Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
slawekmroz

h2h - przejęcie nieaktywnej drużyny

Polecane posty

Witam, jako w zasadzie człowiek z zewnątrz, choć pewnie dla niektórych z Was nie całkowicie obcy :-)

 

Temat jest nietypowy - na potrzeby rozwoju sajtu dla graczy fantasybasketowych potrzebuję dojścia do dowolnej ligi h2h na yahoo. Jak mialoby to wyglądać? Chętnie przejąłbym przynajmniej jedną (a najchętniej dwie - także dla osoby, z którą współpracuję) nieaktywną drużynę w jednej z Waszych lig.

Komisz ma taką techniczną możliwość, że dowolną drużynę w lidze może przepisać na inny adres email.

 

O ile wiem, takie drużyny są, ale moja propozycja budziła obawy wśród innych manago, że nagłe zaangażowanie może wypaczyć rywalizację. Tu się dostosuję - jeżeli życzylibyście sobie mojego zaangażowania w wyniki - nie ma problemu, jeżeli team miałby pozostać pasywny - j/w.

 

To, czego ja przede wszystkim potrzebuję, to podpięcia pod mój profil yahoo ligi h2h, dzięki czemu mógłbym uzyskać dostęp z pomocą API yahoo do struktury wyników/standingów/matchupów etc typowych dla tej formuły. A wszystko po to, by budować narzędzia pozwalające na analizę ligi, prezentujące spersonalizowane standingi, rankingi zawodników i proponujące pobrania/wymiany najkorzystniejsze z punktu widzenia docelowych wyników.

 

Wdzięczny byłbym, gdyby udało się takie przejęcie zrealizować w Waszych ligach.

 

Pozdrawiam

Sławek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemasz. U nas w lidze 2A jest gamoń, który odpuścił sobie grę. Ustaliliśmy w pewnym momencie, że blokujemy mu możliwość edycji składu - tak, by wszyscy, z którymi się pojedynkuje jego team, mieli równie szanse. Nie miałbym nic przeciwko przejęciu tej drużyny przez Ciebie, ale pod warunkiem zachowania dotychczasowych ustawień składu. Choć w sumie... Ja już z nim zagrałem jedyny pojedynek i mógłbym mieć w dupie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zarządzanie składem jest doskonale obojętne. Moge walczyć, moge nie zmieniać nic, mogę zrzucić cały skład na ławę.

 

Cokolwiek wyda sie odpowiednie reszcie managos.

 

Jeżeli zdecydujecie, że mogę przejąć - będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×