Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

H2H MP Grupa B

Polecane posty

ostateczna tabelka rozgrywek grupy B po fazie zasadniczej:

 

302yudd.jpg

 

tak jak przypuszczałem Kórnik pokonał Huncwoty a Pogromcy nie dali ostatecznie rady ByleCo i kończą rozgrywki na fazie zasadniczej. o typy na PO się nie pokuszę, tylko Ravensi wydają się absolutnie nie do ruszenia, w innych parach może być różnie

 

na bana w rozgrywkach sznurowadła zapracowali sobie:

Tomeq117/Tomek - Unia Oświęcim

CarloStaccio / Karol - Olimpia Wodzisław Śl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i dość szybko potańczone :) nawet przy remisie 4-4 to ja awansuję bo miałem lepszy bilans naszych spotkań w sezonie regularnym. ale muszę przyznać, że Twój wczorajszy run był imponujący

ciekawe teraz na kogo trafię w półfinale bo w pojedynku MSali ze Szpadyzorem jeszcze bitwa na całego

 

EDIT: KNT jeszcze nie śpi i liczy na odrobienie asyst także być może jeszcze będę musiał odszczekać ten awans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez chwilę troszkę spietrałem, że przesadziłem sadzając wszystkich na ławę ale zawodnicy KNT nie zawiedli moich oczekiwań i w drodze do odrabiania AST skaszanili też FG%

 

wygląda na to, że M'Sala ma tiebreaka ze Szpadyzorem i to on awansuje do półfinału na mojej części drabinki PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem to taktycznie, to ja powinienem wszystkich posadzić i czekać na Twój ruch. W każdym razie gratulacje i powodzenia w drodze po majstra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegrałem to taktycznie, to ja powinienem wszystkich posadzić i czekać na Twój ruch. W każdym razie gratulacje i powodzenia w drodze po majstra ;)

 

podobnie jak w przypadku mojego pojedynku z Benonem w budżetówce w PO decydują już nawet godziny rozgrywania meczów. Ty chciałeś zapewnić sobie wygraną w FG% ryzykując straty - nie wyszło. jasnym jest, że gdybyś nie wystawił swoich graczy grających wcześniej ja też bym inaczej reagował z rotacją swojego składu. przecież potem ja sporo zaryzykowałem sadzając wszystkich, którzy rozpoczynali mecze o 23 naszego czasu (i już nie miałem po tej godzinie za bardzo możliwości manewru) a wizja Rondo z np 15 asystami wcale nie była nierealna. tym razem partia fantasy szachów dla mnie, następnym razem może być odwrotnie. ważne, że było emocjonująco - za co dzięki! :M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj szkolna przegrana z MSalą jedną trójczyną - bo remis dawałby mi awans.. chyba za dużo prowadziłem, przedwcześnie uwierzyłem w wygraną i zamiast powiększać przewagę w trójkach i FT niepotrzebnie próbowałem gonić w REB i BLK.. w obliczu wszystkich kontuzji jakie na mnie spadły w tej lidze półfinał nie jest zły ale zawsze byłoby milej walczyć w finale z Fiutkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostateczna tabela - mistrzami naszej ligi zostały MAŁE FIUTKI!

 

o0ywb6.jpg

 

mi osobiście coraz bardziej szkoda tej głupiej przegranej jedną trójką w półfinale z MSalą bo w tym tygodniu zlałbym na luzie obydwie finałowe drużyny po 6-3 (MSala) i 5-4 (Fiutki). Niemniej gratulacje dla zwycięzców i dzięki wszystkim, którzy nie okazali się botami i byli do końca aktywni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po zawodach. Kontuzje, nie do końca udane wybory ale i trochę szczęścia no finał stał się faktem. Tutaj jednak brakło sposobu.

 

Gratulacje dla Małych Fiutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nasza liga była grupą eliminacyjną 2 edycji MP. skoro Fluber, główny organizator MP, napisał cyt. "Nie będzie zatem kolejnych eliminacji, a finał 2 edycji stoi pod znakiem zapytania" to temat pewnie umrze śmiercią naturalną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×