Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

ROTO MP grupa B

Polecane posty

Michal0606 - kandydat do czarnej listy. Po co się zapisywał, jak parę dni później ani obecności na drafcie, ani wizyty na yahoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale jak przejdzie ten trade co teraz jest już zaakceptowany to definitywnie olewam tą walkę w tej lidze, chociaż mam nadzieję że ktoś czuwa nad tą ligą.

 

The Fundamentals oddaje :

 

Kobe Bryant

Shabazz Muhammad

Avery Bradley

Marcus Smart

 

Nie ma spiny oddaje :

 

Bradley Beal

Andrew Wiggins

Chris Bosh

 

ktoś z kogoś chce zrobić idiotów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, przez 1 dzień nie byłem obecny w lidze i widzę, że mnie sporo ominęło.

 

Nie wiem, o co tutaj chodzi. Mikolaj Dymek już odpuszcza sezon i ma ligę gdzieś? Niezbyt korzystne rozwiązanie, oczywistym jest, iż szukamy przede wszystkim do gry ludzi odpowiedzialnych, grających od początku do końca. Niestety, tak jak wszędzie, wiadome jest też i to, że w pewnym momencie grono takich osób się wykruszy, czy jest tak i teraz, mam nadzieję, że zainteresowana osoba to wyjaśni.

Nie będę ukrywał, iż interesuje mnie też, kto wyszedł z taką propozycją... Jeżeli Yuuuzek, to poproszę o wyjaśnienie skąd wiedział, gdzie szukać kogoś, kto zgodzi się na coś takiego? Jeśli natomiast Mikolaj, wówczas wniosek jest tylko jeden. Na zasadzie jednego trejdu nie chcę mowić "do widzenia" - ale koleś w sezonie notuje 1 wymianę z FA, nie robi nic ze składem, po czym wyskakuje z takim czymś? No cóż, zawsze trzeba oddzielić ziarna od plew i nie inaczej jest i teraz. To jest negatywna strona tego trejdu.

 

Jest na szczęście i pozytywna. Bardziej rzetelni przedstawiciele tej ligi kliknęli "veto". I tak ma być.

 

Na sam koniec rozgrywek uczestnicy zostaną rozliczeni i myślę, że bez problemu znajdą się osoby, którym się podziękuje za udział i nie weźmie pod uwagę w przyszłości. Oczywiście, jak to często bywa, wskaźnik olewania jest dość ściśle skorelowany z okupowaniem dolnych rejonów tabeli. Zwłaszcza w takiej lidze, jak ta, w której mamy do czynienia z nowicjuszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ewidentnie jest kręcone między The Fundamentals, a Nie ma spiny, tym razem przyklepany taki trade:

 

Kobe + A. Bradley za K. Irvinga.

 

Zawodnik top 20 na totalach za niepewnego zdrowotnie i odpoczywającego ostatnio często Kobasa + Bradleya, który solidny mecz zagra raz na 10. Sam jestem ciekaw kto wychodzi z tymi wymianami i jaka jest motywacja Mikołaja do przeprowadzania takich wymian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że odzewu za dużego nie ma, a takie trade jest przyklepany

 

Nie ma spiny oddaje:

 

C. Bosha i B.Beala

 

GreanHeads oddaje:

 

Nene i Asika

 

Jak przejdzie ten trade to dziękuje za grę i wrzucam swój cały skład na FA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gościu z ekipy nie ma spiny albo jest dyletantem albo ma już wszystko w dupie.

 

Wisi teraz kolejny trejd i sam nie wiem co o nim sądzić.

 

Asik + Zeller za Bosha i Kobasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gość wali w uja to widać od razu, a teraz Zeller i Asik za Bosha ? kolejna komedia. Dobrze że jest pare osób co votują.

 

Szkoda tylko że nie było wystarczająco jak przechodził trade K. Irving za A. Bradleya i Kobiego, przy którym wiadomo że coś jest nie tak z jego zdrowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×