Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
MKA

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

przypuszczam ze elicie nie trzeba przypominac, ale zeby wypelnic obowiazek komisarza JUTRO DRAFT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku jak na razie jestem nie zadowolony z moich draftów, mam nadzieję, że dzisiejszy wieczór odwróci nie najlepszą passę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku jak na razie jestem nie zadowolony z moich draftów, mam nadzieję, że dzisiejszy wieczór odwróci nie najlepszą passę ;-)

no ja mam podobnie - za gorąca głowa na licytacjach i prawie każdy jest dla mnie za tani :) w wężyku pozostaje tylko brutalna egzekucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyniki draftu

 

MKAllStars

1. (1) Anthony Davis (NO - PF,C)

2. (24) Dwight Howard (Hou - PF,C)

3. (25) Mike Conley (Mem - PG)

4. (48) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG)

5. (49) Brook Lopez (Bkn - C)

6. (72) Tony Parker (SA - PG)

7. (73) Luol Deng (Mia - SF,PF)

8. (96) Andre Iguodala (GS - SG,SF)

9. (97) Trey Burke (Uta - PG)

10. (120) Alec Burks (Uta - PG,SG)

11. (121) Omer Asik (NO - PF,C)

12. (144) Mason Plumlee (Bkn - PF,C)

13. (145) Dion Waiters (Cle - SG)

 

DyrDyr

1. (2) Stephen Curry (GS - PG,SG)

2. (23) Paul Millsap (Atl - PF,C)

3. (26) Dirk Nowitzki (Dal - PF,C)

4. (47) Jrue Holiday (NO - PG)

5. (50) Monta Ellis (Dal - PG,SG)

6. (71) Brandon Jennings (Det - PG)

7. (74) Tyreke Evans (NO - SG,SF)

8. (95) Kevin Martin (Min - SG,SF)

9. (98) Paul Pierce (Was - SF,PF)

10. (119) Josh McRoberts (Mia - PF,C)

11. (122) Jameer Nelson (Dal - PG)

12. (143) Enes Kanter (Uta - C)

13. (146) Mirza Teletovic (Bkn - SF,PF)

 

BYDZIA BULLS

1. (3) Kevin Durant (OKC - SF,PF)

2. (22) Kyrie Irving (Cle - PG,SG)

3. (27) DeAndre Jordan (LAC - C)

4. (46) Wesley Matthews (Por - SG,SF)

5. (51) Kenneth Faried (Den - PF)

6. (70) Michael Carter-Williams (Phi - PG)

7. (75) Joe Johnson (Bkn - SG,SF)

8. (94) Arron Afflalo (Den - SG,SF)

9. (99) Reggie Jackson (OKC - PG,SG)

10. (118) Larry Sanders (Mil - PF,C)

11. (123) Carlos Boozer (LAL - PF,C)

12. (142) Wilson Chandler (Den - SG,SF)

13. (147) Samuel Dalembert (NY - C)

 

Najebani na Saharze

1. (4) LeBron James (Cle - SF,PF)

2. (21) Kyle Lowry (Tor - PG)

3. (28) Derrick Favors (Uta - PF,C)

4. (45) Kobe Bryant (LAL - PG,SG)

5. (52) Derrick Rose (Chi - PG)

6. (69) Lance Stephenson (Cha - SG,SF)

7. (76) David West (Ind - PF)

8. (93) Jordan Hill (LAL - PF,C)

9. (100) Jamal Crawford (LAC - PG,SG)

10. (117) Gorgui Dieng (Min - C)

11. (124) Avery Bradley (Bos - PG,SG)

12. (141) Kelly Olynyk (Bos - C)

13. (148) Khris Middleton (Mil - SF,PF)

 

Konusy Gerarda

1. (5) James Harden (Hou - SG,SF)

2. (20) Kawhi Leonard (SA - SG,SF)

3. (29) Al Horford (Atl - PF,C)

4. (44) Dwyane Wade (Mia - PG,SG)

5. (53) Robin Lopez (Por - C)

6. (68) Jose Calderon (NY - PG)

7. (77) Terrence Jones (Hou - SF,PF)

8. (92) Jonas Valanciunas (Tor - C)

9. (101) Jeremy Lin (LAL - PG,SG)

10. (116) Danny Green (SA - SG,SF)

11. (125) Amir Johnson (Tor - PF,C)

12. (140) Tony Wroten (Phi - PG)

