Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2015/2016] Ogólny wątek organizacyjny-zapisy do 30.09.2015

Polecane posty

Jestem za wprowadzeniem 1 dodatkowego slotu dla kontuzjowanych graczy, ale taki dodatek może zupełnie zmienić rywalizację ( koniec z czekaniem na kontuzjowanych graczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już jak to ma działać w praktyce? Po drafcie udostępniony zostanie dodatkowy 1 slot czyli razem do dyspozycji będzie 14? Jak niby yahoo chce kontrolować czy będę trzymał tam gracza kontuzjowanego czy zdrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yahoo będzie zmieniało status graczy na kontuzjowanych. I tylko wtedy będziemy mogli wrzucić takiego gracza na IL, potem aby z niego skorzystać, trzeba wywalić 1 nadmiarowego ze składu.

Przed laty była taka opcja na yahoo i się sprawdzała.

Po ubiegłym sezonie bogatym w kontuzje wpadli na pomysł aby to przywrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi w porządku. Rozwiązałoby to przynajmniej problem jaki miałem w zeszłym sezonie z Davidem Lee. Czekałem na jego powrót (to był błąd), a w tym czasie sprzątnięto mi sprzed nosa ciekawych wolnych agentów bo szkoda mi było go wyrzucić :F .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na ESPN dziala to od zawsze. Status jest zmieniany i kiedy zawodnik jest zdolny do gry, możesz go tam kisić ale blokuje to możliwość dokonywania add/drop. Także można przyjmować różne taktyki. Jestem bardzo za, bo jako facetowi z ESPN, brakowało mi tego na Yahoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałbym dołączyć się do gry!

W tamtym sezonie debiutowałem (Mistrzostwa Polski MVP, H2H Grupa C) i grałem twardo do końca! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodatkowym slotem na kontuzjowanych graczy, pomysł wydaje się ciekawy.

 

Czy mi się wydaje, czy od teraz można na jednym profilu grać więcej niż w 8 ligach? Bo nie widzę nigdzie wzmianki o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do slotu IL oczywiście jestem za. Ten nasyp kontuzji trochę wypaczał grę, teraz będzie mozna spokojnie czekać na powrot takiego gościa do gry bez dylematu czy czekać i ograniczać rotację, czy wywalać na FA.

 

No i oczywiście gram dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cięglarzu, możesz z pierwszej ligi odkreślić Benona. Jest już w lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale jakiej lidze? Nie ma wątku organizacyjnego dla 1. ligi, nie ma oficjalnie komisarza...Prośba chłopaki by to nadrobić i pilnować porządku.

 

Co do nowej opcji (IL) to pomysł wydaje się ciekawy. Nie jestem za tym by robić rewolucję, pewnego rodzaju konserwatyzm w naszych rozgrywkach to też ich atut ale jakaś świeżość się przyda. Nie forsuję, to tylko jeden z głosów w tej sprawie - jeśli zainteresowanie będzie większe (albo brak będzie istotnego sprzeciwu) to wprowadźmy to eksperymentalnie do rozgrywek. Miejcie świadomość, że to w zasadzie wymusza odpowiednią strategie w samym drafcie (o ile wiem wszystko o zasadzie działania ligi w przypadku aktywacji IL; przykładowo, nie czuję czy wyboru do IL można dokonać w dowolnym momencie draftu czy dopiero po obsadzeniu tradycyjnych slotów?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile wiem wszystko o zasadzie działania ligi w przypadku aktywacji IL; przykładowo, nie czuję czy wyboru do IL można dokonać w dowolnym momencie draftu czy dopiero po obsadzeniu tradycyjnych slotów?).

 

to lepiej sobie doczytaj :)https://help.yahoo.com/kb/injured-player-management-fantasy-basketball-sln6808.html

 

na IL (Injured List) trafić mogą tylko gracze faktycznie ze statusem "Injured" na yahoo, także kombinowanie będzie ograniczone a pomoc w trakcie długiego sezonu może być duża (wzrośnie wartość np takiego Irvinga - bez większego bólu można go będzie już na początku sezonu posłać na ławę i dobrać uzupełnienie do aktywnego składu). także dopiero gdy obsadzisz tradycyjne sloty będziesz mógł typka z notką Injured wyrzucić na slot IL zamiast wywalać go całkiem, jak to się często gęsto działo wcześniej

 

ja jestem jakby co za dodaniem jednego slotu IL - zawsze to jakieś urozmaicenie a i wprowadzi trochę sprawiedliwości dla pechowych managos #tesknimyNelly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ale jakiej lidze? Nie ma wątku organizacyjnego dla 1. ligi, nie ma oficjalnie komisarza...Prośba chłopaki by to nadrobić i pilnować porządku.

 

W takiej, do której wszystkich uczestników zaprosił jej komisarz, czyli AIR-MJ. Nie ma Cię w niej, to się nie interesuj :Phttp://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/2579

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ale jakiej lidze? Nie ma wątku organizacyjnego dla 1. ligi, nie ma oficjalnie komisarza...Prośba chłopaki by to nadrobić i pilnować porządku.

 

W takiej, do której wszystkich uczestników zaprosił jej komisarz, czyli AIR-MJ. Nie ma Cię w niej, to się nie interesuj :Phttp://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/2579

 

Btw. fajnie, jakby liga została publiczna, bo ciekawe jest śledzenie tego, co dzieje się "u sąsiadów z góry" ;)

 

Jeśli chodzi o IL roster spot - jestem na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×