Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
MKA

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Skład ligi:

 

1. goozman - Bukkake

2. Gerard - Konusy Gerarda

3. Nalesnick - PseudoSonics

4. knt - DyrDyr

5. Andrew23 - High Flying Circus 2

6. El-Maniaque - BYDZIA BULLS

7. Kuba - Woodley Warriors

8. pitrekk - murzynskie czarnuchy

9. zmijor - Old'N'Dirty ZMIJOWCE

10. AIR_MJ - MJ-TEAM

11. bulek - Najebani na Saharze

12. MKA - MKAllstars

 

KOMPLET

 

termin draftu 21.X(wtorek) godzina 21:00

 

Ankieta - termin draftu

http://doodle.com/r9fqai22337u79b4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, narazie tylko pierwszy post wypisalem.

wszyscy ktorzy sie utrzymali powinni miec zaproszenia na yahoo, bulek i MJ dostali zaproszenia na PW, wiec wbijac i ustalamy termin draftu.

 

heh widze, ze nad funkcja komisarza od dwoch lat jakies fatum ciazy, pewnie dlatego nie ma na nia chetnych, trzeba to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wbić, błąd mi wyskakuje jakiś. Podejrzewam, że trzeba wykasować zaproszenia do osób, które spadły, bo coś wyskakuje, iż jeśli dołączą wszyscy z poprzedniego sezonu, to brakuje miejsc.

 

There is not room in this league if all teams from last year return. If you were invited to take over an existing team, please click the link in the email you received to join the league. To create a brand new team, get the commissioner to increase the maximum number of teams, or remove teams that will not be returning.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że jeszcze ja tam jestem. Ogarnę przekazanie obowiązków, wyjdę z ligi i powinno się poprawić :)

 

Edit. Który to MKA? Marcin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno już być dobrze. Jesteś komisarzem a ja opuściłem już ligę. Zaglądaj do ustawień, odpowiadaj na pytania użytkowników i nie daj się fatum ;)

 

Jak pisałem w innym wątku, do ustalenia terninu draftu możesz użyć doodle.com - wystarczy utworzyć ankietę i link udostępnić graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie ankieta na Doodle o dotyczaca terminu draftu? Bo najblizszy poniedzialek nie bardzo mi pasuje szczerze mowiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zagalopowalem sie, zerknalem pobierznie na stronke NBA i myslalem ze mecze sie zaczynaja 4 pazdziernika a to dopiero byly preseason :] Takze zakladam, ze najblizszy poniedzialek to jednak nie jest ostateczny termin draftu :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaglosowalem. sezon startuje 28go wiec mysle, ze najpozniej 26 powinien byc draft. zaznaczylem 9 i 10 bo te godziny mi najbardziej pasuja, ale jakby wiekszosc byla za 8 to tez dam rade. 15go beda mi naprawiac kolano, wiec do 17go (mam nadzieje nie dluzej) jestem out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi by się jakas opcja "select all" przydała bo się optokałem jak nigdy dotąd

chyba że mi jeszcze wskoczy jakaś siatkóweczka, więc wtedy troche namieszam - teraz wszystkie terminy mi odpowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze fajnie wygladaja dwa terminy- 21.10(wtorek) i 23.10(czwartek). Licze, ze ktorys z nich bedzie pasowal kazdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok to zrobmy tak, termin draftu wstepnie 21.X(wtorek) godzina 21:00

jak komus nie pasuje to pisac i odrazu najlepiej dac znac, czy pasuje wam 23.X(czwartek) bo to by byl termin rezerwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze narazie wygrywa termin 21 (wtorek) o 22.00, n ktory zaglosowalo wszystkie 9 osob ktore wypelnily ankiete. Jeszcze ostatnia osoba i mamy komplet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no potrzeba trzech potwierdzen - od andrew, gerarda i el-maniaque

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra jesli andrew pasuje to oficjalnie draft 21.X(wtorek) godzina 21:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to nie jest za dlugo. draft w 12 druzyn wezykiem to bedzie troche ponad godzine i nie ma sensu przyspieszac tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×