13. (149) Rodney Stuckey (Ind - PG,SG)

 

Woodley Warriors

1. (6) Chris Paul (LAC - PG)

2. (19) Al Jefferson (Cha - PF,C)

3. (30) Nicolas Batum (Por - SG,SF)

4. (43) Rudy Gay (Sac - SF,PF)

5. (54) Pau Gasol (Chi - PF,C)

6. (67) Nerlens Noel (Phi - PF,C)

7. (78) Kyle Korver (Atl - SG,SF)

8. (91) Darren Collison (Sac - PG)

9. (102) Tyson Chandler (Dal - C)

10. (115) Eric Gordon (NO - SG)

11. (126) Anderson Varejao (Cle - PF,C)

12. (139) Corey Brewer (Min - SG,SF)

13. (150) Randy Foye (Den - PG,SG)

 

Old'N'Dirty ZMIJOWCE

1. (7) Carmelo Anthony (NY - SF,PF)

2. (18) Joakim Noah (Chi - PF,C)

3. (31) Ty Lawson (Den - PG)

4. (42) Gordon Hayward (Uta - SG,SF)

5. (55) Ricky Rubio (Min - PG)

6. (66) Josh Smith (Det - SF,PF)

7. (79) Zach Randolph (Mem - PF,C)

8. (90) Isaiah Thomas (Pho - PG)

9. (103) Brandon Knight (Mil - PG,SG)

10. (114) Spencer Hawes (LAC - PF,C)

11. (127) Evan Turner (Bos - SG,SF)

12. (138) P.J. Tucker (Pho - SG,SF)

13. (151) Kyle O'Quinn (Orl - PF,C)

 

PseudoSonics

1. (8) Russell Westbrook (OKC - PG)

2. (17) Chris Bosh (Mia - PF,C)

3. (32) Goran Dragic (Pho - PG,SG)

4. (41) Thaddeus Young (Min - SF,PF)

5. (56) Jabari Parker (Mil - SF)

6. (65) David Lee (GS - PF,C)

7. (80) George Hill (Ind - PG,SG)

8. (89) Roy Hibbert (Ind - C)

9. (104) DeMarre Carroll (Atl - SF,PF)

10. (113) Manu Ginobili (SA - SG,SF)

11. (128) Wesley Johnson (LAL - SG,SF)

12. (137) Channing Frye (Orl - PF,C)

13. (152) John Henson (Mil - PF,C)

 

murzynskie czarnuchy

1. (9) Kevin Love (Cle - PF,C)

2. (16) Damian Lillard (Por - PG)

3. (33) Kemba Walker (Cha - PG)

4. (40) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF)

5. (57) Jeff Teague (Atl - PG)

6. (64) Ryan Anderson (NO - PF,C)

7. (81) Patrick Beverley (Hou - PG,SG)

8. (88) Bradley Beal (Was - SG)

9. (105) Danilo Gallinari (Den - SF)

10. (112) Nikola Pekovic (Min - C)

11. (129) Gerald Green (Pho - SG,SF)

12. (136) Taj Gibson (Chi - PF,C)

13. (153) Kendall Marshall (Mil - PG)

 

High Flying Circus 2

1. (10) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)

2. (15) John Wall (Was - PG)

3. (34) Marc Gasol (Mem - C)

4. (39) Deron Williams (Bkn - PG)

5. (58) Victor Oladipo (Orl - PG,SG)

6. (63) Tobias Harris (Orl - SF,PF)

7. (82) Jared Sullinger (Bos - PF,C)

8. (87) Andrew Wiggins (Min - SF)

9. (106) Timofey Mozgov (Den - C)

10. (111) Terrence Ross (Tor - SG,SF)

11. (130) Kentavious Caldwell-Pope (Det - SG)

12. (135) Jeremy Lamb (OKC - SG,SF)

13. (154) Otto Porter Jr. (Was - SF)

 

Bukkake

1. (11) Andre Drummond (Det - PF,C)

2. (14) Blake Griffin (LAC - PF,C)

3. (35) Klay Thompson (GS - SG,SF)

4. (38) Nikola Vucevic (Orl - PF,C)

5. (59) Marcin Gortat (Was - C)

6. (62) Jimmy Butler (Chi - SG,SF)

7. (83) Greg Monroe (Det - PF,C)

8. (86) J.R. Smith (NY - SG,SF)

