Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Polecane posty

Dallas Crusaders

1. (11) Kevin Love (Cle - PF,C) - Dwa pierwsze picki to duże ryzyko niestety, Lebron może pozabierać im trochę cyferek, jednak mam nadzieję, że dużo gorzej nie będą grali niż w poprzednim sezonie

2. (14) Kyrie Irving (Cle - PG,SG) - Jak wyżej, chciałem Lillarda wziąć ale już go nie było w tym picku

3. (35) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF) - lider drużyny musi ładnie punktować na co liczę

4. (38) Nikola Vucevic (Orl - PF,C) - młody chłop, pięknie zbiera, również lider zespołu więc musi wziąć grę na swoje barki

5. (59) David Lee (GS - PF,C) - obawiam się trochę o jego zdrowie, ale jak wypali to może trochę namieszać

6. (62) Lance Stephenson (Cha - SG,SF) - wziąłem go ze względu na sympatię, uwielbiam jak gość gra, zostawia tyle serca na boisku co nie jeden zawodnik NBA, jak w Charlotte będzie odgrywał większą rolę niż w Indianie to będę rad

7. (83) Tyreke Evans (NO - SG,SF) - nie wiem dlaczego wziąłem :D

8. (86) Reggie Jackson (OKC - PG,SG) - musiałem wziąć jakiegoś drugiego PG, nawet trochę za późno się z tym obudziłem i to może mnie zgubić w sezonie

9. (107) Danny Green (SA - SG,SF) - trójeczki trójeczki trójeczki

10. (110) Danilo Gallinari (Den - SF) - jeżeli będzie grał jak za czasów swojej formy to będzie ładny steal

11. (131) Enes Kanter (Uta - C) - wyjściowy center, rozwijający się, w takim picku czemu nie

12. (134) Manu Ginobili (SA - SG,SF) - Manu Manuevering

13. (155) Kevin Garnett (Bkn - PF,C) - szkoda mi go było, że nikt go nie wziął ale bardzo możliwe, że po pierwszym tygodniu poleci ze składu kosztem jakiegoś steala z listy.

 

Nie jestem zupełnie zadowolony ze swojego składu, rzeźba totalna - 11 pick to jakaś masakra. Polish Mastery drugi rok z rzędu masz pierwszy pick? Gratuluję :D. Moim celem są playoffy, jeżeli będzie coś więcej to będę bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi się zmierzyć w zeszłym tygodniu z Hermmanowymi The Lego, dotychczasowym liderem...

Ogólnie rzecz biorąc myślę, że wypadłem nieźle. Przegrałem o 1 stratę, 3 asysty i 6 trójek, przy czym dostałem zero meczów od T. Jonesa, cały jeden od P. Beverleya, jakąś mientkom papkę od Drumma i tragiczny ostatni mecz K. Korvera. Nie jest źle...

W tym tygodniu potyczka z kolejną wyżej notowaną drużyną, Dallas Crusaders Eviliana. Będzie fun!!!

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi się zmierzyć w zeszłym tygodniu z Hermmanowymi The Lego, dotychczasowym liderem...

Ogólnie rzecz biorąc myślę, że wypadłem nieźle. Przegrałem o 1 stratę, 3 asysty i 6 trójek, przy czym dostałem zero meczów od T. Jonesa, cały jeden od P. Beverleya, jakąś mientkom papkę od Drumma i tragiczny ostatni mecz K. Korvera. Nie jest źle...

W tym tygodniu potyczka z kolejną wyżej notowaną drużyną, Dallas Crusaders Eviliana. Będzie fun!!!

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszło mi się zmierzyć w zeszłym tygodniu z Hermmanowymi The Lego, dotychczasowym liderem...

Ogólnie rzecz biorąc myślę, że wypadłem nieźle. Przegrałem o 1 stratę, 3 asysty i 6 trójek, przy czym dostałem zero meczów od T. Jonesa, cały jeden od P. Beverleya, jakąś mientkom papkę od Drumma i tragiczny ostatni mecz K. Korvera. Nie jest źle...

W tym tygodniu potyczka z kolejną wyżej notowaną drużyną, Dallas Crusaders Eviliana. Będzie fun!!!

 

Pozdrawiam

 

Byłem pełen obaw przed ostatnim dniem , na szczęście się udało wygrać te 5-4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze ze PM podobnie jak rok temu idzie jak burza w RS, zobaczymy czy bedzie mial lepsza forme w PO. Rajder co tak slabo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zayebałem ze składem na dziś... nie wiem jakim cudem...

Jimmy zamiast na SF wylądował na F i teraz nie mam gdzie wcisnąć Farieda...

