Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
MKA

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Ktoś chętny na Howarda albo Wade? bo nie uśmiecha mi się na nich czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś chętny na Howarda albo Wade? bo nie uśmiecha mi się na nich czekać.

Próbujesz oszukać przeznaczenie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje przeznaczenie jest takie żeby wejść do PO z 8 miejsca i ograć knt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny na Lebrona, może zapodawać propozycje. No ale muszą to być jednak również gwiazdy, może nie te najjaśniejsze, ale jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gooz, byś trochę zbustował, PO już masz, możesz ćwiczyć inne warianty itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

walka musi być do końca :) jak sobie pomyślę, gdzie bym był w tej lidze nie handlując przed sezonem Draymonda Greena i Monroe za Joe Johnsona i Sandersa, to kurwica mnie bierze i chyba sam bym się bał swojego teamu.. a tak mimo, że żadna para w PO nie będzie bezpieczna dla tych wyżej rozstawionych, to jednak wolałbym w pierwszej rundzie trafić na kogoś z tych walczących do końca o awans a uniknąć small-ballowych czarnuchów (niech się wytłuką z DyrDyrem :P ) czy też MJa, HFC lub Warriors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem Gooz, czy byś tak chciał trafić na MKA, proponuję ściskać jednak kciuki za mnie, sądzę, że ze mną byś miał prościej ;)

 

Ja już nawet "straciłem" Dienga, po tym jak wrócił Pek, Dieng z rezerwy gra dużo poniżej tego, co do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja już wiem, że w przyszłym sezonie rezygnuję z gry w tej lidze (ostatnio kiepsko z czasem i muszę ograniczyć liczbę lig w przyszłym sezonie), więc zastanówcie się już teraz czy zostaje jedna więcej z 1 ligi czy wchodzi więcej z drugich, a jeśli tak to z której.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykra wiadomość Gerard, może jednak wstrzymasz się z decyzją do września jak będzie potwierdzenie uczestnictwa, bo nie dobrze jest zamykać sobie furtkę.

Osobną kwestią jest regulamin spadków i awansów, który musimy doprecyzować na taką okoliczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mnie to dotyczy i moja opinia może nie być obiektywna - nie jestem za tym, by w każdym przypadku brak awansu do PO rownal się spadkowi. Z 2 ligi i tak już awansuje 4 nowych, dodatkowy piaty by już wzbudzał kontrowersje bo nie została ustalona kwestia porownywania ze sobą lig. Optuje by byt zachowala 9 drużyna ligi. Oczywiście zdanie będę miał podobne jeśli bym zajął 8 lub 10 miejsce.

 

Niemniej najlepiej byłoby gdyby Gerard znalazl czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuu Gerard szkoda. ja akurat z tej ligi bym rezygnował na samym końcu ale kwestia gustu. zapowiedź ta znamionuje też pewnie mocniejszą walkę o mistrza z Twojej strony by pożegnać się z ligą u szczytu :)

 

w obecnym układzie awansów i spadków zmiana zasad uzupełniania niedoborów z wątku viewtopic.php?f=16&t=57&start=60 wydaje się niezbędna i również byłbym za opcją by pierwszeństwo utrzymania miejsca w wyższej lidze pozostawało dotychczasowemu uczestnikowi (w końcu są aż 4 awanse z niższych lig)

 

wcześniej awansów było 3 i stąd wynikało faworyzowanie awansu drużyny z ligi niższej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch lat próbuje się pożegnać mistrzostwem w tej lidze i ciągle drugie miejsca. Powiedziałem sobie że do trzech razy sztuka i koniec, bez względu na wynik.

