Skocz do zawartości
Chicken

Roto 15/16 - potwierdzenia i zapisy

Polecane posty

Jeszcze dziś wieczorem ruszę z losowaniem składów III lig i zakładaniem tematów ligowych.

 

Na chwilę obecną mamy 46 GM'ów, więc trzeci poziom rozgrywkowy będzie liczył po 11 graczy. Zapisy zostawię jednak otwarte abyśmy mogli dobić do równych dwunastoosobowych lig.

 

Szukamy dwóch graczy. Zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro zapisy jeszcze trwają, to chętnie dołączę do rozgrywek. Doświadczenia w roto nie mam, ale z pewnością nie odpuszczę gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest jeszcze miejsce to ja chętnie ;)

W fantasy gram od kilku lat, więc na pewno mi się nie znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bulls4ever trafiasz do ligi IIIB.

 

Iga jesteś na liście rezerwowej. Śledź forum, jeśli okaże się, że ktoś miał słomiany zapał i nie dołączy na yahoo wchodzisz na jego miejsce :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o w mordę zapomniałem...

dopiszcie mie proszę do listy rezerwowej. może się poszczęści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiasz również na listę rezerwową. Odwiedzaj forum, jeśli ktoś z osób które się zgłosiły nie będzie dołączał do ligi na Y! masz szansę wskoczyć na jego miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto wysłać maila z ogłoszeniem i jeśli uda się zebrać 6 osób, to stworzymy IIIC. Chicken?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak uzbiera się te 12 osób to nie ma problemu. Widziałbym to jednak bardziej jako IV poziom niż ligę IIIC. Sensowniej wyglądałaby sprawa awansów, ale o tym się pomyśli jak lista rezerwowych będzie dobijać do 12 GM'ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obojętne czy IV, czy IIIC. A co z mailami? Może warto wysłać i akurat trafi się do tych spóźnialskich, którzy na resztę zapisów nie zdążyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wpisanie na listę rezerwową. Czy jest jeszcze szansa na załapanie się do ligi w tym sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podczas draftu ligi Sławka Mroza Zagi wyrazał zainteresowanie, ale nie wiem, czy ligą roto. Może byłby kolejną osobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×