Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
MKA

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Panowie no szkoda się wycofywać. Stara gwardia ma to do siebie, że choćby się waliło i paliło zawsze gra do końca, kto inny w takiej sytuacji jak Nalesnick juz dawno by o yahoo zapomniał...

 

Poza tym Nalesnick, Twój argument nie trafia do mnie o tyle, gdyż rezygnować całkowicie z fantasy kosztem lepszego pasjonowania się NBA to już gruba przesada. Poza tym spojrz z drugiej strony - po pewnym czasie może Ci tego fantasy brakować i wtedy dopiero można popaść w samowypalenie się ;). Sprawdzanie statystyk wtedy może nie mieć takiej motywacji - choć już oglądanie meczów jest łatwiejsze, zgoda, wtedy można przypatrywać się takim elementom jak obrona a nie patrzeć konkretnie tylko na 1 czy 2 zawodników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakieś wiosenne przesilenie chyba mamy.. argumentacje Gerarda czy Sixersa z 3D są w pełni zrozumiałe i logiczne ale jak Naleśnik w dwóch ligach niby zapowiada rezygnację używając w tych deklaracjach słowa "chyba" to jest to niepoważne. wte albo we wte panie kolego! prosimy o jednoznaczną deklarację tu i teraz. jak się zastanowisz, uspokoisz nerwy to na jesieni wystartujesz, już bez obciążeń, w którejś lidze 3ej :)

 

jeśli rezygnacja Naleśnika się "upoważni" to faktycznie ułatwi nam to nieco organizację przyszłorocznych rozgrywek - swoje miejsce w ligach 2-ch zachowałyby obydwie drużyny z miejsc 9-ych i uniknęlibyśmy dyskusji o tym czy 2A czy 2B bardziej na tę możliwość zasłużyły. za Sixersa awans kuchennymi drzwiami do drugiej ligi przypada oczywiście Digowi jako drużynie, która zajęła kolejną najwyższą pozycję w 3D po całym sezonie (sorka Barcalover)

 

postaram się w najbliższych dniach zebrać od komiszów wszystkie brakujące informacje i podać kształt lig na ten moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziękuję za wspaniały sezon, gra w tej lidze to prawdziwa przyjemność. Przez te 9 lat istnienia ligi wyselekcjonowaliśmy tak zgraną i doświadczoną ekipę, że nawet 2 ligi stoją na bardzo wysokim poziomie i nie ma wstydu jak, ktoś spadnie.

 

KNT dzięki za bardzo emocjonujący i wyrównany finał, prowadzenie zmieniało się wielokrotnie, a w ostatni dzień posadziłem pół składu, by mi nie pudłowali FT, a i tak to lepsze pół miało słabszą skuteczność, na moje szczęście wystarczyło to do zwycięstwa. Myślę, że możesz czuć mały niedosyt po tym jak wspaniały miałeś sezon regularny, gdzie wygrałeś pierwsze 14 tygodni. :K

 

Tak jak Cieglo pisał lubię wyzwania i po tym jak w drafcie 2012 wybrałem samych połamańców i zająłem ostatnie miejsce spadając do 2 ligi, sporo osób zarzucało mi, że jestem dobry tylko formule Fantasy Points, a ubiegłoroczny ranking sznurowadła dodatkowo przelał czarę goryczy. Jakby było tego mało w drafcie miałem ostatni numer i nie wybrałem zbyt spektakularnie, co MKA i KNT odpowiednio skomentowali na forum.

To wszystko zadziałało na mnie jak przysłowiowa płachta na byka :)

Trzeba teraz szukać kolejnych wyzwań, bo po latach gry popada się monotonię i rutynę, a praca i codzienne obowiązki nie zachęcają do dalszej walki.

Mam nadzieję, że stara gwardia nie zrezygnuje z gry, a może kiedyś zorganizujemy draft live, albo zlot forumowiczów sznurówki, byłoby ciekawie się poznać po tych latach wspólnej rywalizacji. :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

postaram się w najbliższych dniach zebrać od komiszów wszystkie brakujące informacje i podać kształt lig na ten moment

 

Tak zrób! :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że stara gwardia nie zrezygnuje z gry, a może kiedyś zorganizujemy draft live, albo zlot forumowiczów sznurówki, byłoby ciekawie się poznać po tych latach wspólnej rywalizacji. :K

Draft po paru głębszych, to mogłoby być ciekawe ;)

 