Ale jak tylko dzieciaki trochę podrosną wracam, zaczynam od 3 ligi, czy która tam wtedy będzie ostatnia i po kilku sezonach znowu gram o tego upragnionego majstra. A póki co zostanę tylko przy budżetowej h2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A póki co zostanę tylko przy budżetowej h2h.

budżetowa ma o wiele mniejszą tradycję niż ta klasyczna "łebdołebowa" liga. i łatwiej w budżetówce będzie wrócić do ekstraklasy (krótsze drzewko). oj przemyśl to chłopie jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gerard: szkoda, Twoja strata to strata dla całej ligi. Przemyśl. Z drugiej strony Cię rozumiem, z dzieciaków nie zrezygnujesz a pochłaniają masę (fajnego) czasu - trzeba szukać oszczędności w innych obszarach :)

 

Co do organizacji rozgrywek w przyszłym sezonie to polegam na Goozie, Gooz :) Coś uradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej Gerard, dolaczam sie do apelu :-) zastanow sie jeszcze. rozumiem Cie chlopie, ja mam poki co jednego, ale wiem, ze z czasem ciezko... nie mniej jednak Ty na ogol draftujesz tak dobrze ze nawet poswiecajac 5 min dziennie na ustawienie skladu i ew jakis FA pickup jestes w stanie rywalizowac. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gerard powiem Ci, ze wywolales u mnie mieszane uczucia :] Z jednej strony bardzo szkoda, ze rozwazasz rezygnacje bo trzymasz zawsze wysoki poziom i rywalizacja z Toba zawsze wymaga pelnej mobilizacji. Z drugiej strony zas patrzac bardzo subiektywnie, jesli po Twoim odejsciu zdecydujemy sie pozostawic jednak 9 graczy z pierwszej ligi na kolejny sezon to zapala sie dla mnie swiatelko w tunelu ;)))

A tak serio to pomijajac moja sytuacje w tabeli uwazam ze jezeli Gerard zdecyduje sie odejsc, to opcja spadku 3 druzyn bylaby bardziej przejrzysta w tym sezonie zanim doprecyzujemy ten przepis na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z oczywistych względów proponuję więcej promocji niż mniej spadków :P Ale faktycznie wygodniej będzie spuścić 3 z pierwszej, zamiast zastanawiać się, którego ze zdobywców trzecich miejsc w dwóch drugich ligach promować kosztem tego drugiego. Kiedyś o tym dyskutowaliśmy i wyszło chyba, że pierwszeństwo w takich sytacjach ma osoba awansująca. Ale to było przed drzewkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed drzewkiem ale wydaje mi się, że to mimo wszystko dobre podejście. Jestem zdecydowanie za tym, żeby podkreślać prestiż tych graczy, którzy dostali się do ekstraklasy.

 

Co do "oczywistych względów" - mówisz tak w tym sezonie ale w następnym możesz docenić podejście, w ramach którego preferowani są gracze z ligi wyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, liczyłem na to, że przyda się tu sznurówkowy ranking, ale jeżeli pozostaje wybór pomiędzy utrzymaniem 1-ligowca, a awansem kogoś z drugiej ligi, to preferuję ten pierwszy wariant. Najłatwiej wykonać zapis, że osoba rezygnująca z 1 ligi automatycznie spada na ostatnie miejsce w "klasyfikacji" przez co 9 miejsce przechodzi na 8 i się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to pomijajac moja sytuacje w tabeli uwazam ze jezeli Gerard zdecyduje sie odejsc, to opcja spadku 3 druzyn bylaby bardziej przejrzysta w tym sezonie zanim doprecyzujemy ten przepis na przyszlosc.

 

Ja już się zdecydowałem, więc lepiej będzie jak już teraz to ustalicie niż we wrześniu.

 

Co do grania na pół gwizdka to próbowałem i nie da się. Po kilku przegranych maczapach zaczyna cię to wku@#iać i siedzisz jeszcze więcej żeby się odegrać. To nie dla mnie, zwłaszcza, że w tej lidze poziom jest naprawdę wysoki i takie granie skończy się szybko na 2 lidze.

Zostaje przy budżetówce, bo wolę aukcję i wielkość ligi jest podobna jak w roto na e-nba (łatwiej śledzić tych samych FA), aczkolwiek zapewne za kilka sezonów będę chciał wrócić i tutaj.

Będę też rezygnował z ligi na ESPN i jednego keepera, ale to jeszcze napiszę w odpowiednich ligach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki Żmijor: cieliśmy się do ostatniej chwili.

To co Twój team wyprawiał w dwóch ostatnich dniach to aż dziwne, że przegrałeś i że zajmujesz takie a nie inne miejsce w tabeli.

Powodzenia w walce o utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×