Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo

Polecane posty

[warning]1. GRB (10 w I)

2. cieglo (12 w I)

3. fluber (5 w II)

4. Ledley (uzupełnienie)

5. Pogromcy Donkow (szogo)(10 w II)

6. Byle Co (matysw)(12 w II)

7. Raging Ravens (yblue)(1 w IIIC)

8. Tymon Hurricane (marcelomattsoy)(2 w IIIC)

9. Don't Wake Me Up (kyle winchester)(3 w IIIC)

10. Bonkersi (luq28)(1 w III B)

11. KUz (uzupełnienie)

12. Muminy (KapitanPlaneta) (3 w III B)[/warning]

 

Temat organizacyjny rusza. Wiemy na pewno, że przyjdzie do nas jeden GM uzupełniający a z dużym prawdopodobieństwem także i druga osoba (burban nie daje oznak życia).

 

Na pw wysłałem Wam namiary na ligę - dołączajcie. Wieczorem postaram się także wrzucić ankietę w doodlu co do terminu draftu. Ja postaram się zawęzić nieco warunki by opcji w ankiecie było mniej: nie pasują mi poniedziałki i piątki oraz wszystkie godziny poniżej 21:00.

 

Jeśli widzicie jakieś zgrzyty w ustawieniach ligi - meldujcie. Nie udało mi się (chyba :) ) odnowić ligi z ustawieniami z zeszłego sezonu więc pewne rozbieżności mogą (nie muszą) się pojawić.

 

Link do ankiety draftowej: http://doodle.com/gnpp866an4zxpg9w

 

Termin draftu - 9. października 2014 godz. 21:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest moja czwarta (i ostatnia) liga, do której dołączam, a nie jestem na pewno jedyny w takiej sytuacji. Każdy ma już pewnie po kilka terminów zajętych. W związku z tym apeluję o elastyczność przy ustalaniu daty draftu.

 

PS. Pasują mi tylko poniedziałki i piatki! :Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że w lidze mamy już - na tę chwilę komplet. Dzisiaj postaram się ogarnąć temat ostatniego uczestnika, który zasili ligę w miejsce marudera, który ostatecznie się nie odezwał. W międzyczasie utworzyłem ankietę, popracujmy nad terminem draftu. Z miejsca wykluczyłem dni, które nie pasują mi - prośba o uzupełnienie Waszych preferencji. Link do ankiety: http://doodle.com/gnpp866an4zxpg9w .

 

Jeśli brakuje opcji np. godzinowych (głównie późniejszych) to oczywiście zgłaszajcie. Weźcie pod uwagę oczywiście także przymiarki w innych ligach - jeśli jakaś opcja jest już w miarę dojrzała to konkurencji tutaj nie róbmy. Przykładem jest planowany draft w lidze roto dla niektórych z nas - wykluczyłem zatem 26.10 z opcji. Pomyślcie jak to u Was wygląda by nie było niespodzianek w ostatniej chwili.

 

Edit. Do ligi dopisałem KUza. Mam nadzieję, że szybko przyjmie zaproszenie, dołączy do ligi na yahoo i określi się w ankiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie coś nie mogę - wchodzę w preferencje ankiety, zaznaczam tą opcję i po zapisaniu wciąż to samo. Jakiś bug na doodle albo sobie nie radzę :)

 

Jeśli są jakieś wyjątki czy specjalne życzenia to proponuję poruszać to tutaj jeśli dojdzie do jakiejś dyskusji. Wtedy to pomoże przeważyć szalę na rzecz danej opcji.

 

PS. Zmieniłem ustawienia ligi na właściwe. Dzięki Kapitanie :) Jeśli mimo wszystko gdzieś widzicie zły setup - meldujcie, będę sprawdzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowała raptem połowa i już został tylko jeden termin. To nie jest "całkiem przyzwoicie" niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę trzy: 8, 9 oraz 15. Rozwiń sobie harmonijkę, masz pewnie poukrywane - tam jest wszędzie komplet sześciu zielonych :)

 

PS. Ligę sfinalizowałem. Nikt nie powinien mieć teraz możliwości jej opuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, zawsze byłem kiepski w rozwijaniu harmonijki :( Ale to dobrze, szok - możemy się dogadać! :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego się trzymajmy. Wysłałem ponaglenie do maruderów, mam nadzieję, że gładko wszyscy klepną jeden z tych trzech terminów (wszyscy) i przejdziemy do konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uu, pardonsik, trochę mi się wątek zawieruszył.

 

Mi tam wszystko jedno byle nie weekendy, więc te terminy są jak najbardziej ok. Im późniejsza godzina tym nawet lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dostosowałem się do Was folks ;)

Trzeba współpracować to wyjdzie wszystkim na dobre.

 

ps. Jestem ciekawy czy ktoś w tym roku zaryzykuje z D-Rose'm albo znajdzie taki steal jak Lillard w debiutanckim sezonie. Zobaczymy co teraz mnie czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, mamy 10 zgodnych menagos.

 

Zostali nam bodajże marcellomatsoy oraz luq28. Ciśnieniujmy ich wszystkimi dostępnymi metodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złe newsy są takie, że w lidze roto luq28 też nie daje znaku życia. Do ligi niby u nas dołączył, nie wiem co z nim robić. Wszystko wskazuje na to, że draft być może odbędzie się nawet i 8.10 więc ryzykować nie będę - jeśli maruderzy nie pojawią się do końca tygodnia - na ich miejsce bierzemy kolejnych z 3. ligi. Liczę na to, że jednak się odezwą bo to rozwiązanie najprostsze dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×