Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AIR_MJ

[2014/2015] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #2

Polecane posty

Dzięki wielkie:) Mam nadzieję, że będzie nas jak najwięcej i będzie aktywne granie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę mógł uczestniczyć jutrzejszym drafcie z powodu głupiego błędu - przekroczenia limitu danych internetowych. Strona Yahoo! Fantasy Basketball nie będzie działała mi optymalnie.

 

Z jednej strony nie chcę, żeby tylko i wyłącznie z mojego powodu zmieniać termin draftu, ale z drugiej zależy mi na tym, aby w nim uczestniczyć.

Jak rozumiem, jeżeli nie będzie mnie podczas draftu, komputer będzie wybierał za mnie. Ale czy istnieje możliwość ustawienia graczy, których chciałbym, aby za mnie wybierano? Chodzi mi o to, że np. zaznaczam danego gracza i jeżeli przyjdzie moja kolej i będzie on dostępny, to będę miał możliwość go wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę mógł uczestniczyć jutrzejszym drafcie z powodu głupiego błędu - przekroczenia limitu danych internetowych. Strona Yahoo! Fantasy Basketball nie będzie działała mi optymalnie.

 

Z jednej strony nie chcę, żeby tylko i wyłącznie z mojego powodu zmieniać termin draftu, ale z drugiej zależy mi na tym, aby w nim uczestniczyć.

Jak rozumiem, jeżeli nie będzie mnie podczas draftu, komputer będzie wybierał za mnie. Ale czy istnieje możliwość ustawienia graczy, których chciałbym, aby za mnie wybierano? Chodzi mi o to, że np. zaznaczam danego gracza i jeżeli przyjdzie moja kolej i będzie on dostępny, to będę miał możliwość go wybrać.

 

Ustaw sobie pre-rank graczy na yahoo przed draftem. Komputer automatycznie wybierze wg Twojego rankingu. W przypadku gdybyś go nie ustawił, dostaniesz graczy wg rankingu yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za porady. Być może zbyt wcześnie powiadomiłem o problemie na forum, ponieważ istnieje możliwość przywrócenia normalnej prędkości danych i bardzo prawdopodobne, że jednak jutro będę na drafcie. Sory za zamieszanie, ale jeszcze raz dzięki za wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

tak się złożyło, że uda mi się być tylko 20-30 minut na drafcie. Podejrzewam, że uda mi się wybrać 2-3 grajków, potem muszę wyjść.

 

Pytanie mam następujące, czy jeśli ustawie pre-rank wcześniej ale będę ręcznie wybierał 2-3 graczy, czy automatycznie pre-rank wtedy zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej działa. Kolejność działania jest następująca: wybór gracza podczas live draftu, jeśli ten wybór nie nastąpi, wtedy system wybiera według kolejności preranku gracza, a jeśli nie ma ustawionego rankingu własnego, to wtedy według rankingu Yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info. Będę miał jeszcze telefon przy sobie, ale nie wiem czy uda mi się zachować czujność :E

 

P.S. Boję się, że z mojego ranku wyjdzie, że na 13 zawodników wybiore 8 z pozycji PF/C :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakieś wskazówki na ułożenie kolejności w typie wąż? Aukcje w ktorej do tej pory brałem udział jakoś bardziej czułem, bo deklarujesz ile możesz zapłacić ...

 

Tutaj mi wychodzi, że 8 drużyn x 13 zawodników, czyli trzeba ustawić minimum 104 graczy w kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drużyn powinno być 10, tylko 2 spóźnialskich jeszcze nie ma... Mam nadzieję, że dołączą szybko, bo komisarz musi jeszcze ustawić kolejność draftu, a to jest niemożliwe, gdy nie ma kompletu graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, musicie mi wybaczyć, ale nie dam rady się dzisiaj stawić na drafcie. Jednak może z uwagi na to, że wciąż brakuje nam dwóch graczy w lidze, przełożymy draft na jakiś inny dzień? Będzie czas, żeby znaleźć zastępstwo za nieaktywnych. Jeśli jednak zdecydujecie się draftować dzisiaj, to rezygnuję z udziału w lidze. Ustawienie listy preferowanych zawodników to nie to samo, co wybieranie ich na żywo, a nie chcę grzać potem ogonów na końcu tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Zatem szybciutka ankieta - brakuje nam jedenj druzyny.

 

Opcja A - Moglbym ew. dogadac sie z cieglo zeby przesunal kogos z trzeciej (wiem ze 1 osoba jest dostepna dzisiaj)

 

Opcja B - przekladamy draft

 

Dla mnie generalnie ganz egal. Licze na szybkie info zwrotne. Bez tej 1 dodatkowej rejestracji tak draft nie ruszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli kolejny termin draftu, który nie bedzie również komuś pasował prędzej czy później też na zasadzie "bycia fair" przełożymy?? nie jestem "za"...2 autodrafty rok temu mi wstarczą...ale do decyzji bede musiał sie dostosować...pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nawet 2-1 za przelozeniem bo immortal też zakładam wolałby dfraftowac w innym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie??) może, skoro mówicie o przekładaniu, to proponujcie od razu jakiś termin żebyśmy wiedzieli o czym rozmawiamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie :)) proponuję jednak przełożyć dzisiejsze spotkanie :( Z doświadczenia wiem że draft w maksymalnie pełnym składzie osobowym to prawdziwa frajda. Autopick'i mocno obniżają jakość całej ligi. teoretycznie mógłbym wziąć 1 osobę z ligi 3-ciej ale nie chce chlopakom psuc zabawy.

 

Szybko przejrzałem ich forum i tez mają problem z kompletem. Może rozwiązaniem będzie połączenie lig 2 i 3, odsianie olewusów i zagranie w pełnym, fajnym nawet 12 osobowym składzie?

 

Przygotowanych na dzisiaj bardzo przepraszam - sam jestem dostepny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nastawiłem na dzisiejszy draft, poukładałem sobie plan wieczoru, ale jak są takie problemy to ostatecznie mogę się zgodzić na przełożenie, tylko czy w nowym terminie będzie komplet? I kiedy to miałoby być?

 

P.S. Osobiście nie jestem zachwycony perspektywą ligi większej niż 10-osobowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem ankiete na doodle. Zastanawiam sie tylko czy zabieramy kogoś z 3-ciej ligi, szukamy nowych (malo prawdopodobne) czy jedziemy w 9-tke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja się ogarnąłem dziś i chyba ze 2 h ogarniałem listę na pre rank :) Jestem gotowy do draftu, ale skoro czytam, że jak nie będzie 1 ekipy to będzie lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×