9. (107) Jeff Green (Bos - SG,SF)

10. (110) Mario Chalmers (Mia - PG)

11. (131) Marcus Smart (Bos - PG)

12. (134) Draymond Green (GS - SF)

13. (155) Miles Plumlee (Pho - PF,C)

 

MJ-TEAM

1. (12) LaMarcus Aldridge (Por - PF,C)

2. (13) Serge Ibaka (OKC - PF,C)

3. (36) Chandler Parsons (Dal - SF,PF)

4. (37) Trevor Ariza (Hou - SG,SF)

5. (60) Rajon Rondo (Bos - PG)

6. (61) Tim Duncan (SA - PF,C)

7. (84) Markieff Morris (Pho - PF,C)

8. (85) J.J. Redick (LAC - SG)

9. (108) Elfrid Payton (Orl - PG)

10. (109) Giannis Antetokounmpo (Mil - SG,SF)

11. (132) Andrew Bogut (GS - C)

12. (133) Ersan Ilyasova (Mil - SF,PF)

13. (156) Matt Barnes (LAC - SF)

 

tabelka z przewidywaniami yahoo

0cec3a6e.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś marne te projected, przecież to H2H a nie roto :D

 

A różnica jest olbrzymia, w h2h będzie sporo zmian w trakcie danych tygodni, branie wszystkiego co akurat jest możliwe itp.

 

Ja jestem umiarkowanie zadowolony. Mogę mieć problem w przechwytach. Czy w blokach, tak jak wskazuje Yahoo, bardzo nie sądzę, bo Dieng zanotuje progres ładny, no trzecim środkowym za turiafem to już raczej nie będzie :D

 

Zresztą w H2H mając Lebrona, Kobasa, Lowry'ego, Favorsa i Rose'a no sztuka być przeciętniakiem, naprawdę. Może Yahoo przewiduje szybkie kontuzje Rose i Kobasa? Bo na moje główną przeszkodą to może być zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodzi o podglad na to kto w jakiej kategorii wyglada mocno. ja wsumie chyba jak zwykle w wezyku jestem zadowolony z draftu, chociaz jak bym pierwszy raz spojrzal na moj sklad to nie podejrzewal bym ze to ja go wybralem. mam sporo zawodnikow ktorzy sa juz za gorka jesli chodzi o forme, do tego parker ktorego nigdy nawet nie myslalem ze moge wziac. pod koniec zebralem tych zaowdnikow ktorych sobie upatrzylem. sporo bedzie zalezalo od zdrowia bledsoe i brooka, jak beda zdrowi mysle ze bedzie podium. szersze podsumowanie naskrobie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MKA, abstrachując od realnej wartości danych składów, roto jest zupełnie inne niż h2h patrząc od strony projected. W roto statystyki osiągane przez liderów na przestrzeni całego sezonu mają nie większe znaczenie aniżeli wartość pozostałych elementów układanki teamu. Tutaj na przestrzeni raptem tygodnia liderzy nie raz i nie dwa mogą zrobić różnicę. Tak samo jak u Ciebie trio Davis-Howard-Lopez zniszczy każdego kogo napotka na swojej drodze zbiórkami i blokami, tak samo u mnie zdrowi Lebron-Rose-Kobas mogą zniszczyć punktami i asystami. Reszta składu? W h2h ma za zadanie tylko jedno - dopełnić formalności. Pierwszy lepszy przykład - w tygodniu jedne triple-double kogokolwiek może mieć niebagatelne znaczenie. W sezonie znaczy tyle co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tę tabelkę można traktować jedynie jako miernik pewnych tendencji - widać np. doskonale ewidentne overkille w niektórych kategoriach (choć KNT ma je przesadne faktycznie :) ) wiadomo, że co tydzień będzie to inaczej wyglądać - w H2H schedule i rotacja na FA ma niebagatelne znaczenie. ja wskutek niskiej pozycji w drafcie zdecydowałem się olać FT% i AST (ale mocniej niż MKA, MJ czy Bydzia). niestety większych przewag oprócz REB nie udało mi się zbudować więc będzie ciężka walka o utrzymanie - a przypominam - SPADA W TYM SEZONIE 4 DRUŻYNY! o obonie tytułu nawet nie marzę. mimo wszystko szkoda mi kogokolwiek wywalać chociaż smakołyków na FA pełno. najbardziej żałuję zawahania i zakręcenia w 7 rundzie gdzie za długo analizowałem kogo brać i wziąłem w ostatniej chwili Monroe zamiast jakiegoś porządnego trójkowca a uzupełnić dużym w ostatnich rundach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Monroe w tej rundzie to wciąż dobry pick. Handluj, myślę, że trójki za niego się znajdą :)

