Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Polecane posty

Wątek organizacyjny dla ligi 3C.

 

Uczestnicy:

 

[warning]1. Dziki Wschód (MTRFCB) KOMISARZ

2. Illuminati (carter)

3. Kalafusta (Kardyś)

4. Bayern Cavaliers (Michal0606)

5. Kasztaniaki Bulls (bulls4ever/k4sztan)

6. Toruńskie Pierniki (immortal_87PL)

7. Huncwoty (mashi)

8. Knicks (elessar1990)

9. Hideous Destructor (Misfis)

10. Marcin's Team (mkaszewski)

11. ChicagoBullsPL (Brudzio)

12. Michal's Team (Falki)[/warning]

 

Komisarz: MTRFCB

 

Draft odbędzie się 23.10 o godzinie 21:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku będzie u mnie nieco gorzej z czasem, ale nie zostawię ligi w potrzebie ;) Także jeżeli jest ktoś chętny na komisarza to niech się zgłasza do końca dnia, jeżeli nikt się nie zgłosi to od jutra obejmę dowodzenie, będzie lepiej niż roku temu jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bawmy się w podchody, masz tę robotę od zaraz :) Wpisuję Cię jako komisha ligi, możesz brać się już za doodle'a i zakładanie ligi na yahoo. W kwestii ustawień załóż dużą dyscyplinę, w razie czego konsultuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liga założona, linki wysłane wraz z ankietą.

 

Jak już ktoś dołączy to niech wpisze się tutaj z nazwą zespołu, szczególnie dotyczy to nowych graczy w lidze. Ja również na Yahoo figuruję pod nieco innym nickiem (Mentor) niż na forum, ale to nie powinno być problemem podczas komunikacji, z komisarzem łatwo się kontaktować bo jest zaznaczony wyraźnie zarówno na Yahoo jak i forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym, aby każdy uczestnik ligi po dołączeniu na Yahoo wpisał się tutaj w temacie z własnym nickiem i nazwą zespołu. Oczywiście w niektórych przypadkach to formalność, ale nie wszystkich mogę tak rozszyfrować, mamy wielu nowych uczestników i niestety trochę problemów technicznych z którymi krok po kroku sobie radzimy. Także wpisujcie się również tutaj no i wypełniajcie ankietę.

 

http://doodle.com/abarrwhvp8ek37mp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze prosiłbym, aby każdy po dołączeniu do ligi wpisał się tutaj z nazwą zespołu bo zazwyczaj sam tego nie mogę rozszyfrować.

 

Mamy również jakieś dziwne problemu z dublami czy jakkolwiek to nazwiemy. Jeżeli komuś stworzyły się dwa zespoły to proszę mi dać znać, który mam usunąć.

 

Dzisiaj mam draft w innej lidze więc jestem zabiegany, ale od jutra trzeba będzie przykręcić śrubę bo jeszcze jesteśmy w lesie a przed nami ustalenie terminu draftu. Potrzebna jest przynajmniej minimalna aktywność, czytajcie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idzie jak po grudzie, nie spodziewałem się, że może być tak ciężko już na etapie samego dołączenia do ligi...

 

Mimo wszystko może jakoś się uda zebrać wszystkich, poganiam jak mogę spamując skrzynki i maile, ale więcej zrobić nie mogę a to najwyraźniej za mało.

 

Czekam na jakikolwiek znak życia od memberlist.php?mode=viewprofile&u=3469 oraz memberlist.php?mode=viewprofile&u=3367

 

Sytuacja o tyle 'dziwna', że frami był wczoraj na forum, ale co ludzie na tym forum robią to ja już nie wiem bo prywatnych wiadomości nie czytają albo ignorują...

 

Gorzej z qbas, który ostatni raz na forum był 18 września, być może potrzebne będzie zastępstwo.

 

Prawdopodobnie mamy również w lidze zdublowane zespoły, musiałem rozszerzyć skład do 14 ekip, aby każdy się zmieścił bo pojawiło się kilka tajemniczych ekip a menadżerowie nie dają znaku życia chociaż proszę i proszę.

 

W ankiecie głosy oddało 8 osób i jest na ten moment termin, który pasuje wszystkim. Ustalając datę draftu nie będę się przejmował ewentualnymi zażaleniami osób, które nie głosowały czy też w ogóle nie były aktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuciłem z ligi trzy zespoły. Przypuszczam, że wszystkim należały do jednej osoby, ale ta osoba się nie odzywa chociaż co jakiś czas bywa na forum także nic więcej zrobić nie mogę, żadna forma kontaktu nie przynosi skutku, może usunięcie ekip z ligi coś da.

 

W zaistniałej sytuacji daję czas do najbliższej środy (15.10) po czym trzeba będzie zorganizować zmienników.

 

Tajemniczym graczem, który się nie odzywa jest frami (memberlist.php?mode=viewprofile&u=3469)

 

Jest też problem z GM qbas (memberlist.php?mode=viewprofile&u=3367), który ostatni raz logował się na forum prawie miesiąc temu, ale może się urlopuje? Wciąż liczę, że się zjawi.

 

W sprawie draftu głos w ankiecie oddało 9 osób i wszystkim pasuje termin 23.10 godzina 21:00 a więc taki ustawiam. Czasu na głosowanie i dyskusję było wystarczająco dużo. Jeżeli będziemy szukać zmienników dla kłopotliwych GM-ów to trzeba od razu zaznaczyć, że musi im pasować taki termin.

 

Info o drafcie roześlę jeszcze pozostałym via PW i Yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym co zapowiadałem, nieaktywne osoby zostały usunięte z ligi. Przeczuwam, że nagle przynajmniej jedna się zjawi i będzie zamieszanie, ale trudno. Ja chciałem współpracować, ale się nie dało.

 

Jedno z dwóch wolnych miejsc powinno zostać lada chwila wypełnione przez osobę z listy rezerwowej z którą już się kontaktowałem. Dwunastego zawodnika również powinno się udać znaleźć, poczyniłem pierwsze kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszukuję osoby chętnej do zamiany na ligi, moja to 3A, u NAs draft jest 23 października o godzinie 22:00, jeśli komuś pasuję bardziej ta pora to dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jeżeli istnieje możliwość dołączenia do ligi za osobę nieaktywną, proszę o info.

Przegapiłem terminy zapisów w tym roku - jestem graczem aktywnym przez cały sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzuci ktoś screen tabeli? Jestem ciekawy jak tam sytuacja w innych trzecich ligach. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×