Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
AIR_MJ

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Dzięki Goozman za ciekawy pojedynek, nie spodziewałem się wygranej przy opuszczonych meczach przez Goberta i Wigginsa. Walczyłeś jak lew wykorzystując limit zmian, ale miałeś wyjątkowego pecha do formy graczy.

Wygranie tygodnia tym bardziej mnie dziwi i cieszy, bo nie robiłem roszad w składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie... Narzekalem, że jestem mistrzem nalesnikowych tabelek i duch nalesnika mnie pokaral... Zostałem outsiderem z zerem punktów...

 

Ps. Musiałem...ho, ho, ho ;-) 8c10521d03ea39b0ae3614c8adef0dd5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Goozman za ciekawy pojedynek, nie spodziewałem się wygranej przy opuszczonych meczach przez Goberta i Wigginsa. Walczyłeś jak lew wykorzystując limit zmian, ale miałeś wyjątkowego pecha do formy graczy.

Wygranie tygodnia tym bardziej mnie dziwi i cieszy, bo nie robiłem roszad w składzie.

 

 

Gobert zagrał 2 mecze - czyli tyle co u mnie Howard, Wiggins nie zagrał tylko raz (z 5iu możliwych!) a u mnie tylko 3-meczowy schedule mieli Ariza (tylko 4 3PTM) i Ellis - (tylko 2). wg mnie największą różnicę zrobił swoim podejrzewam najlepszym w tym sezonie występem Bogut (przyczynił się mocno do zwycięstwie w AST i BLK) a do tego moje uzupełnienia trójek (Stauskas) i bloków (Thomspon, Adams) zupełnie nie siadły no i niepotrzebnie próbowałem gonić bloki zamiast skupić się na kategoriach niskich. przegrałem w końcu tylko 6 trójkami i 2 asystami więc 5-4 dla mnie nie było nierealne a 3-6 to max co mogłeś wyciągnąć i udało Ci się to :M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje uzupełnienia trójek (Stauskas) i bloków (Thomspon, Adams) zupełnie nie siadły

 

Wziąłeś jako uzupełnienie bloków Tristana, który ma średnią 0,7 w karierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąłeś jako uzupełnienie bloków Tristana, który ma średnią 0,7 w karierze?

 

parę dni wcześniej miał 3 BLK na Utah a przed sobą wydawało mi się fajne matchupy z NY i MIL. jak już pisałem było to zupełnie niepotrzebne i zrobiłbym lepiej gdybym zdecydował się zostać chociażby przy JRze, którego wywaliłem bez gry nawet (i straciłem cennego slota na niedzielę dodatkowo) no ale takie rzeczy wie się najlepiej po fakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro tak bardzo interesuje Cię geneza moich działań to w momencie, gdy brałem Thompsona, miałem przed sobą jeszcze 4 mecze od tria Drumm/Jordan/Howard po których się spodziewałem więcej niż 3 bloki, które zrobili w realu.. Tristan miał być tylko uzupełnieniem, które okazało się strzałem w stopę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps. Musiałem...ho, ho, ho ;-) 8c10521d03ea39b0ae3614c8adef0dd5.jpg

 

To jakaś zorganizowana akcja? Zobaczyłbym ;)

Zorganizowana przez mojego nowego szefa ;-)

Tzn, od 8 do 10 mam spotkania/szkolenia, ale gdybyś chciał na same meczyki polecieć to zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak bardzo interesuje Cię geneza moich działań to w momencie, gdy brałem Thompsona, miałem przed sobą jeszcze 4 mecze od tria Drumm/Jordan/Howard po których się spodziewałem więcej niż 3 bloki, które zrobili w realu.. Tristan miał być tylko uzupełnieniem, które okazało się strzałem w stopę

 

 

Zupełnie mnie nie interesuje geneza. TLDR ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, nie wystawilem składu na dzisiejszy dzień. Co w obliczu kontuzji Davisa może dać wygraną knt, dosyć szczęśliwą wprawdzie, ale w h2h szczęście to nieodłączny element gry.

 

Nic jeszcze straconego, ale szansa na obronienie lidera się już raczej rypła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, najniższy wynik w tej kolejce 6-3...:-) trochę nam się tabela podzieliła

 

Ale miałem tydzień! Powiem tylko ze 7-2 to mój najgorszy wynik:-D w budżecie wygrałem 9-0, a w jeszcze jednej h2h 8-1... Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pitekk, ja przegrałem 2:6 z bukkake, tak więc nie jesteś najgorszy :)

NIe było mocnych na mojego przeciwnika w całym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitekk, ja przegrałem 2:6 z bukkake, tak więc nie jesteś najgorszy :)

NIe było mocnych na mojego przeciwnika w całym tygodniu.

Ale ja wygrałem... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13yp5xv.jpg

 

wyszedł mi ten tydzień ale oczywiście przez zachłanność spierdoliłem pewne 7-2. obudziłem się po 3ej i mogłem zrzucić Nicka Younga (w tym czasie Curry już z ławki rezerwowych oglądał mecz z Nuggets) i nie ryzykować przegrania strat ale wiara w swag, doścignięcie w trójkach i potencjalne 8-1 była większa..

 

następny tydzień zaczynam od schedulowej przepaści na korzyść Woodley więc sinusoida moich wyników może się przedłużyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pitekk, sory to cię na odwrót zrozumiałem.

NO gratulacje Goozman, nie dałeś mi złudzeń,a le w sumie się dziwię, że aż tak wysoko przegrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo sezon na razie konkretnie mi się rozpoczął, jak dowiozę PO samymi przegranymi to to też będzie historyczne jak mój streak wygranych w ubiegłym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5ul6rl.jpg

 

2/19 (10%) 6 punktów, 5 zbiórek, 9 asyst

16/24 (66%) 34 pkt, 8 zbiórek, 21 asyst

 

pierwsza linijka to Elfrid Payton, gdy go wystawiałem do gry w zeszłym tygodniu a druga, gdy go nie wystawiałem - chyba kurwa mamy problem :) zabił mi chłopak szansę na podgonienie w FG% i AST także w niedzielę ograniczałem na siłę straty (niepotrzebnie jak się okazało sadzałem Arizę zamiast Howarda np bo bym dogonił trójki, Young i nowopobrany McConnell z kolei zagrali na wysokim FG%). w każdym razie Payton na handel dla tankujących FG% bo ja już cierpliwości nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cały misterny plan w pizdu ;) dzięki za pojedynek Bydzia.

 

To raczej ja mogę tak napisać po ostatniej nocy. Jednak ze mną KNT wygrałeś. Gratuluję mocnej końcówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero druga wygrana w tym sezonie z The Tramwajs

Rywalizacja między nami była wyrównana i wynik codziennie się zmieniał.

Na pewno dużo dało mi brak Jonasa i Noela u rywala

 

Teraz z pojedynek z Owrzodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu pojedynek na szczycie. Straciłem pierwsze miejsce mimo wygranej 6-3, bo Andrew przejechał się po GRB. Coś myślę, że będzie ciekawie, bo nasze drużyny powoli zaczynają odstawać od stawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×