 

Patrzę na te Wasze składy i muszę powiedzieć, że generalnie mocno wyrównane - jedynie ten Gerarda mi coś nie pasuje :) Ze znalezisk rzuca się w oczy brak PG u Gooza, brak zbiórek u knt, Lebron dopiero z czwórką (!) - Bulek ma steala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na te Wasze składy i muszę powiedzieć, że generalnie mocno wyrównane - jedynie ten Gerarda mi coś nie pasuje :) Ze znalezisk rzuca się w oczy brak PG u Gooza, brak zbiórek u knt, Lebron dopiero z czwórką (!) - Bulek ma steala.

 

Co Ci się u mnie nie podoba?? Taka piękna ekipa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Małe podsumowanie z mojej strony. Z draftu jestem zadowolony, w szczególności z faktu, że od początku do końca realizowałem założoną taktykę nie dając się porwać okazjom, które wisiały w momencie mojego wyboru. Oczywiście podbieraliście mi graczy, w szczególności Czarnuch, ale kategorie, w których chciałem być mocny wydają mi się, że będę. FT%,PTS,3PM,AST,STL - co prawda jest ich tylko 5, ale w H2H więcej mi nie potrzeba, sezon wszystko zweryfikuje. Kontuzje precz, God mode ON, majster mój!

 

Co do pozostałych drużyn ciężko mi wskazać faworyta, kogoś kto się mocno wyróżnia. W zasadzie każdy wykonał dobrą robotę na drafcie, aczkolwiek mam kilka spostrzeżeń.

Andrew - liczysz na duży progres graczy, na chwilę obecną nie wyróżniasz się w żadnej kategorii.

Bydzia - Durant, MCW - jak nie wrócą odpowiednio wcześnie to do PO możesz nie dojechać, jeżeli będziesz w PO to będzie moc.

Najebani - skład na pierwszy rzut oka mega mocny, ale jak Kobo i Róża się połamią, bądź będą odpoczywać to z automatu brakuje PTS i AST, a Favors to już od kilku sezonów wielka nadzieja;-)

I jeszcze miałem wrażenie, że Snick i MJ trochę się zagubili na drafcie, nie wiedząc do końca co chcą ze swoją drużyną zrobić.

To tyle.

 

Do zobaczenia w matchupach!

 

Pozdrawiam

KNT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy wiedzą specjalizuję się w formule points, więc ligę h2h traktuję trochę po macoszemu.

W drafcie dostałem ostatni numer, co nie ułatwiło mi zadania.

Niby w ubiegłym sezonie 11 pick przyniósł mi szczęście, ale to była jednak 2 liga ;)

 

Moje wybory:

MJ-TEAM

1. (12) LaMarcus Aldridge (Por - PF,C)

2. (13) Serge Ibaka (OKC - PF,C)

Wolałbym na tym etapie zabezpieczyć niższe pozycje, ale podebraliście wszystkich moich faworytów.

Z Ibaką trochę się pośpieszyłem, ale nie wiadomo kiedy KD wróci...

 

3. (36) Chandler Parsons (Dal - SF,PF)

4. (37) Trevor Ariza (Hou - SG,SF)

Szukałem playerów na pozycje SG/SF i z tym Arizą się wygłupiłem, trochę za bardzo się zasugerowałem rankingiem z ubiegłego sezonu ;)

 

5. (60) Rajon Rondo (Bos - PG)

6. (61) Tim Duncan (SA - PF,C)

Wiem, że to bardziej gracze pod FP, ale mimo wszytko za bardzo spadli w rankingu. Jak im zdrowie dopisze, powinienem mieć z nich pociechę.

 

7. (84) Markieff Morris (Pho - PF,C)

Liczę na przełomowy rok w wykonaniu Markieffa, w suns nie ma specjalnej konkurencji pod koszem.

 

8. (85) J.J. Redick (LAC - SG)

Rasowy strzelec, który ma mi podkręcić statystyki trójek i FT%, koleś którego bym nigdy nie brał w FP ;)

 

9. (108) Elfrid Payton (Orl - PG)

10. (109) Giannis Antetokounmpo (Mil - SG,SF)

Dwa młode prospekty, mam nadzieję, że chociaż 1 wypali.

