Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
AIR_MJ

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Wracając nieco do aktualnych wydarzeń kończącego się sezonu

 

Za mną kolejna nieudana próba rewanżu na MJ-u :|

 

Okazuje się, że reguła "Mj tytułu nie oddaje", potwierdzona wiele razy w FP, sprawdzi się najpewniej i w h2h, bo siły finalistów raczej równe nie są.

 

W naszym pojedynku było jednak nadspodziewanie blisko. Bardzo możliwe, że błędem kosztującym mnie finał było pobranie Paytona za Augustina. Dałem się ponieść pod wpływem triple-double EP, tymczasem DJ w dwóch pojedynkach już poza moim składem uzbierał 38 punktów, 8 trójek i 3 przechwyty, które mogły okazać się bezcenne, tak jak i dodatkowy ruch, jaki pozostałby mi na ostatni dzień.

 

Mimo wszystko sytuacja i tak jest lepsza niż w zeszłym roku, bo szansa na medal wciąż realna.

 

Dobrze MJ, że chociaż w roto tu nie grasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym nawet, że medal masz pewny... Moje czarnuchy złamaly się jak na komendę. Gratulacje Kuba, jak patrzyłem na poprzednie kilka tygodni to prawie we wszystkich wygralbym, no ale cóż... Powodzenia w finale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrew dzięki za ciekawy pojedynek, jak zwykle rywalizacja z Tobą to dla mnie przedwczesny finał.

 

Prowadziłem wyraźnie cały tydzień i przed ostatnim niedzielnym meczem sądziłem, że jest pozamiatane bo Russell miał odpoczywać po kontuzji i nawet nie wykonałem 5 ruchu na FA tylko poszedłem spać.

Rano patrzę a tu młodziak walną 22 pkt, 3 trójki i 3 przechwyty, uratowało mnie to, że stary Kobe zagrał dobry mecz i ostatecznie przechylił szalę.

 

Andrew jak wiesz, nie jestem fanem ROTO, ale w tym sezonie próbuję swoich sił w IV lidze na e-nba i Finale MP na sznurówce.

 

Teraz pora na zaskakujący finał z Kubą, który okazał się czarnym koniem playoffs :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emocje to jest ta pozytywna strona PO, ale ja wolałbym żeby nie rządził przypadek, tutaj roto bierze górę. Pal diabli w 1 lidze, ale w niższych decydują się losy awansu poprzez przypadki. A wystarczy tylko wprowadzić przepis, iż zwycięzca RS wchodzi automatycznie plus zwycięzca PO. I tu już byłby i wilk syty i owca całą.

Najlepszy nie powinien udowadniać że jest najlepszy. Niech udowadniają inni, że nie są gorsi.

 

Najlepszym jest ten który w bezpośrednim pojedynku w PO może wygrać z każdym i wcale nie musi to być drużyna która zajmuje pierwsze miejsca po RS. Liderami po RS są najczęściej drużyny które mają skład oparty na 7-8 mocnych kategoriach (podobny skład do roto) i jeśli w pierwszej rundzie PO do tego dojdzie słaby terminarz, kontuzja lub dzień odpoczynku graczy którzy są z tego znani (Davis, James) to mamy porażkę i narzekanie jaki to los niesprawiedliwy.

Natomiast menadżer która swój skład buduje w oparciu o 5-6 bardzo mocnych kategoriach i do tego bierze pod uwagę terminarz oraz unika niektórych graczy bardzo rzadko kiedy zajmuje wysokie miejsce po RS, ale w PO może wygrać z każdym. Do tego mając taką drużynę cały sezon trzeba być aktywnym żeby się dostać do PO, ale gdy się do nich już wejdzie to wszystko jest możliwe. Więc jak dla mnie h2h bez PO to zupełnie inna gra, inna filozofia budowy składu przypominającą roto, mniej emocji i nudniejsza rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje dla zwycięzcy. Szczerze mówiąc, nie miałem ochoty śledzić dalszej rywalizacji w lidze, więc nie wypowiem się o jej przebiegu ;) Ale chciałbym podziękować za tegoroczne zmagania. Szkoda, że nikomu nie napsułem krwi. Przynajmniej starałem się do końca, żeby nie psuć nikomu zabawy.

 

We wrześniu podejmę decyzję, czy kontynuować przygodę z wężykowym h2h. W licytacyjnym właśnie awansowałem do pierwszej ligi, tutaj zleciałem na łeb na szyję - życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzcy!

Niestety mój debiut w 1 lidze nie wyszedł dobrze, czasami ma się pecha (Bledsoe, Griffin) ale mówi się trudno i za rok trzeba wrócić do najwyższej ligi!

 

Dzięki wszystkim za fajny sezon mimo wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za rok z powrotem w pierwszej lidze!!!

 

Pzdr,

Zmija aka. tegoroczny zwyciezca drugiej ligi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brawo MJ - back 2 back to duża sztuka (mi się kiedyś udało w sezonach 2008 i 2009 przy podzielonej lidze). za rok postaram Ci się bardziej przeszkodzić w zdobyciu triple'a :) będą z nami znowu Żmijor, Polish Mastery oraz Dig i Marcelomattsoy więc łatwo nie będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to pierwszy raz :) Chyba, że x lat temu gdzieś tu byłem w 1 lidze :) Jak raczkowało.

