Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

H2H MP Grupa C

Polecane posty

Oto skład grupy C w lidze h2h w MP. Jutro w tym wątku pojawi się ankieta do wypełnienia, w celu ustalenia terminu draftu. Jutro lub pojutrze proszę się też spodziewać wiadomości z linkiem do ligi

Skład ligi:

1. cieglo - Penetrator Lublin

2. Jurek Furtak - Motor Lublin

3. Gryzlak - DKS Dys

4. host3234 - Soprano Familia

5. grzetom - grzetom Blue Stars

6. Cieplik - Rip City

7. Sebac13 - Pozytywne Pozytony

8. mchl88 - Za(l)asowa

9. pisz459 - Waleczne Ryjówki

10. maclew78 - Spartakus

11. Artur.Zarucki - Golden State Wrocław

12. Kolektor 7 - The Wade Union

 

Termin draftu: 22 października 2014 godz. 21:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pw macie już namiary na ligę, postarajcie się dołączyć jak najszybciej.

 

Co do terminu draftu - zapraszam do wypełniania ankiety: http://doodle.com/pbg6889956xt96bw . Propozycje oparłem na swojej dostępności więc opcję są już z góry ograniczone - nie będzie wielkiego dylematu :) Wspólnie wybierzemy termin, który odpowiada największej liczbie użytkowników - póki co mam w innej lidze komplet i jednomyślność co do terminu draftu. Liczę, że u nas będzie podobnie :)

 

Co do drużyn to fajnie, że mamy ekipę z Lublina. Będzie dodatkowa lokalna rywalizacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połowa zespołów już na yahoo. Czekamy na resztę. Tymczasem w ankiecie co do draftu w zasadzie cisza - wpisujcie się i tam!

 

PS. Właśnie zauważyłem, że i Gryzlak jest chyba z Lublina - rywalizacja będzie jeszcze lepsza :)

PS2. Bierzcie pod uwagę czasochłonność draftu w trybie licytacyjnym. Myślę, że założyć należy ~2,5h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 osób w lidze. Przyzwoicie ale oczywiście czekamy na dalsze trzy osoby i finalizujemy ekipę. Naprawdę nikt więcej nie wypowie się w sprawie terminu draftu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest problem. Nasi maruderzy logowali się na forum dość dawno i obawiam się, że mogą porzucić ligę. Jeśli ktoś ma z nimi kontakt osobisty poza forum - prośba o interwencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Właśnie zauważyłem, że i Gryzlak jest chyba z Lublina - rywalizacja będzie jeszcze lepsza :)

 

Powiedzmy, że moja krew jest w 25% lubelska, więc częściowo dołączam się do rywalizacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deal :)

 

Co do terminu draftu to powoli na czoło wychodzą dwie daty - 15.10 oraz 22.10. Z uwagi na braki w lidze (brakuje dwóch uczestników) ten pierwszy wydaje się zagrożony. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie ale już teraz warto pomyśleć o zastępstwie - jeśli macie znajomków, którzy chcieliby zagrać - powiadomcie o takiej potencjalnej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W lidze mamy 10 zespołów. Nie jest to sytuacja idealna ale jeśli pozostała dwójka nie dołączy - zaczynamy w takim gronie. Niestety maruderzy nie dają znaku życia co czyni opisaną sytuację wielce prawdopodobną.

 

Dobre wiadomości są takie, że możemy wybrać termin draftu. Co prawda wypowiedziała się jedynie połowa z obecnych w lidze drużyn ale przy założeniu, że reszcie jest obojętne ustalam niniejszym draft na 22 października o godz. 21:30. Mam nadzieję, że dopisze więcej osób niż to wynika z ankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciąż mamy dwa braki w lidze i jeśli tak będzie do końca - zaczynamy w 10. Jeśli nawet pojawi się jedna z osób - maruderów - ma przekreślony udział chyba, że zorganizuje sobie drugiego do pary by liczba zespołów w lidze była parzysta.