 

11. (132) Andrew Bogut (GS - C)

Andrew ma jeszcze trochę paliwa w baku, do zbiórek i bloków się nada.

 

12. (133) Ersan Ilyasova (Mil - SF,PF)

Człowiek zagadka, nigdy nie wiadomo co pokaże.

 

13. (156) Matt Barnes (LAC - SF)

Ostatni pick do zabawy na FA.

 

Z draftu nie jestem zadowolony i raczej zapowiada się na walkę o utrzymanie, ale wszystko zweryfikuje boisko :)

Zobaczymy kto będzie miał więcej zdrowia i komu dopisze szczęście w PO.

 

Powodzenia w nadchodzącym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

knt, dobrze podsumowałeś moje wybory

pogubiłem się w zasadzie w którą stronę iść

troszkę mnie "zaczepia" Twoja pewność siebie ale nie takie orły juz spadały z hukiem

pewność siebie dobra rzecz o tyle tylko o ile nie przesadzasz i nie robi się z tego pyszałkowatość bo tego właśnie nie lubię ;)

Tobie życzę powodzenia bo tego medaliku Ci chyba brakuje

pamiętam Twój sezon jak biłeś wszystkich na głowę i jednak coś nie wyszło

pamiętam sezon jak 3/4 jego biłem wszystkich na głowę i też coś nie wyszło

ja wolę atakować z przyczajenia niż patrząc na innych z góry - ale co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to i ja napisze pare slow :)

 

Przed rozpoczeciem draftu nie mialem jasnego planu, wszystko zalezalo od tego kogo mi zostawicie z 9. Zostawiliscie Love'a i choc nie chcialem go brac (ani zadnego gracza Cavs) to jednak wydaje mi sie ze z tym numerem powinien sie obronic. Myslalem o Coozie, ale brac tego swira z 9tka to troche za duze ryzyko. Wybierajac Kevina oczywiste bylo, ze musze odpuscic FG i BLK i skupic sie na PTS, FT, AST, REB, TO i 3P. Niestety zbiorki w tej konfiguracji slabo pasuja, wiec wyszlo, ze tez je raczej odpuszcze. Podobnie STL. z projekcji Yahoo wychodzi, ze w 4 kategoriach jestem bardzo mocny (FT, PTS, TO, 3P) natomiast z asystami moze byc roznie... Licze ze Lillard, Kemba i Teague zalicza niewielki progres i beda w sume dawac te okolo 20 ast na mecz. Do tego dochodzi Marshall, ale jego rola w bucks jest niewiadoma... Tak, ze gdyby sie ktos chcial pozbyc AST to zapraszam do negocjacji ;)

 

1. (9) Kevin Love (Cle - PF,C)

2. (16) Damian Lillard (Por - PG)

3. (33) Kemba Walker (Cha - PG)

4. (40) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF)

5. (57) Jeff Teague (Atl - PG)

6. (64) Ryan Anderson (NO - PF,C)

7. (81) Patrick Beverley (Hou - PG,SG)

8. (88) Bradley Beal (Was - SG)

9. (105) Danilo Gallinari (Den - SF)

10. (112) Nikola Pekovic (Min - C)

11. (129) Gerald Green (Pho - SG,SF)

12. (136) Taj Gibson (Chi - PF,C)

13. (153) Kendall Marshall (Mil - PG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynam się przekonywać do Monroe, że nie jest taki zły ze swoimi STL :) także chętniej teraz bym oddał któregoś ze swoich swingmanów (D. Green (STL + BLK), McDaniels(STL + BLK) a nawet Butler (STL)) za jakiegoś porządnego trójkowca ewentualnie kogoś ze znaczkiem PG i dobrymi FG%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.(10)DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)

2.(15)John Wall (Was - PG)

3.(34)Marc Gasol (Mem - C)

4.(39)Deron Williams (Bkn - PG)

5.(58)Victor Oladipo (Orl - PG,SG)

6.(63)Tobias Harris (Orl - SF,PF)

7.(82)Jared Sullinger (Bos - PF,C)

8.(87)Andrew Wiggins (Min - SF)

9.(106)Timofey Mozgov (Den - C)

10.(111)Terrence Ross (Tor - SG,SF)

11.(130)Kentavious Caldwell-Pope (Det - SG)

12.(135)Jeremy Lamb (OKC - SG,SF)

13.(154)Otto Porter Jr. (Was - SF)

 

Na początku draftu trafili mi się DMC i Wall. Co prawda nie chciałem opierać kolejnego zespołu o ten duet, ale ogólnie nie jest to najgorszy fundament. W kolejnych kilku rundach też nie było źle: Gasol, Williams i Oladipo, a później T. Harris i J. Sullinger, którzy również powinni rozegrać dobre sezony. W drugiej połowie draftu trochę się to wszystko posypało...