Ale krwi napsuję, strategię wezmę z tego sezonu i w drafcie poceluję, jak to Cieglo określił, graczy overrated - Green, Grifiin i Cousins (choc Blake akurat mi nie pomogl w Po).

Gratulacje dla MJa, bo w MP Roto też niezagrożone 1 miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje MJ, choć po tych wszystkich rozgrywkach w których razem graliśmy, powoli dochodzę do wniosku, że na koniec sezonu starczy chyba napisać "AIR_MJ...i wszystko jasne" ;)

 

Pitrekk, wiem że czwarta pozycja na koniec, to miejsce z którego cieszyć chyba się nie da, no ale jednak pamiętając jaka była sytuacja na kilka tygodni przed zakończeniem regulara, szacun za to jak je wywalczyłeś mimo bardzo niesprzyjających okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andrew! Dokładnie. Powinien się cieszyć z utrzymania, ale niedosyt jest, bo z Kubą wygrałem dość pewnie chyba tydzień lub dwa przed Po. Jak analizowalem tygodnie to chyba ostatni 3 tyg RS wygrywalem korespondencyjnie... :-) więc liczyłem na srebro, bo po tym jak wzmocnilem MJa Butlerem, na złoto szans nie miałem żadnych...:-) dzięki Panowie i do zobaczenia za rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodze tu za czesto, ale na koniec sezonu zakonczonego 2 miejscem chyba wypada cos napisac...

 

MJ, gratulacje, gralismy honorowo - rozjechales mnie zdrowo:) Troche to wygladalo jakbym gral Memphis przeciwko Golden State, ja bez PG przez 90% sezonu, tylko rotacja mnie ratowala i dobre dwa tygodnie w PO (duzo meczy), wiec karma mnie dopadla w finale!

 

PS. Murzynie, nie gdybaj, przegrales z moimi patalachami i tyle!:)

 

Pozdro i do pazdziernika!

Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno być z 8 miejsca zadowolonym, jednak kontuzja Antka zdruzgotała mnie bardziej, niż myślałem. Z Goozem ciężko było mi takim składem wygrać, ale jedno miejsce wyżej to i tak nie robiłoby różnicy. No nic, powalczymy za pół roku.

 

A co do mistrza. Z pełnym szacunkiem do kontrrywali, ale ja chyba gdzieś to już przewidziałem ;)

Gratki AIR MJ. Swoją drogą jak Ty to robisz, że wszędzie jesteś najlepszy. Fantasy robi się już nudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie wielkie dzięki za emocjonujący sezon.

Liga była niesamowicie wyrównana i w pewnym momencie obawiałem się czy wejdę do playoffs.

Czułem, że muszę się wzmocnić przed PO i zaryzykowałem oddając Dienga za kontuzjowanego Butlera, co w ostatecznym rozrachunku pomogło mi bardzo w obronie tytułu, a Pitrekk z dziką wskoczył do PO i niespodziewanie skasował Goozmena w 1 rundzie.

 

Kuba wielkie gratulacje za zajęcie 2 miejsca, dojście do finału z 7 miejsca po RS nie nie lada sztuka i Twój największy sukces w fantasy karierze :K .

Finał był fair play, graliśmy bez kalkulacji do samego końca.

 

Andrew cieszę się, że wywalczyłeś 3 miejsce, bo już miałem wyrzuty, że znowu zepsułem Ci sezon.

Nasza rywalizacja trwa od lat i tak się zastanawiam ile razy byłeś o krok od zdobycia mistrzostwa.

 

Gooz cieszę się, że mnie przyjąłeś do klubu B2B. :)

Dwa sezony temu wygrałem 2 ligę, więc można powiedzieć, że mam małego triple'a ;)

 

A co do mistrza. Z pełnym szacunkiem do kontrrywali, ale ja chyba gdzieś to już przewidziałem ;)

Gratki AIR MJ. Swoją drogą jak Ty to robisz, że wszędzie jesteś najlepszy. Fantasy robi się już nudne :D

Przepraszam Was, że psuję zabawę i zniechęcam do fantasy.

Szczerze to w tym sezonie poświęcałem o wiele mniej czasu na fantasy, bo jestem dwuzawodowcem, a w październiku spodziewam się potomka :) , więc zabawę zredukuję do minimum.

 

Pozdro dla wszystkich i miłego oglądania real playoffs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w październiku spodziewam się potomka :) , więc zabawę zredukuję do minimum.

 

Chuja tam zredukujesz :P Zobacz, jak ja "zredukowałem" po przyjściu syna na świat dwa dni po rozpoczęciu sezonu regularnego. OK, może ta liga nie jest najlepszym przykładem pod względem wyniku, ale grałem do końca i byłem jednym z najbardziej aktywnych menagos. Fantasy będzie Twoją odskocznią, a do tego dochodzi plus w postaci nocnych podebrań zawodników przy okazji wstawania do dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chuja nie redukujcie, może kiedyś będziecie chcieli mieć drugie ;-)

Ja na play off będę miał drugiego syna, więc do kolejnego RS już powinno być lepiej. Jedno jest pewne, play offs raczej na żywo nie poogladam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z opoznionym zaplonem gratuluję całemu podium. MJ wow!

Jak zwykle była to duża przyjemność grać z Wami w tej lidze, do zobaczenia za rok.

 

Pozdrawiam

KNT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×