecznie może byc, ale czy na pewno dla większości?

chyba że masz jakiś inny niż tutejszoforumowy kontakt z pozostałymi :D

Ja też głosuje na 17 i już jest większość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trochę nie fair. Jest termin, nikt się nie wypowiada (czyli pewnie pasuje) i nagle 4 dni przed terminem wybucha gorąca dyskusja. Pytanie: nie można było wcześniej? Zaplanował bym ten weekend inaczej.

 

Skoro nie 20.30 to szukajmy innego dnia - ta godzina też nie była przypadkowa i - np. ja - właśnie pod nią się sposobiłem. 2 tygodnie przed draftem, a nie jak niektórzy ledwie 4 dni. I przez te 2 tygodnie trzymaliśmy się konkretu (widać pozornego) tylko po to by teraz zarządzić w jeden dzień nowy termin?

 

Proponuję zupełnie inny dzień, w godzinie wieczornej (poza 11.10 oraz 14.10 - inne drafty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ciegla i wiem, że nieraz stawienie się na drafcie wymaga naprawdę wielu starań. Mi po prostu z tych dwoćh sobotnich terminów pasowała bardziej 17, ale wieczorny też może być ( nie wiem na 100 % czy będę, ale żadnego veta nie zgłaszam ;) ). Jeśli będziemy jednak wybierali zupełnie nowy termin, to u mnie wypadają 12, 18 i 25 ( wieczorne drafty ). W inne dni zrobię co się da aby być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie ciężko nam to wszystko idzie, zawsze ktoś musi się wyłamać.

2 pytania:

 

1. Czy zostajemy przy sobotnim terminie draftu o 17 czy przekładamy go o tydzień na kolejną sobotę?

2. Czy kolejność w drafcie ustalamy wcześniej jak na e-nba na podstawie wyników z zeszłego sezonu (jak ktoś nie grał to kolejność zgłoszenia) czy pozostawiamy to losowi czyli appletowi?

 

Mam nadzieję, że to już ostatnie głosowanie na tematy draftowe :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie (a moze i Panie...),

 

Czuje sie odpowiedzialny za wywolanie tej dyskusji... Jeszcze raz powtorze - nie bylo moja intencja wywalanie wszystkiego do gory nogami 4 dni przed draftem. Jesli zostanie 20.30 - po prostu mnie nie bedzie stad propozycja 17. Ale nie stresuje sie bo w zeszlym roku na autodrafcie nie wyszedlem najgorzej - co prawda ominely mnie emocje ale trudno jak to sie mowi. 20.30 zaakceptowalem wczesniej wiec sam jestem sobie winien... Tyle w temacie.

 

Wszytskie rozwiazania akceptuje - ugodowy chlopak jestem ;) z innych terminow odpadaja 12 i 19 bo jak czesc tu obecnych mamy drafty w innych ligach. Moze 18?

 

Pafsen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak pisałem, nie pasują mi terminy 12, 18 i 25 ( w te dni wieczorem mam inne drafty ). Jeśli draft będzie w innym dniu ( czyli np. w tę sobotę ), albo koło godz.17 we wspomniane wyżej dni, raczej się zjawię ( to tak tylko żeby ostatecznie wyrazić moje również ugodowe stanowisko :) )

 

co do

2. Ja bym uwzględnił wyniki z zeszłego sezonu, ale oczywiście upierać się nie będę :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydawało że piatki i soboty, zwłaszcza wieczory powinny być odrazu odrzucone. Każdy ma zycie prywatne i w ciemno moge powiedziec ze w kazdy piątek i sobote wieczorem mnie nie ma w domu. Przyznaje sie, ze wczesniej sie nie zorientowałem że ten termin to sobota Myslalem że niedziela. Ja nie chce nic sugerowac, draft moze być w sobote wieczorem, ale od razu oswiadczam że nie bede w stanie w nim uczestniczyć. Jeśli wszystkim pozostałym pasuje to nie ma sensu go zmieniać. Najwyżej dostane kolejny medal z kolekcji "looserr" ;)

 

A więc, jesli mamy zmieniać termin to mi pasuje kazdy dzien poza piątkiem i sobotą. No chyba że sobota ale to najpóźniej do 18tej.

 

ad2. także jestem za losowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Links, nikt się nie domyśli co Tobie po głowie chodzi. Po to jest forum, żeby napisać i nie mieć wątpliwości. Nie po to by padła propozycja terminu by każdemu "się wydawało". A to tym bardziej dziwne, że wiele wysiłku to nie wymaga (napisanie posta).