 

Andrew Wiggins - potrzebowałem kogoś na pozycję sf, ale na tym etapie i przy tym co uzbierałem do tego momentu draftu, trzeba było szukać pewniejszgo źródła statystyk. Dostępni byli np Afflalo i Martin, postawiłem jednak na AW - ogromny upside, który póli co nie ma nawet miejsca w s5.

 

Timofey Mozgov (Den - C) - wśród podkoszowych mają w Nuggets w kim wybierać, zagrożenie czasodzieleniem :) jest więc spore. Jeśli będzie dostawał 25+ minut, zapewni mi punkty, zbiórki i bloki na dobrym poziomie i świetne procenty. Raczej mogłem czekać z jego wyborem, bo najprawdopodobniej rundę czy dwie później też byłby dostępny.

 

Terrence Ross (Tor - SG,SF) - poszukiwałem kogoś na pozycję sg/sf dającego punkty i trójki. Te akurat warunki Ross jest w stanie spełnić, ale niczego ponadto spodziewać się po nim nie należy.

 

Kentavious Caldwell-Pope (Det - SG) - mam nadzieję, że będzie gotów na początek sezonu i miejsca w s5 nie odda nawet po powrocie Meeksa. Przed kontuzją pokazywał się z dobrej strony, trochę punktów, trójek i przechwytów dorzuci do bilansu.

 

Jeremy Lamb (OKC - SG,SF) - zadania ma w sumie takie same jak dwa poprzednie wybory. Prawdopodobnie jego "termin przydatności do użycia" nie będzie dłuższy niż miesiąc. Jeżeli się nie sprawdzi, będzie w moim składzie jeszcze krócej.

 

Otto Porter Jr. (Was - SF)/Mo Williams (Min - PG,SG) - mieszanie w składzie czas zacząć :D

 

Niestety brak strategii może mnie dużo kosztować. Tak jak knt pisał, żadnej szczególnie mocnej kategorii nie mam, obecny skład raczej nie zapewni mi więc utrzymania. W związku z tym trzeba będzie pewnie trochę aktywniej niż zwykle odwiedzać rynek FA, aby jednak o wejście do PO skutecznie rywalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed draftem liczylem na pick 1 lub picki koncowe, bo lebrona nie chcialem ze wzgledu na mozliwy odpoczynek w koncowce, dodatkowo nie lubie opierac druzyny na niskich zawodnikach, wiec wybor kogokolwiek z czworki broda, russ, curry i paul nie bardzo mi pasowal, a nie chcialem wyskakiwac tak szybko z griffinem lub andre. po wylosowaniu pierwszego picku wiedzialem juz jaki bedzie plan na draft. zalozylem ze w 2/3 rundzie do davisa dobiore howarda i conleya, lub jesli jakims cudem by zostal kyrie to wybiore go zamiast mike'a i odpuszcze trojki, FT i starty. nie chcialem isc w 5 kategorii bo to nie wypali w PO wg mnie.

1. (1) Anthony Davis (NO - PF,C)

2. (24) Dwight Howard (Hou - PF,C)

3. (25) Mike Conley (Mem - PG)

na poczatek wszystko wg planu, davis bez kontuzji bedzie bestia w tym sezonie, potem howard, ktory jest regularnie niedoceniany w h2h, gdzie do mojej taktyki jest zawodnikiem mozliwe ze nawet top 10. wyglada na to ze kampania ,,gwiazd basketu" majaca na celu osmieszanie przy kazdej mozliwosci tak dwighta, ktory od dobrych 7 lat jest jak dla mnie bezsprzecznie najlepszym C w lidze, jak i jego brodatego kolegi przynosi efekty. do tego chcialem dodac conleya, solidnego zawodnika jakich malo, ktory zapewnia sporo przechwytow i wydaje sie ,,pewniakiem bez kontuzji".