 

Oczywiście wszyscy spoza listy a chętni dołączyć - zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki draftu:

 

Za(L)asowa

Budget $200

1. (2) Carmelo Anthony (NY - SF,PF) $60

2. (18) Chris Paul (LAC - PG) $50

3. (21) LaMarcus Aldridge (Por - PF,C) $41

4. (32) Tim Duncan (SA - PF,C) $12

5. (52) Goran Dragic (Pho - PG,SG) $16

6. (70) Kemba Walker (Cha - PG) $7

7. (73) Thaddeus Young (Min - SF,PF) $7

8. (106) J.J. Redick (LAC - SG) $2

9. (113) Carlos Boozer (LAL - PF,C) $1

10. (118) Danilo Gallinari (Den - SF) $1

11. (126) Marcus Smart (Bos - PG) $1

12. (129) Terrence Ross (Tor - SG,SF) $1

13. (130) Enes Kanter (Uta - C) $1

Unused $0

Penetrator Lublin

Budget $200

1. (10) Stephen Curry (GS - PG,SG) $59

2. (11) James Harden (Hou - SG,SF) $63

3. (33) Andre Drummond (Det - PF,C) $39

4. (44) Marc Gasol (Mem - C) $18

5. (47) Roy Hibbert (Ind - C) $6

6. (77) Tony Parker (SA - PG) $4

7. (102) Jeremy Lin (LAL - PG,SG) $1

8. (107) Giannis Antetokounmpo (Mil - SG,SF) $3

9. (108) Evan Turner (Bos - SG,SF) $1

10. (114) Tony Wroten (Phi - PG) $1

11. (119) Jared Sullinger (Bos - PF,C) $3

12. (124) Anderson Varejao (Cle - PF,C) $1

13. (127) Mario Chalmers (Mia - PG) $1

Unused $0

Spartakus

Budget $200

1. (8) Kevin Love (Cle - PF,C) $53

2. (23) Joakim Noah (Chi - PF,C) $21

3. (43) Gerald Green (Pho - SG,SF) $3

4. (49) Kyle Lowry (Tor - PG) $26

5. (55) Isaiah Thomas (Pho - PG) $6

6. (69) Monta Ellis (Dal - PG,SG) $15

7. (71) Kyle Korver (Atl - SG,SF) $8

8. (83) Robin Lopez (Por - C) $7

9. (85) Kevin Martin (Min - SG,SF) $11

10. (93) Taj Gibson (Chi - PF,C) $3

11. (97) Spencer Hawes (LAC - PF,C) $3

12. (103) Danny Green (SA - SG,SF) $10

13. (109) Ersan Ilyasova (Mil - SF,PF) $1

Unused $33

Gryzlak

Budget $200

1. (25) Al Jefferson (Cha - PF,C) $33

2. (28) Kawhi Leonard (SA - SG,SF) $38

3. (29) John Wall (Was - PG) $35

4. (30) Serge Ibaka (OKC - PF,C) $45

5. (45) Ricky Rubio (Min - PG) $15

6. (51) Klay Thompson (GS - SG,SF) $21

7. (91) Brandon Jennings (Det - PG) $4

8. (92) Gorgui Dieng (Min - C) $2

9. (94) Patrick Beverley (Hou - PG,SG) $1

10. (110) Josh McRoberts (Mia - PF,C) $1

11. (115) Elfrid Payton (Orl - PG) $1

12. (120) Andre Iguodala (GS - SG,SF) $1

13. (123) Amar'e Stoudemire (NY - PF,C) $2

Unused $1

Sopranos Familia

Budget $200

1. (12) Damian Lillard (Por - PG) $33

2. (34) Dirk Nowitzki (Dal - PF,C) $20

3. (39) Blake Griffin (LAC - PF,C) $32

4. (54) Nikola Vucevic (Orl - PF,C) $15

5. (57) Derrick Favors (Uta - PF,C) $7

6. (63) Nerlens Noel (Phi - PF,C) $12

7. (67) Jonas Valanciunas (Tor - C) $8

8. (75) Victor Oladipo (Orl - PG,SG) $10

9. (79) Wesley Matthews (Por - SG,SF) $20

10. (84) Jose Calderon (NY - PG) $6

11. (89) George Hill (Ind - PG,SG) $9

12. (95) Joe Johnson (Bkn - SG,SF) $11

13. (99) Tobias Harris (Orl - SF,PF) $5

Unused $12

The Wade Union

Budget $200

1. (4) Bradley Beal (Was - SG) $23

2. (6) Kyrie Irving (Cle - PG,SG) $37

3. (16) Jabari Parker (Mil - SF) $22

4. (26) Kenneth Faried (Den - PF) $15

5. (27) David Lee (GS - PF,C) $13

6. (35) Brook Lopez (Bkn - C) $13

7. (36) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG) $24

8. (46) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF) $18

9. (56) Luol Deng (Mia - SF,PF) $7

10. (66) Nikola Pekovic (Min - C) $5

11. (76) Brandon Knight (Mil - PG,SG) $4

12. (86) Greg Monroe (Det - PF,C) $9

