Jump to content
fluber

Drive to the Finals 14/15

Recommended Posts

Dołączyłem tydzień temu. 3 sezon w DttF, oby równie dobry jak pierwszy, bo rok temu szału nie było.

Ej, a nie myślałeś, żeby naszą ligę nazwać MISTRZOSTWA ŚWIATA NBA DRIVE TO THE FINALS?

Ej, a nie myślałeś, żeby naszą ligę nazwać MISTRZOSTWA ŚWIATA NBA DRIVE TO THE FINALS?

Kto jest za, niech podniesie rękę i naciśnie przycisk :D

Jak to jest, że tylu młotków wykorzystuje na samym początku np. takiego LeBrona? Zasady najprostsze na świecie, zdawałoby się, a mnóstwo ludzi tego nie ogarnia...

Zapewne masa osób nie zna w ogóle reguł gry i sądzi, że potem wybierze go znowu.

Jak to jest, że tylu młotków wykorzystuje na samym początku np. takiego LeBrona? Zasady najprostsze na świecie, zdawałoby się, a mnóstwo ludzi tego nie ogarnia...

Podobno ma złapać kontuzję ;)

W finale NBA zabawa trwa dalej? Bo jeśli tak to niedługo nie będę miał kogo wstawić już ;)

Za wcześnie wystawiłem Teague i akurat wtedy, kiedy nic nie zagrał, a trzeba było patrzeć na info ad. Walla. Parę nietrafionych ruchów + niemiłe zaskoczenie, kiedy w ostatni dzień tygodnia już było za późno, żeby wstawić grajka i jedna zerówka się przydarzyła.

Tak btw, czy jakąs gwiazdę poza Stefkiem i Lebronem zostawiliście na później? Pauly, Blake'i, Hardeny i Millsapy wykorzystane?

Na Wschodzie nie ruszyłem nikogo jeszcze, na Zachodzie użyłem Klaya, Hadena, Howarda i Arizy, więc ogólnie nie jest tak źle. Walczymy do ostatniego meczu play-offs :V

A ja już odpadłem, bo zapomniałem jednego dnia wystawić zawodnika. Tradycyjnie...

Jak wyniki w Mistrzostwach Świata drive to the finals? ;]

Jak wyniki w Mistrzostwach Świata drive to the finals? ;]

U mnie słabo, ale niejaki Tizzlah Wu-name -generator Entah zajął 23 miejsce :)

niejaki AIR MJ mocno deptał;)

miejsce jak miejsce, tak o;]

http://www.picfront.org/d/9ibL

Pozdrawiam wytrwałych.