 

U mnie problematyczny jest właśnie ten weekend, jestem wyjęty do 19. Przyszły weekend - choćby o 4 nad ranem mogę atakować. Odpowiada mi oczywiście także każdy wieczór na tygodniu. Ale jak już komishowi pisałem - nie chcę być jedynym, który wstrzymuje datę dogodną dla całej reszty. Nie oznacza to, że podoba mi się sposób w jaki data ta jest ustalana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając Wasze posty oraz po konsultacjach z cieglo zmieniłem termin draftu na niedzielę o 18:30. I proszę o nie spowalnianie draftu bo cieglo ma inny draft o 20.30, a ja o 21:30 - ale to już mniej istotne ;)

Mam nadzieję, że wszyscy dadzą radę i w końcu zadraftujemy :8

 

A co do kolejności w drafcie proszę aby wszyscy się wypowiedzieli.

Stan na dzień dzisiejszy:

Na podstawie zeszłego roku i kolejności zgłoszenia: 3 (AIR_MJ, cieglo, Andrew23)

Losowanie Appleta : 5 (Dariomeus, Links, Nalesnick, Pafsen, żyras)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1. Każdego dnia między 18.30 a 19.30 jestem niedostępny

Ale jestem osobą która potrafi życie prywatne ustawiać pod komputer (patrz ogame) także jakoś sobie poradzę. Najwyżej będzie troche krzyków w domu.

Ad. 2. Jestem za losowaniem i to nie dlatego że mam niski numerek prawdopodobnie ale jakoś tak więcej emocji będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 18.30 jest OK :)

 

Co do kolejnosci - losowanie jest bardziej sprawiedliwe wiec przychylam sie do tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak patrzeć:

- sprawiedliwe jest losowanie bo każdy ma równe szanse na numer 1,

- sprawiedliwy jest przydział po pozycjach z zeszłego sezonu bo każdy zapracował sobie na własną pozycję w drafcie; poza tym na e-nba nikt z tego powodu nie płacze :)

 

Moje zdanie jest takie, że oczywiście jako brązowy medalista z zeszłego roku nie pogardzę trójeczką w drafcie :) Ale z drugiej strony przy losowaniu jest ten dreszczyk emocji, ta ciekawość co tam się w tym sezonie udało wylosować. Poza tym - w moim przypadku - mam w dalszym ciągu szansę na 1 bądź 2 pick :) Jestem rozdarty, oba rozwiązania mają swoje plusy :)

 

Tak czy inaczej dobrze by było, żeby powiedzmy do końca soboty określić sposób przydziału picka, żeby móc się na tą niedzielę jakoś strategicznie przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto jak nie od tego to od przyszłego sezonu zrobić kolejność draftu na podstawie wyników z sezonu ubiegłego. Będzie to dodatkowa motywacja, żeby walczyć do końca o jak najwyższą lokatę oraz pozwoli to już podczas przerwy między sezonami przygotować się taktycznie do draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jak patrzeć:

- sprawiedliwe jest losowanie bo każdy ma równe szanse na numer 1,

- sprawiedliwy jest przydział po pozycjach z zeszłego sezonu bo każdy zapracował sobie na własną pozycję w drafcie; poza tym na e-nba nikt z tego powodu nie płacze :)"

 

 

Pozwole sobie nie zgodzic z szanownym adminem w kwestii numer 2 czyli przydzialu na pdst pozycji z poprzedniego sezonu... Idac tym torem pozycje w drafcie powinnismy przydzielac odwracajac tabele do gory nogami ( a nie na podstawie zaslug) tak jak to jest w NBA bo Ci z dolu tabeli w domysle sa po prostu slabszymi graczami i Ci z gory nawet ze slabszymi grajkami sobie poradza :) Oczywiscie to uogolnienie i moze nawet nie powienienm tak pisac bo 4-ka z poprzedniego sezonu nie jest taka zla i na pewnoi ktos z grona Paul/Wade/LBJ/Kobe mi sie trafi ale takie jest moje zdanie... Jesli pozycje przydzielane bylyby za zaslugi doszloby do tego ze medale i TROFEA kolekcjonowealoby 4-5 osob z pierwszych pozycji a reszta gralaby (albo i nie) stanowiac tylko tlo... Przy losowaniu kazdy ma rowne szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to i ja odnośnie 2 punktu.

To co napisał Pafsen o odwróceniu kolejności wyboru można powiedzieć że funkcjonuje już w NBA.

Czyli jest wypróbowane i wszyscy się z tym zgadzają.

Dlatego jeśli wg rankingu to odwróconego.

To naprawdę miałoby sens.

Tylko co wtedy zrobić z nowicjuszami?

Jakie pozycje im dac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no chłopaki, żartuję sobie oczywiście i bardziej wskazuję na to, że co osoba to inny punkt widzenia a więc i inne racje :) Moim zdaniem generalnie najlepsze - z różnych powodów - rozwiązanie to losowanie.

 

Z czasem możemy wypracować sobie system ustalania pozycji w drafcie, niekoniecznie na podstawie losowania, niekoniecznie na zasadach rodem z e-nba - po prostu jakieś własne, sensowne kryteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×