Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
barcalover

[2015/16] H2H Budżetówka – wątek organizacyjny

Polecane posty

Skoro są wolne miejsca na budżetówke, to ja też jestem chętny.

 

Ekstra, razem z mikrofalowka lądujecie w EAST, a w WEST nadal mamy dwa wolne miejsca :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się. Co prawda draft aukcyjny to dla mnie nowość, ale kilka mocków za mną i myślę, że dam radę ;) Jeśli chodzi o doświadczenie w ligach fantasy, to gram od 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętny :)

 

Hehe, raz wystarczy się zgłosić. Jesteś już w 2 Lidze EAST.

Tutaj link do tematu ligowego: viewtopic.php?f=22&t=270&start=0

 

Gram Rakers
Zgłaszam się. Co prawda draft aukcyjny to dla mnie nowość, ale kilka mocków za mną i myślę, że dam radę ;) Jeśli chodzi o doświadczenie w ligach fantasy, to gram od 5 lat.

 

Wskakujecie do 2 WEST, zapraszam do tematu: viewtopic.php?f=22&t=271&start=0 Resztę dostaniecie od komisza na PW.

 

wpiszcie mnie

 

Na ten moment jesteś na liście rezerwowej – gdyby ktoś odpuścił, to wskakujesz.

 

Pytanie do reszty: jeśli jeszcze jacyś chętni się znajdą, to powiększamy ligi drugie, czy raczej zamykamy zapisy na ten sezon na 3 ligach po 16 menagos w sumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli teraz już trzeba tę kwestię rozważyć na poważnie – powiększamy ligi jeszcze bardziej, czy zamykamy zapisy na ten sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrzesień się kończy więc już czas ruszać z ostateczną organizacją lig a nie próbować wszystkich na siłę uszczęśliwiać. ogłoszenia były nie raz - było duużo czasu na zgłoszenia. teraz można tworzyć listy rezerwowe na wypadek wykruszeń, zapraszać do H2H wężykowego bo tam są jeszcze braki a nie tworzyć monstra po 18 osób. 16 to optimum i fajnie, że się już uzbierały 3 takie poziomy. jak za rok liczba chętnych się powiększy to się skonstruuje kolejne ligi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, też byłem za takim rozwiązaniem, więc teraz już oficjalnie – mamy pełne składy we wszystkich trzech ligach, a ostatni dwaj menagos, którzy się zgłosili, są na liście rezerwowej. Wybaczcie i proszę się nie zrażać, za rok na pewno będzie kolejna okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesień się kończy więc już czas ruszać z ostateczną organizacją lig a nie próbować wszystkich na siłę uszczęśliwiać. ogłoszenia były nie raz - było duużo czasu na zgłoszenia. teraz można tworzyć listy rezerwowe na wypadek wykruszeń, zapraszać do H2H wężykowego bo tam są jeszcze braki a nie tworzyć monstra po 18 osób. 16 to optimum i fajnie, że się już uzbierały 3 takie poziomy. jak za rok liczba chętnych się powiększy to się skonstruuje kolejne ligi

 

+1

Rezerwowi na pewno się przydadzą, bo pewnie nie wszyscy dotrwają choćby do początku sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

+1

Rezerwowi na pewno się przydadzą, bo pewnie nie wszyscy dotrwają choćby do początku sezonu.

 

Zgadza się. Dlatego na ten moment nie zamykam tematu i czekam z tym do rzeczonego 30.09.

 

A w razie czego podeslijcie ich na enba ;-)

 

Will do :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 chyba się zbierze, więc ja bym proponował poszerzyć do 18. Trzeba być otwartym na nowych uczestników do granic możliwości, bo to sprzyja rozwojowi ligi.

