Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
AIR_MJ

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Ja tylko chciałbym napisać, że mi wstyd i że miło mi było z Wami, ale pora zabierać manatki z powrotem do drugiej ligi. No ni chuja nic nie idzie i raczej nie pójdzie. Czerwona Latarnia, a nie żadne Owrzodzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bułek, dzięki za pojedynek, na szczycie dalej zostajemy razem, ale udało mi się nieco przewagę zwiększyć :) Zaserwowaliśmy matchup na naprawdę niezłym poziomie, okraszony kilkoma świetnymi występami naszych graczy, jak np. genialne sobotnie spotkanie Lowrego, na które równie mocarnie odpowiedział chwilę później PG.

 

Na finiszu tym Ezelim prawie wyrwałeś dwie kategorie, a zwycięstwo 5-4 już by tak bardzo nie cieszyło. FG załatwił mi oczywiście niezmiennie zawodny w tej kategorii Mudiay, przy jego tygodniowym 11/45 w sumie i tak dobrze, że w ogóle byłem w grze do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24zbz36.jpg

 

po raz kolejny mistrzem "naleśnikowych" tabelek Dyr Dyr

 

mój pojedynek z Czarnuchami z cyklu nudnawych i praktycznie roztrzygniętych już po piątku, ja od soboty sadzałem "niskich" by ograniczyć TO i FG% kosztem PTS także i w tabelce moje wyniki mocno zaniżone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem wygrywać i wypadłem poza PO, lepiej być niewidocznym w naleśnickowych tabelkach ;)

Czas na starcie z dotychczasowym liderem, rozkład meczy nie napawa optymizmem, ale jadę z tym koksem dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile w budżetówce moje 1-8 nie odzwierciedlało przebiegu rywalizacji, to tu co tu dużo mówić - Andrew pojechałeś kolejny mecz jak chciałeś, no i co więcej, gratki. W sumie w tym roku liga jest taka, że lider jest głównym faworytem do mistrzostwa. Przeważnie o pole position decydują ostatnie mecze, nierzadko ostatnia kolejka, więc o przedwczesne odpadnięcie lidera w PO jednak łatwiej. Tutaj na razie nie widzę innego kandydata - chyba, że KNT włączy drugi bieg. Bo już raczej nikt inny. Ja mam niezłą drugą linię, ale trochę brakuje gwiazd, Antek i Lowry to top10 NBA, ale brakuje trzeciego :)

 

Wyrzuciłem Ala wiem, że przedwcześnie - bo kto inny mógłby go mieć jak nie ja, bo ciśnienia o być albo nie być w PO nie ma. Ale Al nawet jak był zdrowy, miał te swoje mecze z 10-5, a takich graczy to można znaleźć na FA.

 

Moje cele się nie zmieniają - wygrywać dalej co się tylko da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

b4g39u.jpg

 

mimo remisu 4-4-1 w teoretycznym starciu z Bukkake to don't wake me up zostaje mistrzem 7 tygodnia, jako że trzeba docenić wyższy dorobek punktowy ogólnie (13 do 10). świetny tydzień drużyny kyle'a winchestera i pierwszy raz w tym sezonie jedna drużyna jest liderem zarówno w FG% jak i FT%!

HFC Andrew ciągle bez porażki ale ja się pocieszam, że już od paru tygodni w korespondencyjnych pojedynkach z nim zdarza mi się wygrywać :P

 

z Tramwaysami wcale nie było tak uroczo jak wskazuje wynik ostateczny - dla zawalczenia w blokach ściągnąłem Granta (niepotrzebnie), żeby zabezpieczyć TO posadziłem Westbrooka a ostatecznie Covington zajął się i 3PTM i BLK (dzięki Bulek!) a zaczęło się robić niebezpiecznie blisko w AST i motyw z Westbrookiem mógł mi się odbić czkwaką gdyby Noel nie zszedł wcześniej z boiska.. w każdym razie w końcu mi się przyfuksiło i uciułałem trochę tak cennych punkcików

 

GRB oczywiście musi powrót Irvinga zaliczyć ze mną - nie mogłeś jeszcze tygodnia poczekać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dont wake me up chciał sprawić i sprawił, ze to ja nie mam się obudzić z porażki z nim jakże druzgocącej. NIe rozumiem czemu tak to się poukładało, ze tak wysoko przerżnąłem ten pojedynek.

NO nic, gramy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRB oczywiście musi powrót Irvinga zaliczyć ze mną - nie mogłeś jeszcze tygodnia poczekać? :)

 

Nawet jeśli wróci (ponoć we wtorek jeszcze nie zagra), to czy naprawdę wierzysz, że to cokolwiek zmieni w tym moim burdlu? Powinienem dostać medal za zaangażowanie w grę pomimo takich chujowych wyników..

