Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

Aplikacja mobilna sznurowadlo.pl

Polecane posty

Temat następujący: mam chętnego programistę i plan wyprodukowania jakiejś appki na platformę android czyli najbardziej popularną grupę smartfonów :) Poszukuję pomysłów na to co w takiej aplikacji może się znaleźć. Pomożecie? :)

 

Wszyscy dobrze znacie problematykę fantasy nba a komisarze (choć nie tylko) także dodatkowo inne aspekty tej dyscypliny (np. organizacyjne). Jeśli widzicie obszary gdzie mobilny dostęp będzie zbawieniem i widzicie, że np. usprawni on np. zarządzanie informacją w danej lidze - rzućcie swoje przemyślenia. Jeśli nie będzie konkretnie sformułowanej myśli gotowej do wykorzystania - może sklecimy coś razem na zasadzie burzy mózgów :) Oczywiście nie chcemy zastępować forum jakimiś zewnętrznymi narzędziami a jedynie uzupełnić je użytecznym dodatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pomysły mi przyszły:

-powiadomienia o otrzymaniu wiadomości prywatnej

-terminarz draftów + przypomnienie że w tym dniu draft

- powiadomienia gdy ktoś doda post w tematach , których cię interesują

Na razie takie na szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Co do 1. oraz 3. punktu to już wymyśloną taką appke, która obsługuje ogólne funkcje forum i pozwala na przeglądanie tematów w lekkiej postaci - nazywa się Tapatalk i jest też przez sznurowadlo wspierana - sam używam :) Jeśli chodzi o przypomnienia to mamy choćby google calendar, który potrafi wysyłać nawet smsy z przypomnieniem - tutaj też otwartych drzwi nie zamierzam wyważać :)

 

Chodzi mi bardziej o coś co merytorycznie jest mocno związane zarówno z fantasy nba jak i społecznością sznurówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×