Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

ROTO MP grupa B

Polecane posty

Oto skład grupy B w lidze roto w MP. Jutro w tym wątku pojawi się ankieta do wypełnienia, w celu ustalenia terminu draftu. Jutro lub pojutrze proszę się też spodziewać wiadomości z linkiem do ligi

Skład ligi:

1. bulek - KOMISARZ

2. Mazi - Ball Don't Lie

3. Yuuuzek - The Fundamentals

4. Sprinter12

5. wolu 21 - Boston Big Shamrock

6. marion90 - Green Heads

7. mikolajdymek - Nie ma spiny

8. ptb - Dżdżownice z Morholt

9. Tomundo - Tomundo Squad

10. pitrekk - Czarno-Czarni

11. Misiek - WarriorsT

12. t3jlor - Cerveza Team

13. L.TM - L.TM

14. Benon - The Tramwajs

15. Sorche - Big Bada Boom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie 27X niestety nie pasuje.jak będzie doodle to się okreslę precyzyjnie.swoja droga chyba czas najwyzśzy cos ustalic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to trochę niepokoi mnie ta aktywność w tej lidze. Została założona ona już jakiś czas temu a zaledwie 7 osób na 14 do niej dołączyło. W doodle też zaledwie 6 graczy podało swoje pasujące terminy draftu. Jest jakaś może lista rezerwowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogrubiłem listę osób, które się zgłosiły do ligi. Niestety nie jestem w stanie zidentyfikować Piotra, proszę, by zmienił nazwę teamu.

 

A reszta? Na razie czekamy - ale - jeśli zgłosi się chętny - dołączamy go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem drastycznych rozwiązań, ale Ci, ktorzy się zgłosili i się dotąd nie odezwali, niedługo powędrują na czarną listę.

 

Jeszcze pójdzie przypomnienie i chwilę poczekam. Jesli nic to nie da, postaram się, by Ci userzy za rok na sznurowadle już sobie nie pograli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko krótko i oficjalnie się przywitam, dodając że wygląda na to, że nie mamy dnia, który by wszystkim pracował. Czy komukolwiek, kto zaznaczał na Doodle'u preferencje, zmieniły się może plany? A jeśli nie - jakie mamy alternatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy poważny problem, bo jedyny możliwy już weekend na draft 25-26 to nie wyjdzie wielu innym osobom.

 

Będziesz musiał chyba ustawić listę na draft. No i chyba rozkminić, czy ogarniesz ligę, jeśli masz czas tylko w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To my nie mamy tu aukcyjnego draftu? Bo jak nie to luz, ustawię listę. Gram w 3 innych ligach fantasy, z ustawieniem składu nie będzie problemu, będę miał czas. Po prostu pracuję od 16 do 24 i na tygodniu wieczorami tego nie ogarne. Trochę dziwne, że ludziom niedziela wieczór nie pasuje, ale spoko. Jestem sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn draft jest aukcyjny, ale z tego co wiem, można ustawić sobie pensje, żeby automat nie decydował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mamy jakiegoś faworyta jesli chodzi o termin bo poczatek sezonu nadchodzi.ja nie mogę 23 i 26i 27 reszta dni, choćby jutro, mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie leży tylko piątkowy wieczór (ale jeśli będzie ciśnienie, coś podziałam) i na pewno sobotni. Do reszty się dostosuję, łącznie z weekendowymi popołudniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to z tego co widzę będzie spory problem z dogadaniem się co do terminu...

 

mi pasuje 22,23,24,26,27 października, 25 czyli sobota odpada. Jest w lidze 14 graczy wiadomo że każdemu się nie dogodzi, więc może zróbmy jakieś głosowanie, wybierzmy jakies 2-3 opcje i która będzie miała najwiecej osób to zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecie jak skonfigurować aplikacje Yahoo fantasy sports? Bo ja mam tylko stwórz lub dołącz do ligi, a do naszej już dołączyłem na stronie Yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Apka powinna normalnie działać gdy jesteś zalogowany.

 

Btw inna prośba, będzie jakiś mail z przypomnieniem wysylany kiedy draft bedzie ? Prosiłbym bardzo o to :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, ja dzisiaj rano poprawiłem, bo była zmiana czasu i odliczanie zegara do draftu na moje wskazuje tą 21.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×