Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2015/2016] Ogólny wątek organizacyjny-zapisy do 30.09.2015

Polecane posty

zabold - zgłaszam uczestnictwo (nazwa zespołu yahoo: Dawid's Team)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy grałeś dotąd w lidze 2B? Na liście jest tam Dawid's Team ale nie mamy pewności co do managera. To Ty?

 

Dawid's Team awansował z 3B, więc jeśli już, to tam mógł grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Ty możesz zweryfikować czy drużyna widniejąca na liście ligi 2B jest tą zabolda?

 

Nie, bo ja grałem w innej trzeciej lidze. Komiszem w 3B był host3234.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Ty możesz zweryfikować czy drużyna widniejąca na liście ligi 2B jest tą zabolda?

widzę, że zabold spóźnił się z deklaracją w zeszłym sezonie ale możliwe, że ostatecznie zajął miejsce nieaktywnego lukaszz23 i wygrał ligę 3B jako manager Dawid's Team :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem i ja. Zeszły rok 3L i do tego bez sukcesów, więc mniemam, że właśnie tam powinienem się znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem i zgłaszam swój udział, proszę powiedzcie tylko kiedy jest draft? Będzie to się odbywało w ten sposób co 2 lata temu? w zeszłym neistety nie brałem udziału, a teraz trochę mało czasu ale będe się stawiał wtedy kiedy trzeba. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które potwierdzają zaznaczam na liście (pierwszy post wątku) kolorem zielonym :) Jeśli jesteśmy na zielono - nie ma potrzeby ponownego potwierdzania :) Wyjątek to osoby nowe - te wpisuje na listę rezerwowych (brt, tam jesteś :) ).

 

Do kompletu (potwierdzeni + rezerwa) brakuje nam jeszcze kilka osób. Uruchomcie proszę swoje kontakty, zmotywujcie niezmotywowanych, powiadomcie niepowiadomionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Potwierdzam, że prowadzę drużynę Dawid's Team i wygrałem zeszłoroczną ligę 3B.

 

Poniżej screen z mojego konta yahoo.

 

o25cdpezxr92

 

W zeszłym roku faktycznie zgłosiłem się w ostatniej chwili i zacząłem grę dzięki rezygnacji jednej z osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok.

 

Osiągnęliśmy deadline. Potrzebuję chwili by ogarnąć temat, chwilowo jestem w niedoczasie ale wygląda na to, że chwilowo nie będzie kompletu, brakuje kilku osób (nie wiem czy dobrze liczyłem: czterech?) by zamknąć pełną proponowaną strukturę rozgrywek. Jedno jest pewne: wszyscy zapisani na listę rezerwową zagrają w tym sezonie z nami :)

 

Prośba do lig, które są pełne bądź prawie pełne o zgłoszenie komisarza, który poprowadzi organizację rozgrywek, ogarnie draft.

 

@Gooz: podpowiedz kto zajmie miejsce leobulero w 2B, wygląda na to, że nie będzie uczestniczył (chociaż wysłałem mu pw z ponagleniem, może się określi jednak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tej kwestii się nic nie zmieniło:

 

Jeśli na jesieni będą jakieś wykruszenia z lig 2-ch na awans mogą liczyć kolejne drużyny z miejsc 3-ch w ligach III-ich + drużyna z ligi IIID o kolejnym najlepszym miejscu (znowu konsekwencja rezygnacji Sixersa), o najlepszych bilansach sezonu zasadniczego i tiebreakery w tej kwestii przedstawiają się następujaco:

 

God of Thunder (barcalover) 115-61-4 .650, 4 w IIID

Blacksnow (BlackSnow) 100-74-6 .572, 3 w IIIA

Marcin's Team (mkaszewski) 94-81-5 .536, 3 w IIIC

Fly (Dante) 86-88-6 .494, 3 w IIIB

 

czyli w przypadku braku odzewu od leobulero do ligi drugiej awansuje barcalover :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki man. Ponownie niezawodny :) Daję leo czas do końca dnia. Jeśli odzewu nie będzie - barca od jutra zasila 2B. Czekamy.

 

PS. Kto był w zeszłym roku komisarzem w 2B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Kto był w zeszłym roku komisarzem w 2B?

 

Benon, ale on awansował, więc 2B czeka na nowego gospodarza. obserwując zapał barcalovera, nie zdziwię się, jeśli on sie tym zajmie (jeśli oczywiście leobulero się nie odezwie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×