Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
MKA

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Swoją drogą, ciekawy jestem jak wyglądają drużyny z Davisem w tym sezonie w ligach h2h. Ja jestem z niego zadowolony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
II lig dalej będzie dwie?

 

 

 

wg rozpiski trafisz do ligi II A a więc tej, w której obecnie grają m.in. Cięglo, GRB, Flub i Szogo - a że od nich awansują tylko 2 teamy to na pewno ktoś znajomy Ci zostanie :)

 

cieglo, szogo i GRB są w jednej ćwiartce drabinki, tak więc na pewno dwóch z nich zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę się jednak pospieszyłem z tym wstawieniem Nellego do ligi II A i kumania go ze starymi ziomkami :) przypomnę zakładany model na następny sezon:

16oqvl.jpg

rezygnacja Gerarda i spadek 3 a nie 4 drużyn w tym sezonie powoduje, że chyba jednak trochę musimy zmodyfikować tamtą koncepcję. zamysł był, że do grupy 2A spadają w tym sezonie ekipy z pozycji 9 (najlepszy ze spadkowiczów) i 12 (najsłabszy ze spadkowiczów). jako że poz. 9 pozostanie w lidze I to najlepszym ze spadkowiczów staje się ekipa z poz. 10 (Żmijowce) i to oni powinni trafić do ligi II A, a ekipy z 11 i 12 miejsca (MKA i Nelly) powinny trafić do ligi II B. w lidze II A pozostałaby ekipa z poz. 9 (odpowiednik wcześniej zakładanego spadkowicza z najgorszego miejsca w lidze I).

poszkodowany czuć mógłby się wtedy ktoś kto zajął miejsce 9 w lidze II B - ale piszę to nie znając wyników, bez żadnych osobistych wycieczek

 

podobna modyfikacja tyczyłaby również spadków z II A tj. do III A trafiłaby wtedy ekipa z poz. 10 (najlepsza ze spadkowiczów) a do III D ekipy z 11 i 12 miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zrobić losowanie kto zostaje w II lidze? Dlaczego akurat z IIA ma ktoś dostać "dziką kartę"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no Nelly dzięki wielkie i dla Ciebie za 6 rok wspólnych zmagań w pierwszej lidze (od 2008 z przerwą na 2009 gdzie był podział na dwie równoległe ligi 1 i graliśmy w innych grupach) - bez Ciebie to już nie będzie to samo!

aż się wzruszyłem :(

he he

gooz: zostaje nam jeszcze keeper - tam nawet sąsiadujemy w tabeli

a na poważnie to jeszcze w budżetówce walczymy a tam dopiero teraz II liga grozi nam potencjalną rozłąką ;)

a z takim zgrzytem się zaczęła nasza tutejsza znajomość ;)

u mnie przyczyna spadku to zdecydowanie "szpital" na początku rozgrywek

nie dało rady tego nadrobić

jak chłopaki z II ligi mnie pogonią z moimi tabelkami to już w ogóle nie będzie to

tutaj chociaż wielu marudziło jakoś udało się je przeciągnąć :)

 

edit.

i czeka nas jeszcze podsumowanie sezonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lepiej zrobić losowanie kto zostaje w II lidze? Dlaczego akurat z IIA ma ktoś dostać "dziką kartę"? :)

wtedy musielibyśmy robić dwa losowania - kto z miejsc 9 z lig II A i B zostaje w II i kto ze spadkowiczów z I-ej trafia do ligi ze szczęśliwcem. a jaką metodą przeprowadzić losowanie? :) ale ogólnie ja nie widzę problemu - poziom naszych spadkowiczów i tak jest wysoki

 

jedyną przewagą modelu jest brak uczuć i sumienia. jego założenia powstały zanim ktokolwiek znał wyniki i opiera się on na faktycznie osiągniętych pozycjach w ligach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to biję się z MJ-em :D , w formie z zeszłego tygodnia najtrudniejszym rywalem z trójki na którą mogłem trafić. Różnice na miejscach 2-4 były naprawdę minimalne i rozwoju wydarzeń niestety nie udało mi się przewidzieć. Okazuje się jednak, że walka do samego końca z knt raczej nie była w moim interesie, bo mimo wszystko chyba wolałbym się z nim spotkać ponownie w tym tygodniu.

