Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 3D liga H2H Yahoo

Polecane posty

No niestety, przeciwnik ostatnią zmianę zrobił w poniedziałek i z jakiś względów odpuścił. Może miał ważniejsze rzeczy w tym tygodniu na głowie niż gra. Różne sytuacje się w życiu trafiają, więc tydzień dwa nieobecności można jeszcze zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kluczowy dla mnie dzień w starciu z Neverwins – muszę odrobić choć część strat, bo układ gier w pierwszych dwóch dniach strasznie mnie załatwił. Jeśli tylko moi kluczowi gracze nie wypadną w tym tygodniu, to liczę na nawiązanie walki, bo jak na razie dostaję tęgie lanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutny dzień dla fanów Boga Grzmotu :P

 

Niestety bardzo pechowo zaliczyłem jeden z najgorszych tygodni w najważniejszej kolejce i dostałem mega baty od bardzo solidnej ekipy pumeksa, któremu gratuluję zwycięstwa i awansu! U mnie niestety zepsuli się Teague i Favors w kluczowym momencie, Millsap dostał wolne, a Eric Gordon zagrał najgorsze 2 mecze w sezonie chyba. Cóż, jest mi trochę żal, bo skład był na pewno na tyle silny, że powinienem był awansować i raczej po RS byłem solidnym kandydatem do zwycięstwa – niestety :D

 

Gratulacje również dla SiXersa. Z Digiem zostajemy na kolejny rok w 3D, oby w przyszłym sezonie było mniej olewusów, bo niestety sporo radości zabierają z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Sixersa, zdecydowały FT i w tym tygodniu twoja drużyna była w tej kategorii minimalnie lepsza. Liczyłem na jakieś pudła w niedzielę, ale niestety twoi zawodnicy rzucili 23/27. Porażka w tej kategorii boli, bo moi zawodnicy rzucali ze skutecznością powyżej 80%, ale to niestety nie wystarczyło.

 

Czegoś znów mi zabrakło w tej lidze, chyba traktowałem ją trochę po macoszemu nie mając problemu z awansem do PO i to uśpiło moją uwagę. Na pewno w trakcie sezonu mogłem sklecić jeszcze lepszą drużynę i teraz trochę żałuję niektórych zawodników, których przespałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegoś znów mi zabrakło w tej lidze, chyba traktowałem ją trochę po macoszemu nie mając problemu z awansem do PO i to uśpiło moją uwagę. Na pewno w trakcie sezonu mogłem sklecić jeszcze lepszą drużynę i teraz trochę żałuję niektórych zawodników, których przespałem.

 

Sklecić drużynę to jedno, ale szczęścia w PO zawsze może braknąć. Ja sobie w trakcie sezonu dobrałem Goberta, Gordona, Morrowa, Chandlera i praktycznie miałem idealny team, który z małymi rotacjami kosił wszystkich, a mimo to wystarczyło trochę pecha i skończyło się na półfinale.

 

Ale zgadzam się, że nasza trójka (Ty, SiXers i ja) miała łatwy RS, a to też nie było najlepsze – szkoda, że aż tyle ludzi olało sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im wyżej, tym mniej olewusów. W drugiej lidze to już duża rzadkość, choć nam się w 2A akurat trafił jeden delikwent. Niestety taki urok wielopoziomowych lig, że ten najniższy poziom zawsze służy do przesiewu prawdziwych menagos z zajawką od gamoni psujących innym zabawę. Nie poddawaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, półfinał z Digiem był na styku. Wczoraj kładłem się przy wyniku 6-3, gdzie miałem 2 przechwyty i 0.003 ft% przewagi, na parkiecie Hibberta jako ostatiego gracza, a po drugiej stronie zostali Conley i Barnes, więc byłem przekonany, że przechwyty przewalę i pozostało liczyć na te tysięczne przewagi na FT (w końcu opłaciło mi się inwestowanie w centra z dobrymi osobistymi)... Wygrana w tej kategorii tym bardziej cenna, że w ekipie Diga jest Harden, który pewno nie raz w RS sam wygrał ft%. Finał szykuje się ciekawie, pumeks ma grubo na wysokich, u mnie raczej siła w guardach. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na koniec zwycięstwo, więc miejsce po rundzie zasadniczej obronione. Razem z barcaloverem już na początku tygodnia wykorzystaliśmy limit pobrań, a że u mnie Harden zaszalał (143pkt i 19x3 na 51% FG), to udało się dość gładko zwyciężyć.

 

2jb4j75.jpg

 

Gratulacje dla Sixersa za wygranie ligi oraz dla pumeksa za awans. Dzięki wszystkim aktywnym za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę Panowie. Dla mnie to pożegnalne zwycięstwo. Niestety sytuacja w realnym świecie uniemożliwia mi odpowiednie zaangażowanie w fantasy, a nie chce robić tego na pół gwizdka. To był dla mnie ciężki sezon i ledwo udało mi się z twarza dociągnąć do końca, ale do przyszłego już niestety nie podejdę. Życzę wszystkim rywalizacji na wysokim poziomie w kolejnych latach i przede wszystkim więcej funu z gry. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję tym, którzy byli aktywni, bo walka na szczycie była naprawdę zacięta. Jak już wspominałem – żal mi braku awansu, bo team złożyłem świetny, ale niestety w PO zostałem wyjaśniony przez pumeksa :)

 

Jest w regulaminie zapis dotyczący awansu w wypadku, gdy awansujący rezygnuje? Proponuję zwycięzcę RS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dziękuję tym, którzy byli aktywni, bo walka na szczycie była naprawdę zacięta. Jak już wspominałem – żal mi braku awansu, bo team złożyłem świetny, ale niestety w PO zostałem wyjaśniony przez pumeksa :)

 

Jest w regulaminie zapis dotyczący awansu w wypadku, gdy awansujący rezygnuje? Proponuję zwycięzcę RS :D

 

Jest. Wrzućmy wszyscy wyniki, to już Guzman nam tu pięknie rozpisze kto, co i gdzie w przyszłym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×