Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
MKA

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

dzieki gooz, walczylem, kombinowalem, ale jednak miales po prostu lepszy team... probowalem wyciagnac trojki, stile i punkty bo tylko to dawalo mi awans, niestety udalo sie tylko ze stilami. gratulacje dla wszystkich polfinalistow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ligach FP jakoś na ogół więcej czasu jest na pogodzenie się z porażką, więc te gratulacje, które regularnie MJ-owi składam trochę łatwiej przychodzą.

 

Tak jak się spodziewałem, sprawa awansu była otwarta do samego końca. Po odpadnięciu Harrisa, wolnym DMC, zabrakło mi jednak trochę siły ognia, a kilku ludzi MJ-a na moje nieszczęście rozegrało jedne z najlepszych tygodni w sezonie - Redick!!, 2 x Triple-double Paytona, świetny był też Ariza i Mirotić. W ostatni dzień trochę jeszcze liczyłem na Drummondowo-Howardowy :) dzień Peytona na linii rzutów wolnych, ale i tu się nie udało.

 

Wielki szacun MJ jednak za cały Twój sezon w h2h, na ten półfinał na pewno zapracowałeś, a mam nadzieję że to nie koniec. Szkoda że to na Ciebie trafiłem już w pierwszej rundzie. Graty dla wszystkich półfinalistów, ale kibicuję, żeby najbliższe 2 tygodnie to Twoja drużyna dalej grała na najwyższych obrotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gerard za pojedynek, 4-4 mówi samo za siebie, walka do samego końca.

 

Dzięki, gratulacje i powodzenia w dalszej walce. Po tak dobrym RS-ie należał Ci się awans przynajmniej do półfinału, a trzymam kciuki, żebyś wygrał wszystko.

U mnie niestety nie wypaliła wymiana za Davisa, bo ten akurat w tym tygodniu postanowił robić sobie wolne. Ale musiałem zaryzykować, bo, odchodząc, interesowało mnie tylko 1 miejsce.

Przynajmniej będzie jeszcze motywacja żeby tu kiedyś wrócić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ligach FP jakoś na ogół więcej czasu jest na pogodzenie się z porażką, więc te gratulacje, które regularnie MJ-owi składam trochę łatwiej przychodzą.

 

Tak jak się spodziewałem, sprawa awansu była otwarta do samego końca. Po odpadnięciu Harrisa, wolnym DMC, zabrakło mi jednak trochę siły ognia, a kilku ludzi MJ-a na moje nieszczęście rozegrało jedne z najlepszych tygodni w sezonie - Redick!!, 2 x Triple-double Paytona, świetny był też Ariza i Mirotić. W ostatni dzień trochę jeszcze liczyłem na Drummondowo-Howardowy :) dzień Peytona na linii rzutów wolnych, ale i tu się nie udało.

 

Wielki szacun MJ jednak za cały Twój sezon w h2h, na ten półfinał na pewno zapracowałeś, a mam nadzieję że to nie koniec. Szkoda że to na Ciebie trafiłem już w pierwszej rundzie. Graty dla wszystkich półfinalistów, ale kibicuję, żeby najbliższe 2 tygodnie to Twoja drużyna dalej grała na najwyższych obrotach.

 

Andrew - jak pisałem przed PO, byłeś ostatnią osobą na którą chciałbym trafić w 1 rundzie.

Przed naszym pojedynkiem połamał się Ibaka i byłem praktycznie pewien, że rozbijesz mnie w pył, do tego spanikowałem i szybko wykorzystałem limit zmian.

Na szczęście moja ekipa rzucała wyjątkowo dobrze i nie popełniała strat co pozwoliło mi się utrzymać w grze, ale dość pewnie prowadziłeś 5-4 po czwartku.

Uratowały mnie kontuzje w Twojej ekipie i dobra forma moich graczy na finiszu dzięki czemu wyprzedziłem Cię w punktach i wydawało się, że jest wszystko pod kontrolą, a tu w końcówce meczu DAl -PNX Parsons i Morris spudłowali FT i o 4.30 , była różnica .008% Noel w końcówce meczu rzucał 2FT..... 1 celny .005% i ... pudło, co dało .011% różnicy i prawie przyprawiło mnie o atak serca ;)

 

Patrząc na wyniki innych par wygrałbyś pojedynek zarówno z Kubą, KNTem i Goozem.

Mam nadzieję, że powetujesz sobie tę porażkę i zostaniesz Mistrzem Polski Fantasy NBA. :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby prowadziłem cały tydzień ale wiadomo było, że sobota będzie decydujaca w moim pojedynku z MJem. no i po jego "mega" sobocie potrzebowałbym "giga" niedzieli żeby przejąć dwie kategorie, a historia moich niedzielnych produkcji nie zachwyca. końcówka drugiego półfinału o wiele ciekawiej się zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow ustanowiłem chyba właśnie nowy kanon fantasy pecha! grając w trzech możliwych półfinałach sznurkowych rozgrywek H2H, wygrywając jeszcze parę minut po godz. 2 w każdym z nich, ostatecznie w żadnym nie awansowałem do finału :C

można powiedzieć, że porażka z MJem tutaj była najbardziej sromotna, bo przegrałem 2-ma przechwytami i 4-ema zbiórkami.. natomiast w budżetówce poległem 1-ym przechwytem a w MP 1-dną trójką (a było blisko też w FT, BLK i REB)...

niemniej gratulacje dla szczęściarzy i powodzenia w dalszej walce! choć nie - nie grajta w to bo H2H jest głuuuupieeeee :) buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gooz za ciekawy pojedynek, jak zwykle emocje były do samego końca i niewiele brakło, a dzięki "giga" niedzieli wyprzedziłbyś mnie na finiszu ;) .

