Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 3D liga H2H Yahoo

Polecane posty

Wątek organizacyjny dla ligi 3D.

 

Uczestnicy (pogrubieni dołączyli do ligi):

 

[warning]1. Red Panthers (Dig)

2. NEVERWINS (pumeks)

3. San Diego Bullets (Air)

4. Yosemite Sam (Fremen)

5. The Blues 23 (bared)

6. God of Thunder (barcalover)

7. PATAFIANOS (ATBFLASH)

8. F.C Perła (mazi88)

9. Amatorzy (pokor88)

10. SiXers™ (SiXers)

11. Space Aliens (AlienDeg)

12. DECOS TEAMberwolves (Decos20)

 

mati1200 --> zastąpiony[/warning]

 

Komisarz: Dig

 

Termin draftu to 18.10.2014 godzina 21.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uczestników 3D. Miło widzieć, że mamy zacnego komisarza, Dig dopiero ruszasz w tej formule tutaj? Bo przyznam, że nie spodziewałem się ciebie w 3 lidze. Z kolei z barcaloverem jestem w obu H2H na sznurowadle, będzie materiał porównawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też witam serdecznie całą 3D. Zapowiada się fajny sezon panowie :) Teraz tylko szybciutko jakiś fajny termin wspólnie ustalić i jazda. Rzadko gram w ligach z draftem wężykowym, ale powiem szczerze, że nie mogę się doczekać :D

 

Kolejność picków będzie losowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku debiutowałem w tutejszych rozgrywkach h2h. W budżetowym udało się wygrać, a tu po trzecim miejscu po rundzie zasadniczej przegrałem pierwszy mecz w PO i już było pozamiatane.

 

Poniżej link do ankiety z terminem draftu

 

http://doodle.com/3sg8xb8kxsk222q6

 

Od razu wywaliłem nie pasujące mi terminy i druga sprawa, że raczej celujemy w końcówkę października bo ciągle brakuje nam jednego uczestnika. Ponieważ draft jest wężykowy to zajmie mniej czasu niż aukcja około 1,5h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, chyba z 20 min przed draftem to się z automatu rozlosuje. Jak otworzysz draft room to już będzie kolejność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, chyba z 20 min przed draftem to się z automatu rozlosuje. Jak otworzysz draft room to już będzie kolejność.

 

Ok, dzięki za info :) Kolejność wydaje się być dość kluczowa w tak małej lidze. Pick w top3-top5 to wg mnie spooory handicap :D

 

@Dig, a wtorek (dzień rozpoczęcia sezonu w nba) nie pasuje? Bo widzę, że części pasi ostatni weekend, a ja natomiast akurat mam wtedy wyjazd i nie dam rady ani w piątek, ani w sobotę, ani w niedzielę. Oprócz tego jestem w stanie się dostosować, choć będę wstawał na pociąg ok. 4 rano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisujcie się w ankietę, do której link wstawił Dig.

 

@Dig: wrzuć ten link także do pierwszego posta wątku, będzie lepiej widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info :) Kolejność wydaje się być dość kluczowa w tak małej lidze. Pick w top3-top5 to wg mnie spooory handicap :D

 

W tak małej lidze każdy rozsądnie wybierający może zrobić superteam, gwiazd nie zabraknie. Choć kolejność wiadomo jest istotna. Przykładowo ja chciałbym być w TOP6, ale jakby się nie udało to najlepiej 11-12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, macie komplet :) Jeśli macie kolegów, którzy chcieliby zagrać to mamy jeszcze co najmniej 2 miejsca (być może zrobi się z tego 4 - w 2. lidze mamy dwóch kolegów, którzy nie dają znaku życia i deadline do końca tygodnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że mati1200 już się nie pojawi, napisał jeden post ponad miesiąc temu i od tego czasu więcej się nie zalogował :| . A Decos20 niech odbierze PM, ma tam zaproszenie do ligi, oprócz tego czekamy też jeszcze w lidze na Fremena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie brakuje 3 głosów w ankiecie, ale już jasno widać, że musimy uderzać w sobotę 18 o godz. 22. Ten termin pasuje 8/9. AlienDeg z kolei zaznaczył w sobotę dostępne 20 i 21, ale 22 na czerwono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem dwukrotnie PM i raz emaila i tak jak pisałem wcześniej raczej mati1200 się już nie pojawi, więc będziemy potrzebowali zastępstwa. Natomiast Fremen logował się tydzień temu, więc myślę że dołączy w najbliższych dniach.

Co do daty draftu to faworytem jest 18.10, jedynie godzina do dogadania, bo dwie osoby nie mogą o 21, a dwie o 22, więc może 21.30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przęłknę 22. Moja dziewczyna może mnie zabić przed końcem draftu, ale przynajmniej stawie się na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fremena mogę pocisnąć osobiście, daj znać jak będzie się dalej ociągał :) Co do drugiego kolegi to ustalcie rozsądny deadline, po którym wywalacie go z ligi i uzupełniacie kolejnym świeżakiem (dobrze takiego z wyprzedzeniem sobie zarezerwować :) ). Jeśli dołączy to dobrze jeśli nie - wiadomo co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy już 11 osób w lidze na yahoo po dołączeniu Fremena. Znalazłem też chętna osobę do gry, więc jeśli mati1200 nie dołączy na yahoo do soboty 11.10.2014 do godziny 12.00, to zostanie zastąpiony. Podsumowując, niezależnie od marudera w sobotę będziemy mieli komplet 12 osób i 18.10.2014 o godzinie 21.00 draftujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×