Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AIR_MJ

[2014/2015] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #1

Polecane posty

Klasyfikacja na koniec sezonu po totalu:

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

KNT 656 53233 81,15 ( -0,02 ) ( 76,33 )

AIR_MJ 657 52424 79,79 ( -0,14 ) ( 61,60 )

Lew 654 50611,5 77,39 ( 0,13 ) ( 97,75 )

Hermman89 655 50458,5 77,04 ( 0,09 ) ( 86,83 )

Zayl 646 48780,5 75,51 ( -0,26 ) ( 51,71 )

Andrew23 648 47688,5 73,59 ( 0,00 ) ( 73,08 )

Fluber 658 46786,5 71,10 ( 0,03 ) ( 74,50 )

Nalesnick 657 46408,5 70,64 ( 0,09 ) ( 101,25 )

przem_pretor 652 44699 68,56 ( -0,16 ) ( 35,00 )

Cieglo 629 44000,5 69,95 ( 0,07 ) ( 78,10 )

 

Wielkie gratulacje dla nowego Mistrza KNTa :K

KNT Twoje wybory Gasola z 43 pickiem i Draymonda Greena ze 123 pickiem w drafcie były stealami roku i zadecydowały o Twoim ostatecznym sukcesie.

Starałem się jak mogłem na rynku FA i wyczesałem Rudego Goberta, ale mimo wszystko byłeś za mocny w tym sezonie.

 

Gratulacje dla debiutantów: Lew, Hermman89 i Zayl pięknie walczyli o podium i pewnie zadomowili się w 1 lidze.

Andrew co się stało? Zawsze byłeś kilerem, zawsze na podium, dobrze, że powetowałeś to sobie w Finale MP zdobywając 2 miejsce :K

 

Nie mniej ciekawa była walka o utrzymanie, gdzie ostatecznie rzutem na taśmę wygrał Fluber :K .

Z 1 ligi z żalem żegnamy:

- Naszego naczelnego statystyka Nalesnicka

- Wyznawcę Timiego Duncana Przem_pretora

- Pana Prezesa Cieglo

 

Na koniec chciałem pogratulować Rigelowi i Pafsenowi szybkiego powrotu do 1 ligi :K , pokazaliście klasę i coś czuję, że będziecie chcieli nam dokopać w przyszłym sezonie ;)

 

Dzięki wszystkim za grę i mam nadzieję do następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ukrywam zadowolenia po sezonie. Na 5 moich drużyn w FB, drugi najlepszy wynik, ale jego wartość wzrasta ze względu na jakość przeciwników. Walka do samego końca, wyścigi po FA'sów, ciągła aktywność managerów, krótko pisząc...dobra liga. Do przyszłego sezonu! Pozdrawiam! Go Wizards:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję knt, nowemu mistrzowi, a także kolejny raz MJ-owi :) Zajęliście czołowe miejsca zarówno w lidze FP, jak i h2h, więc myślę że sezon możecie uznać co najmniej za udany. Lew, szacun za debiut, szkoda jednak że musiał on wypaść aż tak dobrze i zająłeś "moje" miejsce na podium ;)

 

Andrew co się stało? Zawsze byłeś kilerem, zawsze na podium, dobrze, że powetowałeś to sobie w Finale MP zdobywając 2 miejsce :K

Ogólnie to był dla mnie przeciętny sezon, chociaż w ligach FP akurat wypadłem nieźle, w h2h za to było naprawdę słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Andrew co się stało? Zawsze byłeś kilerem, zawsze na podium, dobrze, że powetowałeś to sobie w Finale MP zdobywając 2 miejsce :K

Ogólnie to był dla mnie przeciętny sezon, chociaż w ligach FP akurat wypadłem nieźle, w h2h za to było naprawdę słabo.

 

W h2h miałeś pecha, bo trafiliśmy na siebie w 1 rundzie, gdyby nie to to miałbyś spore szanse na mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem bardziej o wszystkich ligach h2h, w których grałem. W budżetówce poleciałem do drugiej, a na e-spnie po wygraniu w zeszłym roku, w ogóle do PO nie wszedłem. Porażka w pojedynku z Tobą, choć bardzo bolesna, i tak była więc najlepszym wynikiem. Także w sumie raczej nie ma się czym chwalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×