Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

Medale, trofea

Polecane posty

Mała, ale kolorowa zmiana na forum – trofea. Myślałem nad tym żeby w jakiś sposób wyróżnić osoby, które osiągają sukcesy w naszych rozgrywkach – dodawanie do grup jest chyba mało widoczne.

 

Mamy dwie kategorie trofeów/medali:

- przyznawane przez komisarza na podstawie wyników bądź funkcji spełnianej na forum. Przykładowo: medal za mistrzostwo w rozgrywkach bądź wyróżnienie komisarza. Trofea tego typu poparte są twardymi faktami :)

- wynikające z nominacji, przyznawane na podstawie subiektywnej oceny użytkowników. Przykładowo: bust sezonu, czyli najbardziej spaprany trade. Do nagrody można nominować wg własnego uznania, ale ostateczne przyznanie nagrody (bądź „nagrody”) nastąpi po spełnieniu umownie przyjętych warunków np. zgłoszenia nominacji przez co najmniej połowę liczby uczestników danej ligi fantasy.

 

Nagrody mogą być rzecz jasna pozytywne jak i negatywne. W tym momencie moja inwencja skończyła się na kilku kategoriach, które są do wglądu pod linkiem „Medale” (w górnej części forum, obok linku "FAQ"). Oczywiście mile widziane są pomysły na inne, sensowne (lub kuriozalne :)) nagrody – jeśli większe grono userów zaakceptuje daną propozycję – wprowadzę odpowiednie wyróżnienie.

 

Uwaga: ze względu na wprowadzenie wyróżnień, wprowadzam nowe kryteria członkostwa w grupie VIP. Od teraz wymagane są co najmniej 3 złote medale zdobyte w rozgrywkach sznurowadlo.pl (formuła nie ma znaczenia). Mam nadzieję, że mi wybaczycie ;) Pod żadnym pozorem nie traktujcie tego jak degradację :)

 

Medale za historyczne rozgrywki staram się przyznawać na bieżąco, ale mogę o czymś zapomnieć. Dlatego jeśli ktoś z Was zajął miejsce na podium lub ukończył rozgrywki na ostatnim miejscu a nie otrzymał nagrody (bądź „nagrody”) – alarmujcie, będę aktualizował.

 

PS. Kilka spraw technicznych:

- medale widoczne są w profilu użytkownika, jak i w wypowiedziach na forum,

- uzasadnienie przyznania medalu znajduje się w profilu usera (w dolnej części, należy rozwinąć),

- funkcja nominowania do nagrody dostępna jest w profilu usera,

- lista wszystkich przyznanych odznaczeń (globalnie w skali forum) widoczna jest pod wspomnianym wyżej linkiem ("Medale").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zmiany, do wiadomości:

- medale za pozycję w lidze przyznawane są tylko dla uczestników najwyższej klasy rozgrywek. Oznacza to, że aby zasłużyć na złoto, srebro lub brąz należy najpierw dostać się do 1. ligi i tam odpowiednio sobie dany kruszec wywalczyć,

- wciąż obowiązują medale za olewanie rozgrywek oraz wyjątkowo dobre wyniki w debiucie na sznurowadle (szokujący debiut),

- na razie powstrzymałem się przed przyznawaniem medalu za ostatnie miejsce w lidze - niekoniecznie musi to oznaczać olewanie rozgrywek więc piętnowanie to złe rozwiązanie. Chociaż na propozycje i wnioski w tej sprawie jestem otwarty - jeśli pojawią się zwolennicy - rozważę przywrócenie tego odznaczenia :)

 

Oczywiście jeśli ktoś czuje się pominięty, widzi, że spełnia kryterium przyznania danej nagrody - proszę o informację np. na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×