Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
MKA

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

hej knt, ogarnijmy sie tak zeby nie trafic na siebie w 1 rundzie bo bedzie jak gooz przepowiedzial. Wytluczemy sie w pierwszej rundzie a przeciez umowa byla ze spotykamy sie w finale ;)

 

Patrzac na moja sytuacje to niewiele moge zrobic, wiec cala nadzieja w Tobie ze zajmiesz 1 miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznac, ze dobry byl pojedynek w tym tygodniu. Dwoch asyst zabraklo mi do wygrania tej kategorii, ale niestety odpoczywajacy w ostatni dzien Rubio pozbawil mnie tego punkciku :) Powiem Ci Nalesnik ze oba nasze zespoly graja duzo lepiej w tej fazie rozgrywek i gdyby nie slaby poczatek sezonu mogloby to inaczej wygladac w tabeli. Mnie przy zyciu utrzymuje fakt rezygnacji Gerarda bo do 9 miejsca w tabeli juz coraz blizej :)

 

Ja Tobie tez zycze dobrych pojedynkow do konca sezonu i mysle, ze jeszcze nie powiniennes sie poddawac, 2-3 dobre pojedynki przy jednoczesnych wtopach zespolow przed Toba i utrzymanie w pierwszej lidze moze byc jeszcze w zasiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje MJ!

Rozbiłeś mnie w pył ;-)

 

KNT ktoś musiał w końcu zatrzymać Twój walec, bo ośmieszałeś nas od początku sezonu, a to przecież poważna pierwszoligowa ekstraklasa ;)

Myślę, że z perspektywy czasu okaże się, że Twoja seria będzie czymś wyjątkowym i trudnym do poprawienia w księdze rekordów ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tej kolejce można wywnioskować, że nikt nie chce zająć 8 miejsca i grać z Goozem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

knt wyjątkowej zadyszki dostał

pewnie to chwilowe

a pytanie mam: ten tydzień będzie 4-rodniowy i kolejny też czy będą połączone?

 

 

244vdbk.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaktywowałem McGary'ego gdzie się dało. Ciekawe, czy się opłaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tej kolejce można wywnioskować, że nikt nie chce zająć 8 miejsca i grać z Goozem ;)

No u nas podobnie jak w NBA na wschodzie, tam w PO powinno grać 6 drużyn, a u nas 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mi się to udało, ale po pierwszym dniu myślałem, że może dwa punkciki wyciągnę i to będzie max, a tu 4-4-1. Spoko. Yahoo śsie jeżeli chodzi o terminarz z ASG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i to sprzyja dziwnym wynikom, które normalnie by nie miały miejsca. Bydzia by pewnie wyciągnęła z Nalesnickiem, pitrekk może by więcej ugrał z MKA, a i ja zapewne bym 5-4 z Gerardem nie zwojował, bo zostało to osiągnięte dzięki temu, że ja mam w teamie Lebrona i Rose'a a on z Cavs i Bulls nikogo. Trochę to słabe.

 

P.S. Można by tak zrobić, iż ktoś napiszę wersję listu i każdy z uczestników h2h prześle mailem do yahoo. Trochę nas tu dużo, więc może by w końcu wprowadzili opcję podzielenia matchupu na 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bulek: ale Ty mnie nie lubisz za tę przegraną

każda moja wygrana to dla Ciebie cios straszliwy ;)

a kilka juz ich było więc nie wiem jak długo jeszcze dasz radę

ale trzymaj się chłopie, bo ja do końca nie odpuszczam i mam zamiar jeszcze parę razy wygrać

a że tydzień krótki, no cóz - chyba dla wszystkich taki sam, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesnick - teraz popłynąłęś, ja zupełnie o tym nie pamiętam i nie o to mi chodzi ;)

 

Nie wiem, czy Bydzia by z Tobą wygrał, czy nie. Może tak, może nie, tego się nie dowiemy. Ale jeśli w niektórych drużynach zawodnicy grają tylko 1 mecz to chyba niezupełnie jest to sprawiedliwy tydzień? Tyle jest rozmowy, że jest to niefajne, że yahoo nie daje możliwości połączenia tygodnia, a jak proponuję zawrzeć siły i napisać maila, by przed next season dali chociaż taką opcję, to nikt nie jest zainteresowany? Trochę przykre, bo nikt na tym nie traci, a chociaż byśmy zyskali taką możliwość, jaka jest na ESPN chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, ale mam "kaca"

ten mój wpis i to zdjęcie zielonego samochodu :/

za cholere nie pamiętam, żebym coś takiego wklejał :/

 

a co do statów to rzeczywiście niezłe jaja z tym czterodniowym tygodniem :D

 

wlsll2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:)

rano jak zajrzałem na forum to pod moim wpisem z 9 lutego m.in. o zadyszce knt zamiast tabelki był zielony samochód sportowy starego typu

pewnie jakis byk z tinypic

szkoda że screena nie zrobiłem

jakos nie pomyslełem, że tam powinna być tabelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesnick szacun za walkę do końca, aktualnie masz najdłuższą passę zwycięstw w lidze :)

Tymczasem Gooz na 3 tygodnie przed końcem sezonu już sobie zapewnił miejsce w PO :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łabędzi śpiew.

Ale skoro gramy to gramy.

Nie fair byłoby odpuścić w stosunku do tych z którymi grałem "na poważnie".

Chociaż z kolei Ci z którymi przegrałem sromotnie mogą być zadowoleni względem tych, z którymi teraz mi się udaje wygrywać.

Ale chrzani mi się. Tak czy inaczej wszystkim nie dogodzę. ;)

 

Po prostu gram do końca.

Boję się tylko sytuacji, że zabraknie mi np 2 zwycięstwa do utrzymania w lidze.

Wtedy będzie bardziej niemiło niż po prostu odpuścić i przegrać z kretesem. ;)

 

Edit.

moze sie powtarzam ale...a idz Pan w chuj z tymi 3 dniowymi tygodniami... :)

Pitrekk: cztero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie powtarzam ale...a idz Pan w chuj z tymi 3 dniowymi tygodniami... :)

 

Zgadzam się, beznadziejny pomysł, w tym sezonie takie rozwiązanie przyniosło mi bilans 5-13, będzie więc walka o Playoffs do samego końca, ale już bez szans na dobre rozstawienie

 

Nalesnick, po tym co mi zrobiłeś, chyba jeszcze z miejsca dającego utrzymanie (9?) rezygnować nie powinieneś, musisz po prostu kolejnych rywali podobnie potraktować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie powtarzam ale...a idz Pan w chuj z tymi 3 dniowymi tygodniami... :)

 

No więc pisałem - skrzyknijmy się i napiszmy do yahoo tego samego maila - żeby od next season wprowadzili choć możliwość wyboru.

Nie ma co narzekać, trza działać ;)

 

Porażki ze Zmijorem tym nie tłumaczę, skoro Lebrona nie zdążyłem wystawić, a Hendo i West dali d..., ale dobrze że wracamy do normalnych tygodni. W Nd u mnie grało mało gości, a w skroconym tygodniu ma to znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu. zredagujesz mejla bulek?

Niech zrobi to ktoś z lepszą znajomością angielskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×