Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
AIR_MJ

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Łyso nie, raczej patrzę na to z lekkim rozbawieniem. Taki to już sezon w moim wykonaniu. Co bym nie zrobił, to w plecy. Kompromitacja, którą tym mocniej staram się zmazać w pozostałych czterech ligach, w których gram. Mam wrażenie, że jakbym oddał komuś teraz Milesa i Korvera, to by nagle znaleźli się w top 40...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2cr0rw7.jpg

 

wydarzeniem tygodnia jest, że rookie don't wake me up został liderem w tabeli yahoo. lanie jakie sprawił The Tramwajs może być dla drużyny Benona gwoździem w trumnie nadziei na utrzymanie się w I lidze. Bydzia Bulls stracili całą swoją przewagę nad czarnuchami i na miejscach 8-9 mamy remis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należało by też wspomnieć jak moje czarnuchy bohatersko wybronily remis z hfc rzutem na taśmę w niedzielę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo źle to rozegrałem. Zupełnie tego ostatniego dnia nie mogłem się zdecydować kogo benczować. Przez myśl przemknęło mi nawet granie samym Townsem, no ale zakładałem, że te nieco ponad sto punktów pewnie odrobisz. Okazuje się, że optymalne było zostawienie McColluma, Clarksona i Smarta, dzięki czemu po zwycięstwie 6-3 przynajmniej tydzień dłużej cieszyłbym się z liderowania :G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Bydzia nie ma szczęścia do pojedynków ze mną, coś ja mu nigdy nie leżę ;). Chodziło mi, żeby wybronić 5-4 przed atakiem trójek ze strony Stefka, ale przez myśl mi nie przeszło, nawet po wszystkich meczach a przed aktualizacją wyników, że wygram FG% i FT%. Wyjątkowo słaby mecz Stefka i innych grajków El-Maniaqua, tragiczna skuteczność wolnych spowodowała, że mi się przyfarciło.

Teraz PO są już praktycznie pewne, ale gra się toczy o rozstawienie i pojedynek z najbardziej dostępnym przeciwnikiem. Celem jest uniknięcie MJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz PO są już praktycznie pewne, ale gra się toczy o rozstawienie i pojedynek z najbardziej dostępnym przeciwnikiem. Celem jest uniknięcie MJ.

 

Bulek niepotrzebnie się obawiasz, moja ekipa ma wyraźny dołek i jak tak dalej pójdzie to wyląduję za burtą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulek niepotrzebnie się obawiasz, moja ekipa ma wyraźny dołek i jak tak dalej pójdzie to wyląduję za burtą :D

 

MJ mydli nam oczy :) te 2 przegrane tygodnie to tylko efekt nieobecności Whiteside'a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i1fypk.jpg

 

Tydzień 15 wygrywa drużyna, która przegrała swoją parę - DyrDyr. Ja wykorzystałem fakt, że Bydzia miał tylko 2 mecze Curry'ego (i "tylko" 12 trójek i 77 punktów..) i zagrałem "pod" Czarnuchy. Grab był całkiem bliski ogrania lidera, pozostali raczej bez niespodzianek.. odliczanie przed PO trwa a ja naprawdę nie wiem na kogo wolałbym trafić w 1 rundzie - chyba pozostawię to losowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najsłabiej chyba na ten moment z grona tych, którzy mogą powoli myśleć o PO wygląda chyba moja drużyna... Aczkolwiek wciąż mam nadzieję, że te stale niskie pozycje w tabelkach to złudzenie optyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale myślę że znalazlbym dla niego miejsce u mnie ;-) szczególnie że Jimmy out na 3,4 tygodnie i cały misterny plan w pizdu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja, można powiedzieć, że poświęciłem grającego Olynyka i w zasadzie cały mecz w krótkim tygodniu z liderem, by mieć Kidda-Gilchrista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest krótki tydzień przecież. Raczej najdłuższy, bo składający się z dwóch tygodni okalających all-star game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, to nawet nie zwróciłem uwagi, że tygodnie zostały połączone. Do tej pory zawsze to były 2 krótkie tygodnie przed i po all-star game, więc tym się zasugerowałem.

 

Rzecz jasna tym lepiej, większa szansa powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

k4zg2w.jpg

 

HFC2 jakby się nie przejął utratą Gasola i powrócił na fotel lidera wygrywając też tabelkę All-Starową. Bydzia wykorzystał brak Bosha u DyrDyra i znowu pokazuje potężny potencjał swojej drużyny. mniejsze ale równie cenne zwycięstwo odnoszą Czarnuchy - bez Butlera!. The Tramwajs rozjeżdżają The Lego i raczej grzebią nawet iluzoryczne szanse hermmana89 na utrzymanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The Tramwajs rozjeżdżają The Lego i raczej grzebią nawet iluzoryczne szanse hermmana89 na utrzymanie..

 

Po stracie Griffina i Bledsoe pogodziłem się z tym , próbowałem ale nie udało się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że Trade Deadline mija 3 marca, więc zachęcam wszystkich do transferów.

Jeżeli potrzebujesz super grajka na pozycje 4-5, i masz do oddania równie dobrego na 1-2-3 to zapraszam do handlu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam, że Trade Deadline mija 3 marca, więc zachęcam wszystkich do transferów.

Jeżeli potrzebujesz super grajka na pozycje 4-5, i masz do oddania równie dobrego na 1-2-3 to zapraszam do handlu :D

 

Myślisz, że uratuje mnie to przed spadkiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się dwóch szybkich wpierdoli z goozem a skończyło się dwa razy po 5-4 dla mnie...:-) co nie zmienia jakoś bardzo mojej sytuacji, choć dalej walczę o utrzymanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

głupie te tabelki ale wstawię skoro już się podjąłem ich robienia :E

 

muihyo.jpg

 

3 razy 7 - 2, coraz gęściej na dole i żadnych predykcji co do par pierwszej rundy PO jeszcze nie da rady zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×