Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

Draft na żywo - organizacja

Pożądana lokalizacja dla draftu na żywo  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pożądana lokalizacja dla draftu na żywo

    • Draft na żywo nie ma sensu, istnieję tylko online
      2
    • Inna
      5
    • Obojętne, i tak będę!
      5
    • Warszawa
      5
    • Kraków
      8


Polecane posty

Impreza w akademiku? Może to nie jest taki zły pomysł.

 

Co do organizatora to wcześniej AIR-MJ deklarował zainteresowanie, więc pewnie to podtrzymuje. Do października full czasu zostało, ale w sumie miejscówki można by teraz załatwiać powoli, bo jak wiadomo, w tym miesiącu w Krakowie będzie niechybnie napływ studentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tym pomysłem? Bo czas byłoby się dogadywać. Dla mnie w sumie im wcześniej, tym lepiej, bo pod koniec października rodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę temat ucichł przez wakacje i zaczynam się zastanawiać czy jest nadal aktualny.

Ja osobiście z racji nawału pracy nie mam czasu aby wszystko zorganizować, już i tak jestem komisarzem w 6 ligach w tym sezonie.

Gdyby ktoś jednak miał czas i chęci zorganizować draft live w Krakowie, polecam noclegi na miasteczku AGH : http://www.taniehostele.pl/ . Dobra lokalizacja w centrum Krakowa. Aktualnie na boiskach Miasteczka Studenckiego odbywa się streetball Gramy Fair.

Ja jestem na miejscu i w miarę możliwości deklaruję pomoc, ale bardziej mogę być konsultantem niż organizatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hostele wyglądają spoko. Tylko potrzeba lokalu jeszcze, w którym odbędzie się draft. W pokoju hostelowym raczej kilkunastu chłopa z laptopami ciężko będzie ulokować.

 

Szkoda tylko, że teraz nagle nikt się w temacie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie - ja na koniec wrzesnia rodze wiec sila rzeczy odpadam :( Ale miłej zabawy - może next year? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie - ja na koniec wrzesnia rodze wiec sila rzeczy odpadam :( Ale miłej zabawy - może next year? :)

 

 

To w kwietniu o tym jeszcze nie wiedziałeś? :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Ja mieszkam w Krakowie i mogę się podjąć organizacji miejsca draftu tylko muszę znać szczegóły tej imprezy.

Ile osób?

Impreza połączona z draftem czy draft na spokojnie, a później impreza ( tutaj chodzi o lokalizację miejsca draftu).

Na początek tyle wystarczy.

 

Pozdrawiam

knt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, mordo. Szanuję to.

 

Jeśli chodzi o moje preferencje, to jestem za opcją "na spokojnie". Piwko czy dwa jest wskazane podczas draftu, ale więcej % może zaburzyć jego przebieg za bardzo.

 

A co do liczby osób, to musi być nas co najmniej 12, żeby to miało sens (najlepiej zebrać więcej chętnych, bo zawsze ktoś się może w ostatniej chwili wycofać). Ja się piszę (jeśli nic nieprzewidzianego nie wyskoczy), Ty i AIR-MJ jesteście na miejscu, więc na razie jest nas trzech.

 

Może warto wysłać PW do wszystkich GM-ów, którzy w tym wątku zadeklarowali chęć uczestnictwa w drafcie.

 

Najlepszy termin to oczywiście weekend. Fajnie, jakby dało się całość ogarnąć w 24 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mieszkam aktualnie w Krakowie i również byłbym chętny. Tymczasem jednak uporam się z kampanią wrześniową... Potem powinienem znaleźć czas, żeby chociaż trochę pomóc w organizacji, jeśli zajdzie taka potrzeba^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nadal jestem chętny! jak coś zrobimy sobie z GRB wesoły pociąg z WWA do KR :E

 

O to to! :E

 

Knt, MJ, Jeffrey, Gooz, GRB.

 

Kto jeszcze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie mnie na listę rezerwową. Będę miał bardzo ciężką jesień ale jeśli pojawi się sposobność - będę kombinował mocno by do Was dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu taką mobilizację, że przezornie zapisałem się do aukcyjnego h2h, bo coś czuję, że nic nie wyjdzie nam z tego umawiania się. #słomianyzapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powysyłałem maile może coś jeszcze z tego będzie...ja jak by co mogę też jechać na Półnoć Polski, whatever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatecznie odpadam. Niestety dużo obowiązków plus finanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuszaca inicjatywa, choć planowałem redukcję ilości lig do 4... :-) tak jak pisałem na wiosnę, jesli krk to wchodzę w to. ps. knt, jak kolanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u mnie coś się zmieniło, dni powszednie absolutnie odpadają, praca, nie ma szans. A weekendy? No mógłbym sie gdzieś puścić, ale jechać na 2 koniec Polski do Krakowa chyba odpada. Za duże finanse, zbyt długi dojazd, zważywszy że będę robił ponad 100 km od Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie od września doszły dodatkowe obowiązki - bez wdrażania się w temat, nie będę w stanie wziąć udziału w drafcie na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach odpowiedzi na maila.

 

Ja z draftu na żywo odpadam. Nowa praca i nie mam opcji abym przewidział którego dnia akurat będę miał wolne. Także mogę życzyć jedynie powodzenia :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy siódmego. Jeśli nie dojdzie drugie tyle w ciągu najbliższego tygodnia, to pomysł uznaję za pogrzebany. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×