Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

H2H MP Grupa A

Polecane posty

The Lego

1. (13) Stephen Curry (GS - PG,SG) $60

2. (21) Nikola Vucevic (Orl - PF,C) $22

3. (28) Blake Griffin (LAC - PF,C) $42

4. (30) Derrick Rose (Chi - PG) $17

5. (50) Goran Dragic (Pho - PG,SG) $25

6. (79) Kelly Olynyk (Bos - C) $3

7. (85) Robin Lopez (Por - C) $8

8. (104) Arron Afflalo (Den - SG,SF) $7

9. (108) Reggie Jackson (OKC - PG,SG) $6

10. (120) Draymond Green (GS - SF) $2

11. (125) Danilo Gallinari (Den - SF) $2

12. (130) Timofey Mozgov (Den - C) $3

13. (132) Brandon Knight (Mil - PG,SG) $2

 

Zawsze przyjmuję taktykę w H2H , twój pierwszy wybór pokaże ci drogę. Chciałem pierwsze pieniądze wydać na Aldridga albo Lova wyszedł Curry. Później doszedł Griffin i Nikola. Griffin myślę, że będzie kręcił jeszcze lepsze cyfry w tym sezonie. Po tych 3 wyborach już wiedziałem którą drogą będę podążał jednak trochę z niej zboczyłem w tym drafcie jednak ogólnie jestem zadowolony ;) Mam nadzieję, że zdrowie dopisze Derrickowi. Backcourt mocny, będą trójki, asysty. Cieszę się, że Brandon Knight poszedł na końcu i dałem za niego 2$

 

Za drużyn które mi się podobają to na pewno Chicken Team.

 

Szkoda, że dwóch osób nie było na drafcie, automaty pokazały na początku jak psują początek draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh czyli dla rajdera nie ma nadzieji :D , a podczas draftu wydawalo mi sie ze kupowal zawodnikow po fajnych cenach

 

Kurcze, też mi się tak wydawało ;-)

Statami z 13/14 się nie przejmuję bo Kobe, Jabari Parker, Sanders i Stauskas skutecznie niszczą moją pozycję w tym zestawieniu.

A jeśli chodzi o prognozy na przyszły sezon to mam to samo zdanie co Kobe :-)

 

Ciekaw jestem kto będzie źródłem większych frustracji w przyszłym sezonie Hibbert czy Sanders.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gardzę projekcjami od yahoo. Po pierwsze, są one bardziej przydatne pod roto. Po drugie, nie biorą pod uwagę aktualnych kontuzji. Po trzecie, fatalnie szacują rookasów.

 

Z draftu nie jestem zadowolony. Taktyka "agresywnie na początku, a później wydłubywać grosze z portfela", sprawdziła się moim zdaniem - nie najlepiej. Plus jest taki, że udało mi się zebrać skład cieszący się (przynajmniej do tej pory) dobrym zdrowiem. Tutaj mogę nadrabiać braki. Sam jestem ciekawy ile da się wycisnąć z tego zestawu.

 

Tadeusz Young siedzi na walizkach. Szukam jakiegoś PF/C, ewentualnie PG dającego sporo asyst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gardzę projekcjami od yahoo. Po pierwsze, są one bardziej przydatne pod roto. Po drugie, nie biorą pod uwagę aktualnych kontuzji. Po trzecie, fatalnie szacują rookasów.

 

Mam taka samą opinie, ale fajnie będzie sprawdzić na koniec sezonu jak to się ma do rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nowej apce yahoo masz to w zakładce standings. Tylko to są wyliczenia pod roto ale dla h2h tez można z tej tabeli wyciągnąć wnioski.

O jakiej appce mowa? Jeśli ta na androida to nie udało mi się takiej funkcjonalności znaleźć. Pokieruj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nowej apce yahoo masz to w zakładce standings. Tylko to są wyliczenia pod roto ale dla h2h tez można z tej tabeli wyciągnąć wnioski.

O jakiej appce mowa? Jeśli ta na androida to nie udało mi się takiej funkcjonalności znaleźć. Pokieruj :)

 

Jak będziesz miał draft do wyboru przed wejściem będziesz miał nową wersję draftu albo starą wersje draftu. Jak wejdziesz w nową będziesz miał takie statystyki jak wejdziesz w starą wszystko pozostaje bez zmian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, mowa o aplecie do draftu :) Trzeba było tak od razu :)

 

A tak skoro o tym mowa, czy nie ma już żadnych dziwnych jazd w związku z tym nowym interfejsem? Fluber coś pisał niedawno o tym, że były pewne problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja początkowo mogłem przebijać o 1 z automatu. Ale jak już raz wpisałem z ręki wartość to przy kolejnych zawodnikach automat nie działa. Wtedy trzeba najpierw kliknąć w obrazek zawodnika i cena ustawia się o 1 wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, piszę ponieważ nie widzę tego na yahoo , chodzi mi o limit spotkań rozegranych / jaki pozostały w odniesieniu do każdej pozycji i rezerwowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh jak widze co w lidze leci na waivery to coraz bardziej sie przekonuje ze trzeba bylo draftowac z 8-9 zawodnikow a do reszty dobierac gosci za 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20p8uf5.jpg

Gratulacje dla hermanna89, dla mnie i elessara1990 :K

 

Przejrzałem projekcje Y!, które MKA wrzucił po drafcie i właściwie były całkiem trafne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chicken za finał:)

Na po pierwszych 2/3 dniach myślałem że będzie łatwiej a na końcu musiałem patrzeć co się dzieje, żeby głupio nie stracić wygranej

 

Dzięki wszystkim za grę

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×