Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2015/2016] Ogólny wątek organizacyjny-zapisy do 30.09.2015

Polecane posty

Jako, że Nalesnick wypada zmodyfikowałem listę - zmiany w lidze 2B i bodajże 3A. Główny beneficjent to jeffrey (który póki co chyba jeszcze udziału nie potwierdzał).

 

Gooz: zweryfikuj czy nie palnąłem błędu. Dzięki też za namiary na helpa, nie spodziewałem się, że już będzie zaktualizowany i nawet nie zaglądałem. Podtrzymuję swoje zainteresowanie dodaniem jednego slotu IL (co nie wykluczy dyskusji na temat dodatkowego, drugiego slotu po sprawdzeniu się wariantu z jednym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danke Nalesnicku - wiszę piwo ;) gram, gram.

niech Ci wyjdzie na zdrowie ;)

Miłej zabawy wszystkim życzę - mnie już wyrzuty męczą ale musiałem się na coś zdecydować

za dużo obowiązków, za mało czasu i wybór padł na WoT

Powodzenia Panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesnick ogarnij się! Strzel setę i przemyśl to jeszcze raz. Szkoda aby taki gracz rezygnował z gry po jednym sezonie niepowodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam długą historię z Nellym na sznurku. najpierw ciągłe beefy, potem podejrzenia o konszachty ale trochę pusto będzie tutaj bez niego.. zostań chłopie chociaż w budżetówie! swoją drogą ładna ekipa się zaczyna zbierać w 2 lidze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy. Zgłosiłem się już do ROTO. Czy to wyklucza zgłoszenie do h2h? Jeśli nie to zgłaszam akces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×