 

Kurcze, kawałek historii przywołany przez Gooza pokazuje, że rzeczywiście trochę nam się tu najstarsze postacie ligi wykruszają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

MJ-TEAM

eh MJ wydaje mi sie ze polozyles ten draft zupelnie. taka walka byla rok temu o awans, a twoj sklad wyglada mi chyba na najslabszy w lidze i wszystko inne niz spadek bedzie dla mnie zaskoczeniem. wydaje mi sie ze jest za malo pewnych zawodnikow (3?) bo reszta to albo debiutanci, albo dziadki, albo zawodnicy ktorym wyszedl jeden sezon.

 

Jaki ten los bywa przewrotny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego akurat z IIA ma ktoś dostać "dziką kartę"? :)

IMAO za faworyzowaniem IIA przemawia jeszcze aktywność jej uczestników - 25 stron dyskusji vs 4 strony od II B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za rozwiązaniami sprawiedliwymi tylko dobrymi :) Gooz ma wizję, przemyślenia, poświęca swój czas na to by nasze rozgrywki miały ręce i nogi a do tego prezentuje mega poziom. Prawdziwy dyrektor operacyjny :) Zdaję się na niego i jego ocenę sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki ten los bywa przewrotny ;)

 

taki urok h2h :)

w roto pewnie z takim skladem bys nie powalczyl. Ja z moim notabene tez pewnie bym byl spadkowiczem. Ale w h2h sklad ktory na pierwszy rzut oka dupy nie urywa jest w stanie osiagac sukcesy, jesli ma sie tych 5,6 kategorii w ktorych jest sie mocnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mieć taki skład i nie awansować do PO, to na prawdę sztuka.

MOże za mało dokonywałem zmian, ale żal mi było kogokolwiek wywalać ze składu. Wszystko popsuły kontuzje Duranta. Szkoda, ze Gerard rezygnuje, ale cieszę się z utrzymania w lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za emocjonujacy sezon!!! Niestety w tym roku postawilem wszystko na mocna ekipe na playoff wybierajac mocnych 5 statystyk i przejechalem sie na tym. Wystarczylo kilka kontuzji kluczowych graczy oraz kiepski i krotki sezon Melo i laduje w drugiej lidze, choc do konca nadrabialem straty w ostatnich tygodniach to jednak troche zabraklo do pozostania w elicie :)

 

Zycze powodzenia wszystkim w playoff i do zobaczenia w I lidze za dwa sezony :]]]

 

Pozdro,

Zmija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba spadłem na 4 miejsce i gram z Gerardem, słabo to wygląda, mój team słabo wygląda.

 

Wreszcie PO!

W zeszłym tygodniu z Twoim 'słabo' grającym teamem wygrałbym raptem 5-4.

Będzie ciekawa walka w pts, rebs, stls, TO i może FT. Reszta wydaje się być rozdzielona równo.

No to jadziem z tym koksem! :B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznac ze sezon zasadniczy mi odpalil. Dzieki za ciewake meczapy. Czas na play-off, tu wszysrtko sie moze wydarzyc!

Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gad demmm - w takim momencie Klay wypada na ok tydzień, nie wiadomo co z Mattem Barnesem a Josh Smith ostatnie mecze gra ogony.. kończą mi się naboje bardzo szybko na ten pojedynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mialem pisac ze mi sie ligi pojebaly :) Horforda mam w dwoch innych.

swoja droga Pop chyba nie gra w fantasy. Skurwiel zapoczatkowal ten feralny proceder odpoczywania gwiazd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja, coby tradycji stało się zadość, a tutaj nie gram więc ...

w budżetówce mam 5 kontuzjowano-odpoczywaczy

to się nazywa mieć farta w tym roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wziąłem wczoraj gości choć na 1 mecz i mimo niezłej gry Bagnaniego niezłe 1-8. Nie czuję się jednak aż tak słaby, jak to wskazuje wynik. Zresztą wynik nie do końca odzwierciedlający różnicę, co mam nadzieję udowodnić i się honorowo pożegnać z ligą.

 

A gdybym sięgnał po takich bolków jak Pondexter czy Tolliver, wtedy trójki byłyby bardziej na styku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki pitrekk - Twój small ball okazał się mniej straszny niż się spodziewałem :) udało się i bez Klaya (a może dzięki temu bo nie knocił mi FG% i chyba osiągnąłem swój rekordowy wynik w tym sezonie)

 

niespodzianek nie było i wygrała pierwsza czwórka z sezonu regularnego. szkoda Gerarda bo wygląda, że tiebreaka ma DyrDyr i nie będzie skoku na mistrzowski tron w pożegnalnym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×