 

A nóż by nastąpił nieoczekiwany napływ i 3 liga by się zrobiła? Na e-nba w roto też jeszcze nie zamykają zapisów, ja uważam, iż miesiąc przed ligą to trochę za wcześnie by zamykać drzwi na kłódkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 chyba się zbierze, więc ja bym proponował poszerzyć do 18. Trzeba być otwartym na nowych uczestników do granic możliwości, bo to sprzyja rozwojowi ligi.

 

Już jest 5 osób na liście rezerwowej. Jak drugoligowcy się zapatrują na poszerzenie ligi do 18 zespołów?

 

A nóż by nastąpił nieoczekiwany napływ i 3 liga by się zrobiła? Na e-nba w roto też jeszcze nie zamykają zapisów, ja uważam, iż miesiąc przed ligą to trochę za wcześnie by zamykać drzwi na kłódkę.

 

Tyle, że na e-nba zabrakło chętnych do stworzenia standardowych 15 drużynowych lig czwartych. My zebraliśmy założoną wcześniej ilość chętnych.

 

Wg mnie na ten moment lepiej zostawić to tak jak jest, ale poczekam na ew. odzew reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro u nas jest full, to rozciąganie lig na ostatnią chwilę nie wydaje mi się najlepszym pomysłem. Lepiej zachować rezerwę na wypadek olań.

A jak ktoś bardzo chciałby zagrać, to da jeszcze miejsca w lidze roto na e-nba.pl i tam należałoby się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro u nas jest full, to rozciąganie lig na ostatnią chwilę nie wydaje mi się najlepszym pomysłem. Lepiej zachować rezerwę na wypadek olań.

A jak ktoś bardzo chciałby zagrać, to da jeszcze miejsca w lidze roto na e-nba.pl i tam należałoby się udać.

Mnie to nie dotyczy bezpośrednio, ale znów się nie zgadzamy...

 

Oczywiście można zastosować ustalony wcześniej limit uczestników, ale można dążyć do tego, by liga się rozrastała. Nawału nowych chętnych nie ma, nowa liga się nie zbierze, ale wg mnie chociaż trzeba próbować poszerzać grono uczestników, na e-nba w roto Wilqowi się udało stworzyć sporo lig, może i tutaj się kiedyś uda, ale ostateczne zapisy do końca września i spora liczba chętnych to czasami nie idzie w parze.

 

Inna sprawa, że nie wiem, czemu Washko nie chcesz 18 drużyn w lidze. Grywam w ligach 20-zespołowych i kompletnego szrotu aktywować nie trzeba. Wartościowych userów mniej będzie na FA, ale sprzyja to tylko ciekawszej rywalizacji i większego wpływowi draftu na siłę poszczególnych drużyn.

 

Gdyby to ode mnie zależało, byłbym pierwszy, kto byłby nawet za szerszą 1 ligą i węższymi drugimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to kwestia gustu, w ilu komu się lepiej gra. Ja tam po prostu wolę mniejsze ligi, więc wyraziłem taki pogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deadline zapisów był jasno określony, więc myślę, że żaden z graczy na liście rezerwowej się nie obrazi, jeśli pozostaniemy przy ligach w takich rozmiarach, jakie sobie założyliśmy wcześniej. Na ten moment mogę odesłać do innych lig (tutaj lub na e-nba) oraz zachęcić do szybszego dołączenia za rok (na pewno wyślemy wszystkim użytkownikom e-maile w okolicach środka września).

 

Zapisy uważam za zakończone, a w poszczególnych ligach proszę dopinać ostatnie guziki przedsezonowych spraw organizacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiem że pewnie jestem za późno ale chętnie bym pograł w tym roku jeżeli zwolni się miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wiem że pewnie jestem za późno ale chętnie bym pograł w tym roku jeżeli zwolni się miejsce.

 

Niestety na ten moment nie mogę zrobić nic więcej, jak tylko dorzucić Cię do listy rezerwowej ;)

 

Ewentualnie można by stworzyć jeszcze jedną ligę – ale wtedy potrzebowalibyśmy przynajmniej 6 dodatkowych graczy do 12 os. ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×