4. (48) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG)

5. (49) Brook Lopez (Bkn - C)

jako ze znikali po kolei zawodnicy ktorych chcialem wybrac postanowilem tym razem zaryzykowac, postawilem na zawodnikow ktorzy opuscili ,,pare" meczow w ostanim sezonie, jednak obaj idealnie wpasowali sie w taktyke dzieki swojej dobrej skutecznosci jak i niezlym zdobyczom punktowym oraz miksem blokow i przechwytow.

6. (72) Tony Parker (SA - PG)

7. (73) Luol Deng (Mia - SF,PF)

te wybory wydaja mi sie najbardziej kontrowersyjne, bo parkera jeszcze nigdy nie mialem w fantasy, a denga wybralem poraz drugi. staram sie unikac takich wyborow, ale wydawalo mi sie ze obaj panowie pasuja idealnie do mojej druzyny, ktora wg przewidywan yahoo caly czas odstawala w punktach oraz byla zupelnie niekonkurencyjna w asystach. deng zostal wybrany tez ze wzgledu na pozycje SF ktora wymagala uzupelnienia.

8. (96) Andre Iguodala (GS - SG,SF)

9. (97) Trey Burke (Uta - PG)

te wybory zaplanowalem juz pod koniec 7 rundy i ciesze sie ze obaj zawodnicy ostali sie do mojego wyboru. postawilem na kolejne wzmocnienia asyst, przechwytów oraz, punktow ktorych jak dla mnie trey bruke moze sporo produkowac, jago skutecznoscia z sezonu debiutanckiego na ten moment sie nie przejalem. dodatkowo licze ze iguodala wroci do tego co prezentowal rok temu przed kontuzja, bo juz ze 2x mowilem sobie ze wiecej go nie wezme a tu poraz kolejny idealnie pasowal do teamu.

10. (120) Alec Burks (Uta - PG,SG)

11. (121) Omer Asik (NO - PF,C)

wiedzialem ze w tym momencie trzeba dobrac zaowdnika pod kosz oraz dalej zbierac niezle punktujacych graczy. licze ze asik wroci do swojej gry z houston, co przy jego dobrych % z gry bardzo by mi pasowalo, gosc gra o kontrakt wiec jestem raczej pewny tego wyboru. do tego dobralem aleca bruksa, ktory powinien zaliczyc przelomowy sezon grajac przy normalnym trenerze, ktory nie bedzie go ograniczal ustawianiem na lawce.

12. (144) Mason Plumlee (Bkn - PF,C)

13. (145) Dion Waiters (Cle - SG)

w ostatniej kolejce postawilem na podobny zestaw jak wczesniej, wybralem ,,tego lepszego" plumlee raz jako zabezpieczenie na wypadek kontuzji brooka, a dwa liczac na przelomowy sezon przy mniejszej podkoszowej konkurencji i pomocy doswiadczen nabytych w hiszpanii. na waitersa caly czas licze bo talent do koszykowki to on ma i wydaje mi sie, ze gra z lebronem to najlepsze co go moglo spotkac zeby pokierowac swoja kariere w dobra strone

 

ogolnie jestem bradzo zadowolony z draftu, wydaje mi sie ze w 6 kategoriach jestem co najmniej mocny i tak jak juz wczesniej pisalem jesli obedzie sie bez kontuzji celem jest medal

 

jeszcze pare slow o pozostalych druzynach

 

DyrDyr

KNT poszedl w small ball, trzeba przyznac ze 5 kategorii ma napakowanych do granic mozliwosci, ale wydaje mi sie, ze przez to ze w pozostalych ma male szanse na wygrane, moze miec sredni RS i szybko w pierwszej rundzie PO trafic na kogos, kto pokona go w jednej z tych kategorii, dla mnie 5 mocnych kategorii to za malo.

 

Bydzia bulls

kolejna mocna ekpia, wydaje mi sie ze kluczowa moze byc postawa boozera i sandersa a nawet dalemberta bez ktorych druzynie zabraknie w zbiorkach i blokach, jest tez ryzykowny wybor MCW z ktorym nie wiadomo do konca co sie dzieje

 

Najebani na saharze

bulek ma bardzo mocny fundament, ale tez sporo ryzykownych wyborow ktore moga przekreslic zupelnie szanse na dobre miejsce, nie jestem tez fanem wyborow w koncowce draftu, o ile dieng moze byc swietny to bradley, ollynyk, middleton a nawet hill zupelnie mnie nie przekonuja. wydaje mi sie ze druzyna jest za bardzo wszechstronna przez co brakuje naprawde mocnych kategorii, jedynie punkty.