Finał z KNTem zapowiada się arcyciekawie. Dodatkowym smaczkiem będzie to, że KNT najprawdopodobniej wygra w tym sezonie moją ulubioną ligę fantasy points, więc mam podwójną motywację, aby mu dokopać w finale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest finał! ;-)

 

Dzięki Woodley za pojedynek, wczoraj miałem różne pomysły na skład wyjściowy i byłem o krok od posadzenia kilku grajków na ławie, ale zabrakło mi odwagi ;-) Na szczęście przegoniłem Cię w STL i wszystko dobrze się skończyło...dla mnie dobrze.

 

MJ patrząć na Twój line-up ciężko mi dla siebie znaleźć pozytywy, będzie ciężko, ale powalczę!

Pamiętam jak na początku sezonu pisałem o Twoim "zagubieniu" na drafcie, chciałbym się tak gubić co sezon jak Ty ;) Powodzenia w walce.

Co do FP to kontuzje mogą mnie zepchnąć z majstra.

 

KNT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, chłopaczyny. Guess who's back :P

 

No trudno.

 

Pisałeś, że jak jestem dobry, to wrócę. Sorry, jakoś tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@KNT

Gratuluje wygrania polfinalu, jednym steal'em:) Ja nie mam nic wiecej do powiedzenia, po prostu nie przylozylem sie w tym tygodniu, na stokach na Slowacji nie maja wifi, wiec na szybko raz na dzien rotowalem i ustawialem sklad, ale fakt faktem przegralem w moich zazwyczaj mocnych kategoriach.

Powodzenia w finale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brawo dla MJa - to się nazywa wrócić do ligi z klasą! doskonałe potwierdzenie, że sezon 2012 był wypadkiem przy pracy :)

Woodleya zniszczyły kontuzje i zaskakująco łatwo udało się zdobyć brąz ale dzięki za dobry sezon!

 

ostateczna tabelka:

2ik4lsy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłem trochę walkę o 7 miejsce, nie interesuje mnie rywalizacja o pietruszkę. Choć akurat jeśli chodzi o niewystawienie składu na ostatni dzień to zwykłe zapomnienie. Nie chciało mi się już po prostu kombinować i aktywować z FA kogo się da, bo to już nie miało sensu.

 

Gratki dla MJ i reszty medalistów. Ja się cieszę, że jedyny pożytek z tego fatalnego dla mnie sezonu jest to, że zachowałem ligowy byt i to bez pomocy Gerarda.

 

Dzięki wszystkim za grę, fajnie, że tutaj nikt nie olał zabawy. Ale w końcu to jednak 1 liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje MJ. Niezły sezon Ci wyszedł.

Sorki, że tak późno, ale ja się chyba jednak z Wami pożegnam.

Za dużo nerwów mnie to kosztuje, ze nie żyje NBA a tylko statami.

Późno, ale myślę że dacie radę to poukładać.

I powodzenia w przyszłym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tu rowniez gratulacje dla zwyciezcy i medalistow.

MJ ladnie pokazal komus kto go skazywal na spadek z ligi przed sezonem :):)

 

@ bulek - ja za to nie odpuszczalem do konca i ciesze sie ze udalo mi sie poprawic o ta jedna pozycje wzgledem poprzedniego sezonu :) Kontynuujac trend, strzezcie sie sezonu 2020/2021 - wtedy wracam na tron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medale już pakuję do paczki ;)

 

Graty pany, MJ masakruje także w h2h (pamiętajcie, nie wolno go niedoceniać bo bestia bierze do siebie i nie daje pograć ;)), świetny sezon knt. Gooz - zawsze w topie, wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak przegrałem z mistrzem :) , wielkie gratulacje MJ, bo szczerze mówiąc po drafcie też nie widziałem Cię w gronie faworytów. Mądrymi ruchami i dobrą strategią wyszedłeś jednak na swoje ;) Knt i goozowi za rozegrany sezon na pewno też należy się uznanie.

 

Sorki, że tak późno, ale ja się chyba jednak z Wami pożegnam.

Za dużo nerwów mnie to kosztuje, ze nie żyje NBA a tylko statami.

 

Chwilami mam podobne odczucia, więc rozumiem. Nad skończeniem przygody z fantasy też się poważnie zastanawiam, ale może lepiej dać sobie czas do tego września i terminu ostatecznych deklaracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakin shit, mam nadzieje Panowie ze nie pracujecie w korporacjach ;) wypalenie zawodowe rozumiem, ale w fantasy? ;)ja mysle, ze sezon jest po prostu za dlugi, zarowno dla zawodnikow jak i dla graczy fantasy. Odpocznijcie do wrzesnia i zobaczycie ze zmienicie zdanie.

 

ps. zrobilem maly risercz i do 1 ligi wracaja GRB i Tramwaje - fajnie, stare wygi po rocznej banicji wracaja :)

 

no i bedzie tez doplyw zupelnie swiezej krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pitrekk, ja nie, chyba nie śledzisz wypowiedzi knt :) Za słaby jestem ale przynajmniej uparty i za rok spróbuję ponownie :) I za rok, i za rok... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×