Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
MKA

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

no Bulek w pojedynku na straty okazałeś się lepszy i dzięki temu wydarłem 5-4 :) szczerze bardziej liczyłem na nastraszenie Cię w blokach a tu taka niepodzianka.. poza tym moja drużyna ma coraz bardziej rozjechane celowniki - 0,434 FG% to załamka - wybierałem skład, by się o to nie martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje KNT wygranego pojedynku i przedłużenia zwycięskiej serii, tylko Gooz może się pochwalić takim wynikiem. W tym tygodniu się spotkacie więc kogoś seria się skończy ;)

Ja na pocieszenie objąłem fotel lidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7558e269.png

 

W tym tygodniu u mnie dosyc pewna wygrana 5-4, chociaz mozliwe ze pomogla mi kontuzja howarda bo udalo sie wygrac FT%. teraz pojedynek ze small ballem pitreka, wiec mozliwe ze decydujace beda zdobyte punkty, a w tym tygodniu davis juz tak nie pociagnie :D. W lidze troche niespodziewana przegrana gerarda, ale andrew zaliczyl swietny tydzien. w pozostalych pojedynkach miedzy druzynami z top 10 tabeli bardzo wyrownane mecze. mamy tez kolejne wysokie porazki nalesnicka i El-maniaque, ktorzy powoli zaczynaja grac o zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki MJ, zacięty pojedynek. Teraz Gooz, terminarz mam z samą czołówką, a kiedy spotkam się z teoretycznie słabszymi to tam pewnie pokończą się kontuzje i też będzie na styk. Cóż walec jedzie dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pojedynek Gooz, tylko szkoda, że przegrany. Niemniej gratki, bo ciekawie było do końca.

 

U mnie powoli zaczyna się robić nieciekawie, aczkolwiek spasć z ligi mając Lebrona, Kobasa czy Lowry'ego byłoby dużą sztuką. Problemem jest głebia składu, a raczej jej brak - jeśli wpadam na pomysły grania marcusem morrisem, to nie jest za ciekawie. Na szczęście wrócił Rose, teraz czekam na Westa i wierzę, że wyniki same przyjdą.

 

Póki co zachowuję spokój - ale odblokowanie z Gerardem jest priorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak to się stało, że uwierzyłem jeszcze w Rose'a. Przecież ten facet 30 meczów nie rozegra.

 

Wynik 3-3 po 3 dniach. No cóż, ostatnio na nudę nie mogę narzekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No MKA musze powiedziec, ze Twoje "po draftowe" przewidywania narazie srednio trafione, MJ ktorego skazywales na pozarcie prowadzi w lidze, a moj sklad ktory oceniles na bardzo slaby mimo kilku kontuzji rowniez nad Toba w tabeli...niezbadane sa wyniki H2H ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ze Ty jestes nade mna wynika jedynie z tego, ze nabiles sobie bilans pojedynkiem z nalesnickiem z ktorym ja jeszcze nie gralem, a z mocniejszymi ekipami bez zaskoczenia przegrales. poza tym zobacz ile masz w tym momencie kontuzji, to glownie z tego wzgledu tak nisko ocenilem twoj sklad i teraz czeka cie napewno ciezki okres. MJ nie docenilem ze wzgledu na to ze mial sporo zawodnikow, ktorym nie ufalem przed sezonem typu rondo, ariza czy timmy. poza tym MJ robi swietna robote na FA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to ze jestem przed Toba wynika z tego, ze "nabilem" sobie punkty z Nalesnikiem...ciekawe. Bo po pierwsze nie wiem co masz na mysli przez "nabilem" bo wygralem z nim 8:1 pomimo tego, ze sam mam kilka kontuzji w skladzie i dzieki temu ze nie wystawialem zawodnikow na pale tylko kilku z premedytacja sciagnalem ze skladu aby moc wyprzedzic nalesnika w % z rzutow udalo mi sie osiagnac wynik 8:1. A po drugie to patrzac na przeciwnikow z ktorymi sie mierzylismy do tej pory to ja mialem 2 z gornej polowy tabeli a Ty tylko jednego wiec pod tym wzgledem napewno nie mialem latwiejszej opcji niz Ty.

Co do wyniku MJ natomiast to oceniles na poczatku jego sklad jako spadkowy a gosc jest na prowadzeniu w tabeli, wiec nie pisz teraz ze to przez dobre ruchy na FA bo ze swojego pierwotnego skladu wymienil jedynie 3 zawodnikow i to z pozycji w drafcie: 9, 10 i 12 a wiec zdecydowanie nie podstawowych graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dalej to ciagniesz...

