Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chicken

Roto I liga - 14/15

Polecane posty

1. Matek

2. Chicken

3. pumeks

4. knt

5. Tizz

6. Bulek

7. Bax

8. Benon

9. Szogo

10. cieglo

11. GRB

12. Dig

 

Tak wygląda skład ligi w najbliższym sezonie. Osoby, które w zeszłym roku miały zaszczyt tu grać powinny dostać zaproszenie na maila ;) Do beniaminków za momencik puszczę PW. Jeśli ktoś zaproszenia nie otrzyma proszę o upomnienie się ;)

 

Każdego proszę o uzupełnienie ankietki dotyczącej terminu draftu, jest sporo klikania więc cierpliwość jest wielce wskazana ;)

http://doodle.com/3crm494epgu2q5vs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damy radę. Dopisałem się do ankiety. W lidze też już jestem. Jaranko!

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, niewiele opcji już zostało. Jeśli nie uda się zebrać kompletu pomyślimy o rozpoczęciu draftu w godzinach "mniej popularnych" np o 19 czy 24. W 12 osób wężykiem szybko się z tym wyrobimy więc ktoś możliwe że będzie miał 2 drafty jednego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że czasami różnica w preferencjach wynosi godzinę w jedną lub drugą danego wieczoru i na pewno da się to załatwić. Jest nas tylko 12 wyjadaczy, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dni, gdzie zaznaczyłem wszystkie godziny, na luzie mogę wybierać i o 18.

 

No u mnie tak aż łatwo nie ma, ale już 19:00 myślę, że wchodzi w grę spokojnie. #fluberface :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siódmy Oktober jak na tą chwilę dla wszystkich, którzy oddali głos, jest wspólny.

 

Już nie. Na pewno ktoś będzie musiał się nagiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaklikałem tylko do 14 oktobra, bo się zmęczyłem, a reszta póki co pasuje również - ja nie miewam planów sięgających dalej niż tydzień, więc potem będę edytował - godziny możnaby z ankiety wywalić...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Benona i Szogo o uzupełnienie ankiety z terminami, bo dzięki temu wszystko będzie bardziej przejrzyste. Dodatkowo mam pytanie do Tizza. Przy niektórych terminach (np 9.10, który jest obecnie faworytem) zaznaczyłeś tylko godzinę 20.30 a kolejnych już nie. Co jest tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Benona i Szogo o uzupełnienie ankiety z terminami, bo dzięki temu wszystko będzie bardziej przejrzyste. Dodatkowo mam pytanie do Tizza. Przy niektórych terminach (np 9.10, który jest obecnie faworytem) zaznaczyłeś tylko godzinę 20.30 a kolejnych już nie. Co jest tego przyczyną?

 

ten znak to tylko i wyłącznie to,ze preferuje wczesniejszą godzine ale dostosuje sie do kazdej nie pozniejszej niz 11 tego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijcie mi: nasz wężyk jest losowy czy detrminowany pozycją z poprzedniego sezonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ogóle to nie lepiej byloby 15.10? dalszy termin a i głosów tyleż samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyudawalo mi się,ze Chicken zasugerował uznajac za faworyta 9.10 ale są przynajmniej dwa dni jeszcze z taką iloscią głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ostatecznym ustaleniem czekamy na bulka, który się od tej pory nie wypowiedział ani nawet nie zalogował do ligi.

 

Nie wiem skąd wziął się pomysł z 15.10 skoro obecnie nie pasuje już 4 osobom ;) Faworytem jest 9.10, który obecnie nie odpowiada jedynie Baxowi. Będziemy mądrzejsi kiedy bulek się ogarnie zamiast wojować w temacie keepera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tizz: 21:30 7 października pasuje 9 osobom (to tylko tak w kwestii wyjaśnienia).

 

Ja bym proponował, skoro liga już praktycznie ogarnięta aby draftowac jak najszybciej z prostego powodu praktycznie każdy gra w x ligach i pod koniec października (od połowy) sie zrobi tłoczno z terminami.

 

Tak wiem ze jeszcze pre season nie ruszy beda roszady, kontuzje etc ale czym dalej tym będzie trudniej zgrać każdemu termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9.10 godzina 21:30 zaznaczyło 9 osób + Ty Tizz zaznaczając tylko 20:30 i pisząc te słowa

 

ten znak to tylko i wyłącznie to,ze preferuje wczesniejszą godzine ale dostosuje sie do kazdej nie pozniejszej niz 11 tego dnia ;)

 

Ja tu widzę 10 osób "za" i tylko Baxa brakuje nam do pełni szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To rzucę tak dla ogólnej informacji, że 8 i 10 mam już ustalone drafty... i w te dni nie ma szans, żebym mógł. Chyba, że o o 18.30 :B

 

A w poniedziałki i czwartki mogę najwcześniej 21:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×