13. (96) Tyreke Evans (NO - SG,SF) $5

Unused $5

Bernatówka Bastards

Budget $200

1. (19) Russell Westbrook (OKC - PG) $62

2. (31) Chris Bosh (Mia - PF,C) $35

3. (38) DeAndre Jordan (LAC - C) $20

4. (42) Mike Conley (Mem - PG) $25

5. (48) Dwight Howard (Hou - PF,C) $22

6. (58) Trevor Ariza (Hou - SG,SF) $6

7. (61) Chandler Parsons (Dal - SF,PF) $16

8. (64) Jeff Teague (Atl - PG) $6

9. (101) Arron Afflalo (Den - SG,SF) $4

10. (105) J.R. Smith (NY - SG,SF) $1

11. (111) Jamal Crawford (LAC - PG,SG) $1

12. (116) Jameer Nelson (Dal - PG) $1

13. (121) Channing Frye (Orl - PF,C) $1

Unused $0

Pozytywne Pozytony

Budget $200

1. (7) Rajon Rondo (Bos - PG) $16

2. (13) Al Horford (Atl - PF,C) $30

3. (17) David West (Ind - PF) $9

4. (20) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C) $44

5. (40) Nicolas Batum (Por - SG,SF) $23

6. (50) Rudy Gay (Sac - SF,PF) $18

7. (59) Ty Lawson (Den - PG) $15

8. (62) Gordon Hayward (Uta - SG,SF) $14

9. (74) Zach Randolph (Mem - PF,C) $7

10. (82) Jimmy Butler (Chi - SG,SF) $6

11. (88) Josh Smith (Det - SF,PF) $7

12. (90) Markieff Morris (Pho - PF,C) $8

13. (98) Trey Burke (Uta - PG) $3

Unused $0

Grzetom STARS

Budget $200

1. (1) LeBron James (Cle - SF,PF) $69

2. (14) Larry Sanders (Mil - PF,C) $8

3. (24) Marcin Gortat (Was - C) $13

4. (41) Kobe Bryant (LAL - PG,SG) $22

5. (53) Jrue Holiday (NO - PG) $10

6. (60) Derrick Rose (Chi - PG) $15

7. (65) Paul Pierce (Was - SF,PF) $4

8. (68) Andrew Wiggins (Min - SF) $8

9. (72) Pau Gasol (Chi - PF,C) $7

10. (80) Ryan Anderson (NO - PF,C) $12

11. (81) Lance Stephenson (Cha - SG,SF) $12

12. (100) Jeff Green (Bos - SG,SF) $3

13. (104) Tyson Chandler (Dal - C) $4

Unused $13

Rip City

Budget $200

1. (3) Kevin Durant (OKC - SF,PF) $41

2. (5) Deron Williams (Bkn - PG) $22

3. (9) Anthony Davis (NO - PF,C) $70

4. (15) Dwyane Wade (Mia - PG,SG) $20

5. (22) Paul Millsap (Atl - PF,C) $28

6. (37) Michael Carter-Williams (Phi - PG) $10

7. (78) Reggie Jackson (OKC - PG,SG) $2

8. (87) Terrence Jones (Hou - SF,PF) $2

9. (112) Eric Gordon (NO - SG) $1

10. (117) Amir Johnson (Tor - PF,C) $1

11. (122) Jordan Hill (LAL - PF,C) $1

12. (125) Andrew Bogut (GS - C) $1

13. (128) Darren Collison (Sac - PG) $1

Unused $0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za dobrą zabawę związaną z draftem :) Jest to mój pierwszy start w Fantasy NBA, wcześniej dużo o tym słyszałem ale nie miałem okazji sam spróbować zagrać. Gdy zobaczyłem artykuł o tej lidze na stronie MVP stwierdziłem że kiedy jak nie teraz. I nie żałuję :) Draft może nie wyszedł super-extra, ale doświadczenie zaplusuje na przyszłość. Przed tym w sumie niezbyt wiedziałem czego się spodziewać mimo że trochę o formule poczytałem. Teraz myślę że przyjąłem trochę błędną taktykę, ale ogólnie nie było źle, paru zawodników na których polowałem udało się zdobyć. Gra już mnie zaczęła wciągać i myślę że wciągnie na dłużej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolektor7: to dopiero początek, doświadczenie przyjdzie z czasem :) Jeśli wczoraj miałeś dobrą zabawę to wiedz, że nie był to najbardziej aktywny pod względem gadatliwości userów draft. Z jednej strony mało ludzi (9 w porywach to jednak nie to samo co 12) a z drugiej stosunkowo niedoświadczone grono. Zarazisz się fantasy, wpadniesz do innych lig na sznurówce to zobaczysz, że tam jest jeszcze lepiej :)