Faktem jest ze jak narazie nalesnick, przez to ile ma kontuzji jest dostarczycielem punktow, w zwiazku z tym niczym nadzwyczajnym nie jest ustawianie skladu pod % jesli np. juz w srode odjechales w punktach, zbiorkach, asystach, przechwytach i blokach. Liga jest wyrownana i kolo polowy meczow konczy sie wynikami 5-4 a co za tym idze wygrana taka jak 8-1 mocno poprawia bilans, nie wiem co tu jest niejasne. Wydaje mi sie tez, ze lepiej jednak zagrac 2 mecze z outsaiderami (tym bardziej ze zalapales sie na granie z nimi za czasu jak kontuzjowani sa ich najlepsi zawodnicy) i 2 mecze z czolowka, niz 3 mecze ze srodkiem stawki i jeden z czolowka. Co do MJ nie umiem Ci odpowiedziec nic innego, niz w poprzednim poscie i wydawalo mi sie ze sie wytlumaczyłem, jesli nie to powtorze jeszcze raz. Po drafcie uwazalem ze wybory MJ (glownie 4-7 i bogut, ktory jak narazie fajnie gra) sa ryzykowne, jak narazie ci zawodnicy graja swietnie wiec druzyna sobie dobrze radzi. pozniejsze wybory tez szalu nie robily i wiekszosci z tych zaowdnikow MJ juz nie ma. zestaw z rund 1-3 wydawal mi sie stosunkowo slaby i z tad wyszla moja opinia o tej druzynie. Juz wczesniej pisalem, ze chyba sie pomylilem oceniajac jego sklad i nie wiem po co to dalej ciagnac. Licze ze wszystko wyjasnilem, nie chce dalej kontynuowac tego spamu na forum, jak cos to zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu sie irytujesz, ze ciagne ten temat, forum jest przeciez stworzone do dyskusji. Poza tym jesli wyrazasz jakas opinie, szczegolnie na temat decyzji innych zawodnikow to musisz liczyc sie z odpowiedzia na swoja wypowiedz. Ja nie mam jakichs pretensji, ze tak napisales, poprostu bronie swojej druzyny i dokonanych przez siebie decyzji kadrowych :) Sezon najlepiej zweryfikuje kto byl blizej prawdy ;) Takze MKA nie spinajmy sie i niech ta roznica zdan bedzie mobilizacja do udowodnienia (szczegolnie z mojej strony), ze Zmijowce jeszcze nie powiedzialy ostatniego slowa ;)

 

Natomiast mysle, ze ciekawa kwestia jest rowniez podejscie do budowania skladu. Jedni chca miec pewne mejsce w playoffs i maja mocny sklad overall dajacy potencjalnie wysokie miejsce w sezonie zasadniczym. Inni natomiast (i do tej kategorii zaliczam siebie) sa sklonni podjac wieksze ryzyko dotyczace wejscia/nie wejscia do playoffs ale buduja sklad nastawiony na zwyciestwa w playoffs (czyli powiedzmy 5-6 mocnych statystyk kosztem pozostalych 4-3). Takze ocena sily druzyny moze tutaj byc dosc wzgledna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłbym dzisiaj bardzo biednym człowiekiem, bo gdyby wczoraj zaproponowano mi zakład, kto wygra PTS w pojedynku z KNT, bez wahania postawiłbym wszystkie swoje oszczędności na siebie :P mój spokój pogłębił Manu w pierwsze swoje 3 kwarty (4 straty w tym czasie bez punktu), nawet beznadziejne występy JJ (Jimmy Butler dokonał bratniej inihilacji..) i AD (again.. to jednak wina chujowości Jenningsa) go nie zmąciły. ba, oglądałem nawet początek MIA - NYK - i nie wierzyłem, że gorący w trakcie absencji Wade'a Mario zatrzyma się na tej jedynej trójczynie.. no cóż wymaga złożyć KNT bardzo nieszczere gratulacje z powodu przerwania mojej passy wygranych w 1 lidze trwającej od 19 tygodnia zeszłego sezonu (wliczając PO) :) 1 punktem, 1 pierdolonym punkcikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gooz ;-) następnym razem musimy nagrać jakiś zakład ;-)

Edyta: Manu po całości dał do pieca, na szczęście z drugim pobraniem trafiłem i stąd ten punkcik.