Ale generalnie dobry pomysł choć Polska jest duża i niełatwo byłoby zebrać pewną grupę w umowionym terminie w umówionym miejscu. Choć to dużo zależy od determinacji organizującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie 1/3 pierwszoligowcow znam :]

ktos jeszcze jest z Krakowa i okolic poza zmija, Kuba i knt? Choc Kuba w sumie teraz w JuKej mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to w sumie z Krakowa jestem, ale teraz mam do Krakowa trochę dalej niż Bulek i pewnie mniej więcej tyle, co Kuba... W razie czego będę robił wszystko, żeby się stawić, ale niczego nie gwarantuję, bo żona mi ostatnio tyje na akord i chodzą słuchy, że moje życie ma się drastycznie zmienić w okolicach czerwca, lipca... :D:D

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy wypisujecie :) Myślę, że zebranie wszystkich ludzi z jednej ligi na wydarzeniu live jest jednak większym wyzwaniem logistycznym niż komplet online w budżetówce :) Z tego powodu może warto stworzyć na sznurówce odrębne wydarzenie, tylko pod kątem zorganizowania draftu na żywo, w którym mogli by wziąć udział wszyscy chętni, z różnych klas rozgrywkowych. Taka liga okolicznościowa, bez związku z konkretnymi rozgrywkami. To o tyle ważne, że zmienność ekipy - przy założeniu cykliczności takiego eventu - będzie pewnie znaczna.

 

Sam z chęcią pewnie wybrał bym się na takie wydarzenie, Kraków czy Warszawa w zasadzie nie robi większej różnicy (chociaż Wawa chyba jednak bardziej zasługuje na punkt zborny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że właśnie o to chodzi, Cieglo, o ligę stworzoną z ludzi, którzy się pojawią ;). Zebrać np. całą 1 ligę w umówionym miejscu w umówionym czasie to mission impossible, ba, nie jest łatwo o wspólny termin online mimo nowoczesnych nośników internetu, a takie rozwiązanie draftu live 1 ligi praktycznie nie wchodzi w grę.

 

Ale ligę okolicznościową popieram w całej rozciągłości, ze względów logistycznych Wawa jest dla mnie lepsza niż Kraków, niemniej postaram się dostosować. No tu już jednak zasadniczą rolę odgrywa termin.

 

P.S. Załóżmy może oddzielny temat, by nie prowadzić takich dysput 1 ligowym temacie, zawsze większa szansa odzewu ze strony innych osób, 3-ligowcy mogą nawet nie wchodzić w ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dobry pomysł. Postaram się dzisiaj założyć odpowiedni temat a odnośnik do niego umieścić na stronie głównej forum w sekcji z ogłoszeniami. Tam będzie można zrobić dyskusję na temat organizacji takiego wydarzenia, niech się kręci, zobaczymy co z tego wyjdzie i jaki będzie odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj jestem w stanie sklecić więcej niż jedno zdanie...święta na Kurpiach są przejebane.

 

MJ gratuluję majstra! Pojedynek na szczęście był zacięty do końca i kilka lepszych moich ruchów z FA i mogło być jeszcze ciekawiej w niedzielę ;-) Dziękuję za fajny finał i szacuneczek!

Drugie miejsce to i tak moja największe osiągnięcie w tej lidze, więc jestem zadowolony z sezonu.

Dziękuję wszystkim za emocjonujący sezon, h2h na sznurówce to naprawdę to topów.

Już nie mogę się doczekać następnego sezonu, o wypaleniu w moim przypadku nie ma mowy, tylko tym razem ograniczę się do prowadzenia tylko kilku zespołów. Co za dużo to w tym przypadku nie zdrowo.

 

Co do live draft jestem jak najbardziej za, mieszkam w Krakowie od kilku lat, ale mógłbym draftować nawet w Szczecinie ;-)

 

Pozdrawiam

KNT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestescie chlopaki hardcorowcy, szczegolnie ci, ktorzy deklaruja chec podrozy na drugi koniec kraju (tudziez z wysp polsko-brytyjskich) ;)

 

w krakowie moglbym sie na takie cos zapisac, ale nigdzie dalej nie pojade :]

mozna ew. sie szarpnac na zorganizowanie czegos takiego w kilku miastach, podejrzewam ze w wawie i krk napewno by sie ekipa zebrala, moze w 3miescie tez...

 

ew. jako wersja lajt, mozna sie umowic na jakims skajpie i zrobic taki draft offline, ale z wizja, komentarzem i szydera na zywo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

viewtopic.php?f=2&t=251

 

Oto link do dyskusji o ewentualnym spotkaniu. Przenieśmy ją tam dla porządku, bitte. Może pan admin podlinkuje kwestię też w innych ligach na Sznurku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×