Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Benon

1 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Polecane posty

A może dałoby radę zrobić zamianę z kimś z West? Pasuje Ci 8.10?

 

8.10 owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli do tego dojdzie bo są chyba jakies wątpliwosci.

 

 

tak techncznie to 14.10 a o której godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14 mozliwe,ze bede mogl ale tam sie chłopaki nie moga zorganizowac i podjąc decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche niefartownie wyjdzie dla Flubera :/

to jedyny termin co mu nie pasuje a tu taki zonk :/

mam nadzieje, że jakoś da radę

 

a co do draftu

macie może jakiś Draft Kit czy cośtam cośtam?

czy jest tylko ten płatny z Rotoworld?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fluber tego 14 da radę... Nie zaznaczył tylko tego w tabeli.

Co do draft kitów, to pojęcia nie mam... Nigdy nie używałem, ale jak ktoś znajdzie coś bezpłatnego, to niech podrzuci. Z ciekawości chętnie oblukam.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem odznaczone, bo wtedy miałem draftować w roto keeperze, ale ostatecznie zmieniamy datę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tizz, Fluber, spróbujcie jakoś domknąć sprawę tych zamian na enba.

Jeśli się nie uda, to chyba będziemy zmuszeni draftować 14 mimo wszystko, bo Tobie Tizz naprawdę za mało terminów pasuje, abyśmy mogli coś innego tutaj wymyślić.

W razie czego ustal pre-draft values dla tej ligi... Niemniej jednak nadal trzymam kciuki za powodzenie tych transferów międzyligowych...

Jak tylko będziemy mieć pewność, to zedytuję doodla i wrzucę jakieś godziny pod datą 14 X.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegos takiego jak 'za mało terminów' mam tyle ile moge ale skoro inni maja wiecej mogli by w gescie dobrej woli sie dopasowac ;)

 

nie wiem w koncu jak bedzie tam, bo zmienia sie data draftu w tej lidze do której mialem przejsc.

 

ja 14mogę tylko bym musial wybrac jedną z lig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 mozliwe,ze bede mogl ale tam sie chłopaki nie moga zorganizowac i podjąc decyzji.

To nie jest brak organizacji tylko brak natychmiastowej reakcji od wszystkich [takze od Ciebie!!] czy pasuje termin rezerwowy 15.X czy nie.

 

Tizz, Fluber, spróbujcie jakoś domknąć sprawę tych zamian na enba.

Akurat sprawa ich transferu juz byla domknieta, ale wyskoczyl nowy problem, ze lorakowi przestal pasowac wczesniej ustalony termin, a wykorzystanie rezerwowego [chyba] odbiera sens temu transferowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj w ankiecie Tizz zaznaczył, że pasuje mu 15-ty. Problem jest taki, ze matek nie wie, czy nowy termin draftu będzie akurat piętnastego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy klasyczną sytuacje patową. Cierpliwie czekamy. Siedzimy. Nic się nie dzieje. ITD

 

Jeśli widzicie, managierowie czcigodni, jakąś szansę na inny termin draftu, w którym zbierzemy się wszyscy, to proszę zedytować terminy w których może Tizz, a Tizz niech zweryfikuje raz jeszcze wszystkie najpopularniejsze terminy i może coś się z tego urodzi.

W skrócie to chodzi mi o to, aby wszyscy oblukali doodla ponownie, ale piszę dookoła bo mi się nudzi w oczekiwaniu na dzisiejszy draft.

Idę oglądnąć jakiś film... :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy klasyczną sytuacje patową. Cierpliwie czekamy. Siedzimy. Nic się nie dzieje. ITD

 

 

 

Pozdrawiam

e-nba Cię nie pozdrawia :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy klasyczną sytuacje patową. Cierpliwie czekamy. Siedzimy. Nic się nie dzieje. ITD

Dlaczego patowa? To sugeruje brak wyjscia, a tu wyjscie jest oczywiste.

Jak wszystkim w II West, plus Tizzowi, pasuje 15.X to transfer gladko przejdzie. Zreszta co mozna innego zrobic poza zaproponowaniem innego terminu i czekaniem na potwierdzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, dawno w szachy nie grałem i popełniłem terminologiczną gafę... :D

Powiedzmy, że nasz partner od szachów przysnął i czekamy na jego ruch... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 mozliwe,ze bede mogl ale tam sie chłopaki nie moga zorganizowac i podjąc decyzji.

To nie jest brak organizacji tylko brak natychmiastowej reakcji od wszystkich [takze od Ciebie!!] czy pasuje termin rezerwowy 15.X czy nie.

 

przeciez pisałem, ze 15 moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy datę draftu ustaloną - na doodlu dodam godziny i poproszę wszystkich o zedytowanie i zaznaczenie swoich preferencji pod datą 14 X 2014.

 

Resztę olać póki co, bo wygląda na to, że dojdziemy do porozumienia. Pozostałe daty jeszcze zostawię na wszelki wypadek...

http://doodle.com/tkda2a66bphsp7cv

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość wczesne godziny ustawiłeś. Nie wiem, kiedy wyjdę z pracy 14-tego, ale na 20 powinienem się wyrobić (niewykluczone, że wcześniej także)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dość wczesne godziny ustawiłeś. Nie wiem, kiedy wyjdę z pracy 14-tego, ale na 20 powinienem się wyrobić (niewykluczone, że wcześniej także)

...też do takich wniosków doszedłem i już zedytowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko się juz wyjasniło na szczęscie, jestem tu 14X na drafcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×