Ledley 0 Posted April 9, 2015 Dołączyłem tydzień temu. 3 sezon w DttF, oby równie dobry jak pierwszy, bo rok temu szału nie było. Share this post Link to post Share on other sites
fluber 19 Posted April 17, 2015 http://zkrainynba.com/drive-to-the-finals-konkurs/ Można dołączać także do innych lig - tutaj w lidze zkrainynba za pierwsze trzy miejsca można otrzymać nagrody, więc zachęcam do zapisania się także tam. Share this post Link to post Share on other sites
GRB 34 Posted April 17, 2015 Ej, a nie myślałeś, żeby naszą ligę nazwać MISTRZOSTWA ŚWIATA NBA DRIVE TO THE FINALS? Share this post Link to post Share on other sites
fluber 19 Posted April 17, 2015 Ej, a nie myślałeś, żeby naszą ligę nazwać MISTRZOSTWA ŚWIATA NBA DRIVE TO THE FINALS? Kto jest za, niech podniesie rękę i naciśnie przycisk Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted April 17, 2015 A tak swoją drogą to co jest z Krainą? Miało się zwijać a tu proszę - działa umiarkowanie mocno. Share this post Link to post Share on other sites
josip10 5 Posted April 18, 2015 Dołączam. nick inny: zeju Share this post Link to post Share on other sites
GRB 34 Posted April 22, 2015 Jak to jest, że tylu młotków wykorzystuje na samym początku np. takiego LeBrona? Zasady najprostsze na świecie, zdawałoby się, a mnóstwo ludzi tego nie ogarnia... Share this post Link to post Share on other sites
Mentor 1 Posted April 22, 2015 Zapewne masa osób nie zna w ogóle reguł gry i sądzi, że potem wybierze go znowu. Share this post Link to post Share on other sites
Nalesnick 0 Posted April 27, 2015 Jak to jest, że tylu młotków wykorzystuje na samym początku np. takiego LeBrona? Zasady najprostsze na świecie, zdawałoby się, a mnóstwo ludzi tego nie ogarnia... Podobno ma złapać kontuzję Share this post Link to post Share on other sites
bulek 123 Posted May 16, 2015 W finale NBA zabawa trwa dalej? Bo jeśli tak to niedługo nie będę miał kogo wstawić już Za wcześnie wystawiłem Teague i akurat wtedy, kiedy nic nie zagrał, a trzeba było patrzeć na info ad. Walla. Parę nietrafionych ruchów + niemiłe zaskoczenie, kiedy w ostatni dzień tygodnia już było za późno, żeby wstawić grajka i jedna zerówka się przydarzyła. Tak btw, czy jakąs gwiazdę poza Stefkiem i Lebronem zostawiliście na później? Pauly, Blake'i, Hardeny i Millsapy wykorzystane? Share this post Link to post Share on other sites
fluber 19 Posted May 18, 2015 Na Wschodzie nie ruszyłem nikogo jeszcze, na Zachodzie użyłem Klaya, Hadena, Howarda i Arizy, więc ogólnie nie jest tak źle. Walczymy do ostatniego meczu play-offs Share this post Link to post Share on other sites
GRB 34 Posted May 20, 2015 A ja już odpadłem, bo zapomniałem jednego dnia wystawić zawodnika. Tradycyjnie... Share this post Link to post Share on other sites
Tizz 11 Posted June 18, 2015 Jak wyniki w Mistrzostwach Świata drive to the finals? ;] Share this post Link to post Share on other sites
AIR_MJ 19 Posted June 19, 2015 Jak wyniki w Mistrzostwach Świata drive to the finals? ;] U mnie słabo, ale niejaki Tizzlah Wu-name -generator Entah zajął 23 miejsce Share this post Link to post Share on other sites
Tizz 11 Posted June 21, 2015 Jak wyniki w Mistrzostwach Świata drive to the finals? ;] U mnie słabo, ale niejaki Tizzlah Wu-name -generator Entah zajął 23 miejsce niejaki AIR MJ mocno deptał miejsce jak miejsce, tak o;] http://www.picfront.org/d/9ibL Pozdrawiam wytrwałych. Share this post Link to post Share on other sites