Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo

Polecane posty

W tym wątku organizujemy się w lidze 2A.

 

Lista uczestników (na tą chwilę i najprawdopodobniej ostateczna) wygląda następująco:

 

[warning]1. MKAllStars (MKA)

2. Pogromcy Donkow (szogo)

3. Grave Digger (marcelomattsoy)

4. Muminy (KapitanPlaneta)

5. Raging Ravens (yblue)

6. Six Sigma (fluber)

7. Penetrator (cieglo)

8. Tottenham Cavaliers (Ledley)

9. Rembricz Team (KK11)

10. Smokin Aces (Swarley)

11. Neverwins (pumeks)

12. Red Panthers (Dig)[/warning]

 

Komisarz: cieglo

Termin draftu: 18 października (niedziela) godz. 22:30

 

(ustalony tutaj - http://doodle.com/poll/v5nez4nadcsuyzre)

 

Link do ligi: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/14513

 

Zaproszenia do ligi wysłane na pw (tutaj na forum). Wkrótce zaproponuję też wstępne terminy draftu - myślcie już zatem nad swoimi preferencjami. Z mojej strony w grę wchodzą godzina 21:00 oraz wzwyż. Nie chcę robić draftu przed samym startem sezonu ale też nie chcę się bardzo spieszyć.

 

Proponuję wprowadzić do parametrów ligi dodatkowy slot na gracza kontuzjowanego (IL). W praktyce jeszcze tego nie znam - jeśli ktoś robił już mocka to prośba o krótki opis. Będzie to kwestia eksperymentalna, zaczniemy od jednego spota by w przyszłości zdecydować czy go całkowicie zlikwidujemy, utrzymamy czy wręcz rozszerzymy ilość takich miejsc w składzie.

 

Aktualne ustalenia będę uzupełniał w niniejszym poscie - jeśli chcecie podsumowania ważnych kwestii w rozbudowanym już wątku - zawsze zernijcie tutaj :) Jeśli czegoś brakuje - informujcie - będę uzupełniał na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liga już jest (zaproszenia na pw), ankieta do draftu także (post powyżej).

 

U mnie odpadają całkowicie poniedziałki i piątki. W pozostałe dni - różnie ale generalnie od 22:00 pewniak. Wpisujcie swoje odpowiedzi, zobaczymy gdzie mamy wspólne punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uzupełniłem. jeżeli można zmieniłbym nazwę zespołu. Córka nie przyniosła mi szczęścia. Chciałbym wrócić do nazwy, która dała mi kilka tytułów w różnych ligach - Grave Digger.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W lidze mamy komplet. Organizacja draftu także na jak najlepszej drodze i kilka terminów zgromadziło praktycznie wszystkich głosujących. Marcelo wszędzie deklaruje "niech będzie" więc zakładam, że wtedy i jemu pasuje. Wypowiedziało się 8 osób. Czekamy na głosy dalszych 4 osób, finalizujemy głosowanie i zaczynamy przygotowania do draftu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KK11 nie pasuje żaden termin, szkoda. Komplet na drafcie zawsze w cenie...

 

W tej chwili mamy kilku faworytów, poza w/w kolegą wszyscy generalnie zgodni. Proszę o dalsze 3 głosy, mam nadzieję, że nie zrobią nam rewolucji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, KK11 się zreflektował i teraz na tapecie mamy dwa terminy:

- niedziela 18 października - od godz. 21:30 wzwyż (elastyczniej)

- wtorek 20 października - od godz. 22:30 wzwyż

 

Proponuję zatem draft w niedzielę 18 października o godz. 21:30 bądź 22:00. Czekam na głosy. Liczę na komplet na drafcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zamieszanie

Wystąpiła drobna pomyłka przy wypełnianiu ankiety (już poprawiona).

Nie ma u mnie aż takiej tragedi z terminami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na razie u mnie ok.

Zależy czy nie zlecą mi w pracy jakiegoś wyjazdu, albo czy nie polecę na mecz Barca-Rayo - 17.10

Jednakże do 21:30 powinienem wrócić

 

Pzodr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że możemy skłaniać się ku 18.10 jako terminowi draftu. Nikt nie był przeciwny, dwóch "iffy". Poczekam jeszcze kilka dni na stanowisko szogo - jeśli się nie wypowie, klepię oficjalnie. Dzięki wszystkim za głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniłem. 18.10 może być. Wpisałem 21-22 ale jeśli będzie taka potrzeba to może być po 22.

 

Edit: Zmiana :D 18 Inter gra z Juve także jeśli by to nikomu nie przeszkadzało to możemy zacząć 22.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką reakcję. Umówmy się zatem na 22:30 w niedzielę 18 października, zgadza się to z preferencjami innych managos. Gdyby ktoś miał wątpliwości, aktualizuję tę informację w pierwszym poscie wątku. Fajnie, że doszliśmy do porozumienia :) Liczę, że będzie komplet na drafcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jak z tym slotem na kontuzjowanych? Ustawiłem go w naszej lidze ale teraz mam wątpliwości. Jedziemy tradycją czy eksperymentujemy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też jestem za zostawieniem po staremu, chcesz to trzymaj złamasa ale na własne ryzyko i ze szkodą dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×