 

Konusy Gerarda

jak dla mnie to typowy solidny team, ktory ani nie wygra ligi anie nie spadnie, troche mieszane uczucia wywoluje u mnie bo przeplata wybory ktore bardzo mi sie podobaja z takimi na ktorye w zyciu sam bym sie nie zdecydowal.

 

Woodley Warriors

team ktory nie powinien tracic pilki, a przy tym jest niezly w % czesto lubi namieszac wydaje mi sie ze to jest taka wlasnie ekipa, niespecjalnie wygladaja mi tez wybory w koncowce, bedzie potrzebna dobra i regularna gra liderow bo inaczej wydaje mi sie ze bedzie na granicy PO.

 

Old'N'Dirty ZMIJOWCE

nie podoba mi sie ten team, od samego poczatku podejrzany zdrowotnie, polaczenie ceglarzy z gosciami ktorzy nie umieja rzucac FT, marne bloki, sporo strat, jak dla mnie kandydat do spadku

 

PseudoSonics

wyglada mi na srednia druzyne glownie ze wzgledu na pierwsze 2-3 wybory, bo dalej to za duzo ryzykownych i nie pewnych zawodnikow,

 

murzynskie czarnuchy

kolejny small ball, tyle ze knt mial te 5 kozackich kategorii, a tutaj pewne sa tak naprawde tylko 3 i wydaje mi sie ze awans do PO bedzie sukcesem, chyba ze pomoze jakis trade, ktory wzmocni wg mnie za slabe asysty i przechwyty

 

High Flying Circus 2

andrew poszedl w mlodych zawodnikow, podoba mi sie wiekszosc z tych wyborow, tylko mam wrazenie ze zabraklo tutaj pomyslu na zbieranie skladu i brakuje kategorii ktore mozna by regularnie wygrywac

 

Bukkake

goozman mial taki poczatek draftu o jak sam chcial bym miec wybierajac pod koniec 1 rundy. tyle ze tutaj trade MUSI byc, najlepiej taki ktory wzmocni srednie trojki i pozwoli dodac piata mocna kategorie, wtedy wydaje mi sie ze PO beda bez problemu

 

MJ-TEAM

eh MJ wydaje mi sie ze polozyles ten draft zupelnie. taka walka byla rok temu o awans, a twoj sklad wyglada mi chyba na najslabszy w lidze i wszystko inne niz spadek bedzie dla mnie zaskoczeniem. wydaje mi sie ze jest za malo pewnych zawodnikow (3?) bo reszta to albo debiutanci, albo dziadki, albo zawodnicy ktorym wyszedl jeden sezon.

 

sory ze taka sciana wyszla, ale wene zlapalem ;P

licze ze nikt sie nie bedzie denerwowal bo to sa osobiste opinie, nie oparte na zadnych excelach czy BBM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

MJ-TEAM

eh MJ wydaje mi sie ze polozyles ten draft zupelnie. taka walka byla rok temu o awans, a twoj sklad wyglada mi chyba na najslabszy w lidze i wszystko inne niz spadek bedzie dla mnie zaskoczeniem. wydaje mi sie ze jest za malo pewnych zawodnikow (3?) bo reszta to albo debiutanci, albo dziadki, albo zawodnicy ktorym wyszedl jeden sezon.

 

MKA widzę, że jeszcze sezon nie ruszył, a już położyłeś na mnie kreskę :D

Postaram się, aby Twoje przewidywania się nie sprawdziły :P

W końcu to jest H2H - najbardziej nieprzewidywalna formuła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze goozman ze nie czekasz nawet na poczatek sezonu i odrazu wymieniasz monroe na trojkarza, nawet jeszcze przy okazji troche poprawisz bloki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówiłem, że Monroe na wylocie! :) trochę mnie martwi, że oddaję steale w dużej ilości do jednej najmocniejszych ekip. bloków bardzo nie poprawiam bo Green + Monroe blokują mniej więcej tyle co niepewny Sanders.. najgorsze, że Draymond jest barrrrdzo niedoceniany przez yahoo - więc może mi się to wszystko jeszcze odbić czkawką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×