Ogólnie we wszystkich składach coś mi się poyebało... Dwa dni temu wszystko na wszelki wypadek ustawiłem jak trzeba, a dziś niespodzianka w 4 ligach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się walka o 7-8 miejsce do samego końca sezonu regularnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapowiada się, kontuzje Griffina i Parsonsa wykopują mnie z tej walki automatycznie. W tej chwili walczę już raczej o spokojne utrzymanie, a i z tym może być ciężko (spadają 2 czy 3 ostatnie drużyny?) skoro dostaję właśnie 0-9 od Polish Mastersów :D Top-8 już jest przyklepane jak dla mnie. Mogę ewentualnie opchnąć komuś Blake'a (na PO się przyda), ale to za dobrą ofertę, dającą mi chociaż cień szansy w walce o ósme miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej nie ściemniaj. Niby 0:9 a na koniec 5:4 :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W środku tygodnia już się prawie pogodziłem z utratą pozycji lidera, widząc jak tam Polish Mastery masakruje, a tu taki suprajs na koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem jak to się stało, jeszcze w sobotę rano było 1-8, a w niedzielę 2-7 :D Niezłe jajca, ale tylko pozornie utrzymałem się w grze. Ósme Dallas Crusaders gra z teamem Cudzych Żon, który ostatni mecz wygrał na sylwka... Jedyna szansa, to to że Benon skopie Bojleda, a potem ja jakoś wymęczę z nim w ostatniej kolejce. Najpierw jednak znowu muszę się obronić przed dostaniem 3-6/2-7, co drugi raz bez Parsonsa i Blake'a może mi się nie udać^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzućcie proszę tabelkę Waszej ligi po odświeżeniu danych z nocy. Komisha proszę o raport (na priv), kto olał sobie rozgrywki w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

x5vxfp.png

 

Pierwsza pozycja jest ale już w pierwszej rundzie spotykam się z Dallas Crusaders Eviliana, czyli z jedyną drużyną z którą przegrałem dwa razy w sezonie regularnym.

Dodatkowo kontuzje Jimmyego, Korvera i Drumma wróżą mi gładki oklep i walke o piątą pozycję. Ja jednak nie wierzę we wróżby i postaram się powalczyć...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich, którzy dostali się do playoff.

 

Moja postawa w tym sezonie bardzo kiepska. Daleko poniżej oczekiwań. W zeszłym sezonie 2 miejsce w sezonei zasadniczym i pierwsze w playoffach, w tym- przedostatnie miejsca z grubą stratą.

 

Co zawiodło? Słaby draft i ogromna ilośc kontuzji od samego startu. Durant 3/4 sezonu out, G. Hill 3/4 sezonu out, Noah nie zadziwił itd. itp. - mogę się tak usprawiedliwiać. Nie mniej za dużo błędów w drafcie tak czy siak. Walczyłem do końca, transferowałem. Kilka steal'i dzięki którym odbiłem się chociaż z ostatniego miejsca. Tak naprawdę ciężko było kogoś fajnego capnać.

 

Kibicuje Lego- ze względu na to, że zdetronizowałem go na samym końcu w zeszłym sezonie. Czas się odgryźć.

 

Menele w przyszłym sezonie zaatakują z większą mocą.

 

Pozdrawiam, będę śledził playoffy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kibicuje Lego- ze względu na to, że zdetronizowałem go na samym końcu w zeszłym sezonie. Czas się odgryźć.

 

Dzięki ;) Do teraz gdy widzę nazwę twojej drużyny widzę te porażki z poprzedniego sezonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Evilian za fajny pojedynek... Wreszcie Cię w tym sezonie odhaczyłem.

Wstępne gratulacje dla pozostałych kandydatów do podium.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi mi o mój pojedynek z Polish Masters to ciężko będzie wygrać jeszcze jakaś kategorię abym mógł dostać się do finału i awansować do 1 ligi. Będę walczył do końca ale szanse są małe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i udało się wygrać z Polish Masters i w finale czeka mnie pojedynek z Benonem i jego The Tramwajs, który zajął 1 miejsce w RS.

 

Najważnieszy jest awans do 1 ligi!!! Rok temu zaczynałem w 3 lidze i poszłooooooo ;)

 

1 Liga, 1 Liga! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę gimnastyki, żeby i "nerwów" ostatniej nocy, ale jakoś jednak udało się zdobyć finał.

Wszystko dzięki temu, że nie musiałem wstawać dziś rano i mogłem tyle o ile kotrolować sytuacje. No i jeszcze dzięki temu, że trener Celtics nie dał pograć w czwartej kwarcie Turnerowi i ten nie naprodukował już więcej TO.

 

Dzieki za fajny pojedynek Wasyl.

Siema Hermman - będzie ciekawie...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Benon dzięki za ten pojedynek o 1 miejsce, Zdecydowały...twoje 6-2 z RS ;)

 

Dzięki wszystkim za grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×