 

knt: tak, jestem zadowolony :)

 

A teraz w skrócie o wyborach:

 

1. (10) Stephen Curry (GS - PG,SG) $59

 

Podstawa mojej strategii. On musiał być w moim składzie niezależnie od ceny. Poszedł taniej niż gotowy byłem wydać ale to ogólnie tendencja dla wielu zawodników w tej lidze (pewnie ze względu na okrojony do 10 graczy rozmiar). Co tu dużo pisać - Curry będzie srogi :)

 

2. (11) James Harden (Hou - SG,SF) $63

 

Nieplanowany wybór ale po prostu nie mogłem patrzeć jak idzie za relatywnie małe pieniądze do kogoś innego :) Jest przecinakiem i na pewno się przyda. Wybór oswoił także fakt, że o dobrego SG a do tego swingmana jest zawsze trudno. Pozycje obrońców obsadzone wzorowo. To dobry aspekt tego picku. Potem przyszły myśli czy zredukowany w ten sposób budżet pozwoli mi na uzupełnienie składu innymi wartościowymi zawodnikami a przede wszystkim tymi, których założyłem przed draftem. Część z nich naturalnie musiała się pożegnać z angażem w Penetratorze.

 

3. (33) Andre Drummond (Det - PF,C) $39

 

Planowy wybór. Gotowy byłem lać się o niego do północy :) Jest w składzie, będzie dostarczał procentów, zbiórek, przechwytów oraz bloków. FT% miłosiernie się zrzekam, nie będę konkurował - tak sobie wstępnie pomyślałem ale patrząc na resztę wyborów dochodzę do wniosku, że meczap lub dwa też pewnie dam radę w tej kategorii pozamiatać :)

 

4. (44) Marc Gasol (Mem - C) $18

 

Miał być znacznie tańszy Duncan. Jego cena jednak chyba szybko poszybowała poza moje możliwości. Zaczepiłem oko na młodszym Gasolu. Do niego musiałem jednak nieco dopłacić tj. zdjąć budżet z kilku innych pozycji by wszystko się zgadzało. Odważnie stwierdziłem, że później jakoś to będzie i pozyskałem Hiszpana. Bardzo wszechstronny center, dobrze wpisuje się w moją strategię.

 

5. (47) Roy Hibbert (Ind - C) $6

 

Tutaj wybór nieplanowany i jeszcze do końca nie wiem co o nim myśleć. Na ten pick złożyły się 3 czynniki: cena (dość przystępna), prawdopodobnie konieczność przyjęcia większego ciężaru gry w Indianie oraz bloki. To kategoria, w której chcę być mocny. Z drugiej strony Hibbert w zeszłym sezonie był dla mnie ciężarem i wspomnienia są wciąż świeże ale liczę na poprawę sytuacji.

 

6. (77) Tony Parker (SA - PG) $4

 

Bez jaj. Parker za 4 dolce? Mimo, że fanem nigdy nie byłem to jednak uważam go za solidnego zmiennika dla Currego a do tego z przyjaznym dla mnie profilem (procenty).

 

7. (102) Jeremy Lin (LAL - PG,SG) $1

 

Wybór zaplanowany przed draftem i to taniej niż byłem gotowy wydać. O dziwo nikt nie podjął walki. Wiadomo jak wygląda LAL - będzie z tego dużo soku dla mojej drużyny :)

 

8. (107) Giannis Antetokounmpo (Mil - SG,SF) $3

 

Evans okazał się za drogi. Musiałem szukać zatyczki na pozycję numer 3. Grek da radę tym bardziej, że całkiem możliwa jest u mnie konfiguracja, w której ciężar SG spocznie na Linie a Harden przejmie SF. W takiej sytuacji zdejmuję z Giannisa presję, powinien być swobodniejszy i odwdzięczyć się cyferkami :)

 

9. (108) Evan Turner (Bos - SG,SF) $1

 

Jest Green a Turnerowi eksperci nie dają wielkich szans na zyskanie mocnej i trwałej pozycji w drużynie. Też mam mieszane uczucia ale z chęcią to sprawdzę. Preseason chyba przyzwoity. Tego się trzymajmy.

