Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2015/2016] Ogólny wątek organizacyjny-zapisy do 30.09.2015

Polecane posty

Tak, uruchomiłem już czujność barcalovera :) Czekamy na info od leo do końca dnia.

 

jego czujności nie musisz uruchamiać :) dopytywał mnie o ten ewentualny awans już parę miechów temu :) nie zdziwię się nawet jeśli stoi za zniknieciem leobulero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcalover powinien mieć gdzieś doklejony znak jakości obok avatara albo coś w ten deseń ;)

 

 

 

Swoją drogą, kolejna wspólna liga? Bardzo chętnie :) Dawać już ten wieczór bo zostały mi już tylko dwie ligi bez ustawianego draftu a terminów coraz mniej.

 

[EDIT]

 

Widzę, że Mashi też tutaj, normalnie jak w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem komisarzem w zeszłym roku 3 a, jeśli nie będzie chętnego to mogę nim być dalej.

 

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz tą robotę :)

 

Co do organizacji ligi to na tą chwilę jeszcze dumamy nad ostatecznym kształtem rozgrywek - brakuje nam 4 osób do kompletu. Zaraz wyślę stosowne info mailowo do wszystkich sznurówkowiczów ale we własnym zakresie także spróbujcie kogoś zorganizować. Oczywiście figurantów nie potrzebujemy :) Do środy chciałbym zamknąć temat podejmując ostateczną decyzję w oparciu o dopisanych ewentualnie do tej pory nowych chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram...tylko kiedy draft i jakie ustawienia ligi bo nie moglem znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gram...tylko kiedy draft i jakie ustawienia ligi bo nie moglem znalezc?

 

Draft będziecie dogadywać w lidze, do której trafisz. Ustawienia lig są tutaj:

2zfqx5e.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy komplet zatem. Dyniu, sooobie, jesteście póki co poza ligą ale jeśli ktoś będzie miał problem z dołączeniem na yahoo - macie pierwszeństwo w ewentualnych zastępstwach. W razie czego będziemy pisać pw.

 

Dzisiaj postaram się wkleić ostateczny przydział do lig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie

 

Rozgrywki w zeszłym sezonie olali bared oraz mazi88. Wypadają zatem z listy rezerwowej. Na ich miejsce wchodzą dyniu oraz sooobie. Witamy w lidze panowie. Mamy komplet. Oby wszyscy dołączyli na yahoo.

 

Tak jak pisałem, potrzebuję chwili by przygotować pełną listę uczestników. O ile czas dopisze, wkleję ją jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydział do lig już dostępny, można zapoznać się z nim w pierwszym poscie tego wątku, na dole (aktualne składy są w kolorowych tabelkach, pod listą rezerwowych - pierwotnej listy potwierdzeń nie usuwałem, może się kiedyś przydać).

 

Komisarzy należy wyłonić w ligach 3B, 3C oraz 3D. Proszę się nie ociągać i zgłaszać w tym wątku :) Bez komisarza naturalnie liga nie wystartuje. W momencie kiedy znajdzie się taki opiekun, zakłada odpowiedni wątek organizacyjny dla ligi i tam organizujecie się już we własnym gronie. Ustalacie termin/godzinę draftu i komentujecie draft, rozgrywki. Funkcja komisarza nie jest bardzo obciążająca zatem nie ma czego się bać - wszelkie kwestie organizacyjne oczywiście można poruszać na forum albo pisać o radę do bardziej doświadczonych managerów/komisarzy. Komisarz odpowiedzialny jest także oczywiście za założenie ligi na yahoo, zaproszenie wszystkich przypisanych graczy oraz pilnowanie czy na czas znajdą się tam wszyscy.

 

Do dzieła panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj akurat pisałem w tej sprawie do MJa

wydaje mi się, że obecne ustawienie w 1 lidze jest złe - tzn. PO od 20 do 22 tygodnia. w yahoo jest uwaga: Week 22 runs 7 days from Mar 28 to Apr 3. w realnym świecie między 28 marca a 3 kwietnia trwa tydzień 23. równica wynika zapewne z tego, że w końcu na yahoo tygodnie przerwy na ASG liczone są jako jeden 16 tydzień (w realu 16 + 17)

tracimy przez to cały realny tydzień 24 (na yahoo 23) - wiadomo, że wtedy co lepsze drużyny już oszczędzają swoich top graczy no ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×