 

Walec jedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

knt jest dobry w ostatnim dniu, sam sie o tym przekonalem ;)

 

ef2b183c.jpg

 

za nami kolejny tydzien z wyrownanymi pojedynkami bo wsumie mozna powiedziec ze 4 mecze skonczyly sie wynikami 5-4. ciekawy przypadek w pojedynku zmijora z andrew, bo gdyby ten pierwszy wystawil wczoraj melo wygral by 5-4, a w sobote wydawalo mi sie ze andrew ma fajna sytuacje zeby wysoko wygrac. u mnie kolejny tydzien bez howarda i znowu FT ponad 80%, chyba trzeba pomyslec nad jakims tradem jak dwight wroci. w tym tygodniu pojedynak z powoli rozkrecajacym sie el-maniaque, mam nadzieje ze zalapie sie jeszcze na tydzien bez duranta :V albo eventualnie z dwoma jego meczami. przydala by sie wygrana, bo nastepnie czekaja mnie pojedynki z MJ, goozmanem i gerardem. na ten moment patrzac na to jak wyrownana jest liga i jak ciezko wygrac nawet te 6 kategorii w kazdym tygodniu, trudno jest mi wyobrazic sobie sytuacje, w ktorej nalesnick utrzyma sie w lidze, ale zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) trudno jest mi wyobrazic sobie sytuacje, w ktorej nalesnick utrzyma sie w lidze, ale zycze powodzenia.

 

obyś wypowiedział to w złą godzinę bo ja właśnie poczułem dno :D

 

ale coby nie strzępić języka ale coś wnieść do wątku to staty za ostatni tydzień:

 

11t7gnr.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no Gerard dałeś ciała koncertowo - i znowu dołożysz KNT cegiełkę w przekonaniu o posiadaniu walca :)

 

Nerlens do HFC. zdziwił mnie ruch Kuby - takich zawodników się na FA nie wyrzuca (chętnie go odkupię!), choć przyznam, że miewam takie myśli odnośnie Sandersa - ale to bardziej wina rotacji Kidda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wysłanie Noela na FA zdziwiło, no a moje udane łowy z tak odległym w sumie waiverem, były nie mniejszym zaskoczeniem :) . Wiem, że Noel gra i dalej będzie grał bardzo nierówno, ale kogoś z takimi defensywnymi możliwościami w mojej układance brakowało.

 

Kurcze, mocną musimy mieć tę ligę skoro w ośmiu(?) ekipach z wyższymi waiverami taki gracz był niepotrzebny. Może w grę wchodziło tutaj zagrożenie wyprztykaniem z ruchów w tym tygodniu(?), ale tego już nie miałem czasu liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem Noela na liście życzeń, ale byłbym zdziwiony gdyby do mnie doczekał.

Gdyby koś szukał SF, PF lub C to z chęcią się wymienię na PG lub SG.

Zapraszam do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

38f28336.jpg

 

no czyli oficjalnie bydzia bulls wraca do gry o PO, bardzo fajna linijka w tym tygodniu. dzisiaj mnie troche zawiedli moi zawodnicy bo we czterech(w tym conley) zrobili 3 asysty i zabrakło jednej zeby wygrac 5-4, na ale przynajmniej FG ładnie wyciagneli. teraz czeka MJ, i wyglada na to, ze bede z nim gral dalej bez howarda i dodatkowo bez brooka, ktory ostatnio powoli zaczynal cos grac.

W lidze doczekalismy sie wygranej bulka, ale trzeba przyznac ze ta serie porazek mial z druzynami z top 5, wiec teraz przy latwiejszych przeciwnikach powinien umocnic sie w top 8. mamy tez kolejne porazki pitreka, zmijora i nalesnicka. w pojedynku na szczycie knt pewnie wygral swoje 5 kategorii z gerardem i pozostaje bez porazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie teraz powinienem odrabiać, West wrócił, przede mną pojedynki z teoretycznie słabszymi... ale o ile Nalesnicka muszę ograć i to nie 5-4, tylko więcej, o tyle z odradzającym się El-Maniaque może już być gorzej.

No ale nic, martwić się będziemy później, czas rozpocząć marsz w górę, no spaść mając Lebrona, Kobasa czy Lowry'ego byłoby osiągnięciem. Jest problem z głębią składu, i stąd takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×