 

Gratulacje, Air MJ. Chujowo, że ukradłeś mi punkt za fg% w ostatniej chwili. A liczyłem na nikłe 4-5. Głupi Terrence Ross...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gooz, ja już nawet nie pamiętam, że miałem R-Cova ;)

 

Za szybko go spuściłem, ale przecież nie ma tragedii, gram tym co mam, idzie raz lepiej raz gorzej, ale mimo kiepskiego tygodnia w wykonaniu Porzingisa i porażki w asystach, która nie powinna się wydarzyć, bo w ostatnim dniu dokonałem istotnych wzmocnień w tym temacie, jednak znowu wygrałem. Minimalnie, tabelki nalesnickowe znowu nie są mocną stroną mojego teamu, ale w tabeli trzymam się dzielnie, choć pojedynek z MJ może być chwilą prawdy.

Ale jeśli AD z Draymondem będą wycinali jak należy, Lowry po dwóch meczach powiedzmy sobie szczerze, takich sobie, zacznie grać na swoim poziomie, to będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam konkretnych zawodników na pozycje PG, SG i SF.

Oferty wymiany mile widziane :)

 

Chętnie bym potrejdował (w końcu co innego mi zostało?), ale jak za Holidaya oferujesz mi Sullingera, to jak ja mam Twoje ogłoszenie traktować poważnie, man? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam konkretnych zawodników na pozycje PG, SG i SF.

Oferty wymiany mile widziane :)

 

Chętnie bym potrejdował (w końcu co innego mi zostało?), ale jak za Holidaya oferujesz mi Sullingera, to jak ja mam Twoje ogłoszenie traktować poważnie, man? :P

Sam coś zaproponuj, a nie marudź na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i seria dobiegła końca, szacun dla mojego pogromcy. Mimo, że końcowe zestawienie pokazuje niewielkie różnice w kilku kategoriach, Don't Wake Me Up nie pozostawił mi złudzeń, odnosząc praktycznie niezagrożone zwycięstwo.

 

Dodatkowo nieudane (Green i Grant wiele nie pomogli), szybko wykorzystane zmiany, sprawiły że przez weekend praktycznie tylko mogłem obserwować czy ta porażka nie zamieni się w całkowitą klęskę i stratę pozycji lidera. Tego na razie udało się uniknąć, choć nie wiadomo na jak długo, bo w grupie pościgowej cztery mocne teamy, a przewaga minimalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się wygrać 5-4 z KNT ale przed niedzielnymi rozgrywkami było jeszcze 4-4 i decydowały steale, na szczęście Bledsoe i Aminu zrobili robotę i udało się wygrać. :B

 

Teraz 2 ciężkie tygodnie na początku wicelider a za tydzień lider...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ciekawym matchupie jednak przegrałem z AIR MJ. Gratki. Spadłem w klasyfikacji, ale w tabeli niezły ścisk, zanosi się na fajną rywalizację.

 

Teraz kolejny trudny mecz, z Goozem. O tyle będzie trudno, iż on całkowicie Drummem, Jordanem i Howardem zneutralizuje wszelkie moje atuty. Muszę jakoś inaczej kombinować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bdtw6p.jpg

 

MJ znowu wygrywa tydzień zmagań w tabelce wg mikstury Naleśnika (i drugi tydzień z kolei liderem jest team wygrywający FG i FT%). Jakość tych wyliczeń jest jednak dla mnie tradycyjnie mocno dyskusyjna skoro w czwórce najlepszych mamy ekipę Benona (dzięki dobremu tygodniowi w TO, BLK i STL), która okupuje ogony w lidze i znowu dostała łupnia.

fajnie że don't wake me up zamąciło komfort psychiczny HFC, bo za mocno mógł nam odlecieć :)

ja z Grabą dość spokojne zwycięstwo choć mieliśmy wczoraj jeszcze pojedynek na trójeczki i na szczęście Barton był lepszy od Jrue :P

swoją drogą ciekawe trady mieliśmy w tym tygodniu. uważam że absolutnie zwycięski jest na tym polu MJ (stworzył absolutnego potwora blokowo-zbiórkowego co mi bardzo nie na rękę), drugie miejsce dałbym The Lego a chyba lepiej przydealować mógł szczególnie GRB (za cienko ten Kuzyn rozmieniony wg mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie jestem rasistą z Czarnuchami dane było mi wygrać i z tego się cieszę. Kolejna otyczka motywuje do kolejnego zwycięstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie Dray z air-mj też grał tyle samo ale nie uważam żebym przegrał pechowo; ) Takie sytuacje trzeba brać na karb tej formuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×