Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
MKA

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Wiedziałem, że w moim pojedynku z MKA będzie iść już na noże... Najgorsze, że szczęście mi nie sprzyja, Favors out, Kobas out...

 

Lebron, dajesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Favors by ci się przydał, bo będzie blisko wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pitrekk za matchup, było blisko ;-) Kontuzje i mnie nie oszczedziły, Brandon i Tony out, ale walec jedzie dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki, dzieki. rzeczywiscie bylo blisko w wielu kategoriach, ale jak ma nie byc jak nasze druzyny sa tak samo zbudowane :) Ty miales Jenningsa? no to spora strata bo gosc ostatnio dawal rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ja, ostatnie tygodnie grał bardzo dobrze. Może Brian Roberts się sprawdzi ;-) Oczywiście nie życzę Tobie i Kembie źle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od długiego czasu było wiadome, że u mnie pójdzie na noże no i poszło. Steale, bloki i po części też trójki ważyły się do ostatniej praktycznie chwili. Niełatwo się śledziło, czy Kawhi nie walnie kolejnego steala czy bloka albo czy Patterson niczego na koncie nie zanotuje - no to chyba najlepiej odzwierciedla przebieg meczu ;)

 

Tyle tylko, że MKA po trejdzie jest wyraźnie wzmocniony, a ja mam swoje problemy - wypadł mi definitywnie Kobas. A terminarz teraz mam kompletnie skopany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że MKA po trejdzie jest wyraźnie wzmocniony, a ja mam swoje problemy - wypadł mi definitywnie Kobas. A terminarz teraz mam kompletnie skopany.

No ja mam taki problem, że do końca sezonu mam same ciężkie mecze bo nie gram z nalesnickiem i zmijowcami. Wydaje mi się że trade mi fajnie pasuje, ale nie wiem czy to wystarczy do utrzymania. Liczyłem że wygram w tym tygodniu bo tak jak mówisz było blisko wsumie w większości kategorii.

2c9f39fb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby Lebron wrócił na next mecz, bo jego kontuzja to informacja hiobowa. Bez niego moja ekipa znaczy niewiele.

 

W tą nockę poszło lepiej niż myślałem, Henderson, który z przymusu grał zamiast Lebrona, zaskoczył in plus no i świetne mecze Vasqueza i Dienga.

 

Ale bez Lebrona jestem skończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przelozony. w nowym jorku spadl snieg.

zdziwilbym sie bardzo gdyby korygowali meczpy 3 moesiace do tylu, mecze przelozyli na kwiecien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MKA dzięki za meczyk, w stealach w pewnym momencie myślałem, że już nie dam rady, w piątek Twoi grajkowie zrobili 16 i myślałem, że pozamiatasz. Sobota jednak była już po mojej myśli ;-)

W każdym razie powodzenia w walce o PO.

 

MJ jesteś w jakimś dole?

 

Pozdrawiam

KNT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×