Jump to content
Sign in to follow this  
cieglo

[2009/2010] Spotkanie organizacyjne - liga FP Yahoo

Recommended Posts

1. To kiedy w koncu jest ten draft bo juz się pogubiłem, niedziela 18:30? Trzeba to wreszcie oficjalnie ustalić.

2. Ja nie mam szczęscia w losowaniach, wiec bez różnicy mi czy bede ostatni poprzez losowanie czy poprzez pozycje z poprzedniego sezonu (w moim przypadku kolejnośc zgłoszeń) ;) Jednak wole losowanie, zawsze jakaś nadzieja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę sie zgapiłem bo nie było mnie ładnych parę dni na forum. Godzina i dzień draftu ustalony to luz, napewno się stawię :) a co do kolejności wyboru w drafcie to jako rookie uważam, że chyba losowanie będzie najlepsze.

pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok to draft dzis o 18:30. Pre rank juz zrobiony. Miałem jechać na imieniny do babci ale sie mocno przeziebiłem i bede dziś draftował z laptopa w łózku ;)

 

powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

losowanie jest najzabawniejsze :) zdarzało się w poprzednich latach że znając swój numer w drafcie mój draft przeprowadzony na sucho zgadzał się w 99% z tym na żywo ;) a tak trzeba w locie strategie dostosowac

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×