 

10. (114) Tony Wroten (Phi - PG) $1

 

Miałem brać MCW, który w jednej z lig MP błysnął mi po 5 dolców. Stwierdziłem, że to żadne pieniądze ale managos w naszej lidze byli jednak mądrzejsi :) Pewną naturalną konsekwencją został wybór Wrotena, który wszechstronnie produkuje w sytuacjach kiedy startuje (głównie). MCW chwilkę może nie być. Proste równanie.

 

11. (119) Jared Sullinger (Bos - PF,C) $3

 

Troszkę sleeper. Mega dobra inwestycja i stosunek ceny do jakości. Na tym etapie jechałem już na oparach dolarów i jeśli ktoś wdałby się w walkę o Jareda - musiałbym odpuścić. Szczęśliwie walki nie podjęto :)

 

12. (124) Anderson Varejao (Cle - PF,C) $1

 

W tej rundzie i w tej cenie z chęcią przetestuję zdrowie Brazola. Będzie zdrowie - będą bardzo dobre cyferki.

 

13. (127) Mario Chalmers (Mia - PG) $1

 

Poszło z listy ulubionych ale słusznie. Preseason tutaj nie jest najlepszym wskaźnikiem ale moim zdaniem swoje Mario zrobi. Liczę głównie na jego przechwyty, trójeczkę i...wystarczy. Asysty olewam.

 

 

Moja strategia opiera się na FG%, 3PT, REB, STL, BLK, PTS. Do pełni szczęścia brakuje mi tu chyba jeszcze jednego ugruntowanego blokera ale tego pewnie załatwi się jakoś w locie. Liga jest płytka, wystartowaliśmy ostatecznie w dziesięciu zatem na FA będzie w czym przebierać.

 

Ciężko mi oceniać inne ekipy w tym rozmiarze ligi - może ktoś z zewnątrz popatrzy trzeźwo i oceni. Na pewno Spartakus mógł lepiej wykorzystać te 33 dolce, które pozostały w portfelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sully za 3$ to największy steal tego draftu - sam bym wywindował w licytacji tą cenę kilkukrotnie,ale miałem już wówczas 6 podkoszowych, wiec nie było sensu się "szczypać"

Teague za 6, Parker za 4, Markieff Morris za 8, czy Nowitzki za 20 to tez relatywnie niska cena, patrząc na innych graczy w okolicach tej ceny.

Durant za 40$ to też okazja, jeśli faktycznie wyrobi się na start grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej drodzy forumowicze!

 

Niestety przegapilem draft z przyczyn po części niezależnych ode mnie...

 

Jednak skład przydzielony z automatu całkiem niezły. Będę walczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka ktoś vs ktoś jest tygodniowa. Można na bieżąco z dnia na dzień mieszać zawodnikami w moim rosterze? Czy trzeba ustawić sztywny skład 8 osób i oni danego tygodnia tylko są naliczani?

Bench też jest liczony?

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bieżąco możesz zmieniać przy czym decydujący jest moment rozpoczęcia meczu - wtedy już mieszać nie możesz (co zrozumiałe). Bench nie jest liczony - tylko pozycje zasadnicze plus util.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A załóżmy sytuację, że drużyny z których mam zawodników będą miały napięty terminarz i w danym tygodniu będą grać np. co drugi dzień. A mój przeciwnik będzie miał lichy terminarz i jego zawodnicy akurat będą mieli mecze z 2 razy w tygodniu. Może dojść do takich sytuacji i wtedy jestem z góry na uprzywilejowanej pozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te 33$, które mi zostały... Tak poszła licytacja, że dwóch czy trzech gości przysnąłem i zanim wcisnąłem enter, to oni już poszli, a pozostali w większości to ci, których chciałem (no może z dwoma wyjątkami), a część z nich poszła taniej niż się spodziewałem. Fakt, za 33$ można było dołożyć dobrego zawodnika, co jednak nie zmienia faktu, że już nie mogę się doczekać dołożyć każdemu z Was z osobna ;):V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×