Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo

Polecane posty

Wyniki draftu.

 

Smokin Aces

 

1. (1) Anthony Davis (NO - PF,C)

2. (24) Carmelo Anthony (NY - SF,PF)

3. (25) Kyle Lowry (Tor - PG)

4. (48) Brook Lopez (Bkn - C)

5. (49) Goran Dragic (Mia - PG,SG)

6. (72) Zach Randolph (Mem - PF,C)

7. (73) Isaiah Thomas (Bos - PG)

8. (96) Ryan Anderson (NO - PF,C)

9. (97) C.J. McCollum (Por - PG,SG)

10. (120) Jae Crowder (Bos - SF,PF)

11. (121) Alec Burks (Uta - PG,SG)

12. (144) Marcus Morris (Det - SF,PF)

13. (145) Kyle O'Quinn (NY - PF,C)

 

MKAllstars

 

1. (2) Kevin Durant (OKC - SF,PF)

2. (23) Marc Gasol (Mem - C)

3. (26) Victor Oladipo (Orl - PG,SG)

4. (47) Derrick Favors (Uta - PF,C)

5. (50) Giannis Antetokounmpo (Mil - SF,PF)

6. (71) Khris Middleton (Mil - SG,SF)

7. (74) Dwyane Wade (Mia - PG,SG)

8. (95) Wesley Matthews (Dal - SG,SF)

9. (98) Enes Kanter (OKC - C)

10. (119) Jabari Parker (Mil - SF,PF)

11. (122) Aaron Gordon (Orl - PF)

12. (143) T.J. Warren (Pho - SF)

13. (146) Kentavious Caldwell-Pope (Det - SG)

 

Six Sigma

 

1. (3) Stephen Curry (GS - PG,SG)

2. (22) Paul Millsap (Atl - PF,C)

3. (27) LaMarcus Aldridge (SA - PF,C)

4. (46) Reggie Jackson (Det - PG,SG)

5. (51) Andrew Wiggins (Min - SG,SF)

6. (70) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF)

7. (75) Roy Hibbert (LAL - C)

8. (94) Ed Davis (Por - PF,C)

9. (99) Jarrett Jack (Bkn - PG,SG)

10. (118) Arron Afflalo (NY - SG,SF)

11. (123) Timofey Mozgov (Cle - C)

12. (142) Dennis Schroder (Atl - PG)

13. (147) Mo Williams (Cle - PG,SG)

 

NEVERWINS

 

1. (4) James Harden (Hou - SG,SF)

2. (21) Jimmy Butler (Chi - SG,SF)

3. (28) Kevin Love (Cle - PF,C)

4. (45) Kemba Walker (Cha - PG)

5. (52) Greg Monroe (Mil - PF,C)

6. (69) DeMarre Carroll (Tor - SF,PF)

7. (76) Deron Williams (Dal - PG)

8. (93) Ersan Ilyasova (Det - SF,PF)

9. (100) P.J. Tucker (Pho - SG,SF)

10. (117) Wilson Chandler (Den - SG,SF)

11. (124) Zaza Pachulia (Dal - C)

12. (141) Jeremy Lin (Cha - PG,SG)

13. (148) Isaiah Canaan (Phi - PG)

 

Grave Digger

 

1. (5) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)

2. (20) Blake Griffin (LAC - PF,C)

3. (29) Draymond Green (GS - SF,PF)

4. (44) Danilo Gallinari (Den - SF)

5. (53) Karl-Anthony Towns (Min - C)

6. (68) Bradley Beal (Was - SG)

7. (77) Emmanuel Mudiay (Den - PG)

8. (92) Jrue Holiday (NO - PG)

9. (101) Jordan Clarkson (LAL - PG,SG)

10. (116) Otto Porter (Was - SF)

11. (125) Eric Gordon (NO - SG)

12. (140) Evan Turner (Bos - SG,SF)

13. (149) Ian Mahinmi (Ind - C)

 

Muminy

 

1. (6) Chris Paul (LAC - PG)

2. (19) Nikola Vucevic (Orl - PF,C)

3. (30) Pau Gasol (Chi - PF,C)

4. (43) Brandon Knight (Pho - PG,SG)

5. (54) Marcin Gortat (Was - C)

6. (67) George Hill (Ind - PG,SG)

7. (78) Kyle Korver (Atl - SG,SF)

8. (91) Tyson Chandler (Pho - C)

9. (102) Robin Lopez (NY - C)

10. (115) J.R. Smith (Cle - SG,SF)

11. (126) Trey Burke (Uta - PG)

12. (139) Stanley Johnson (Det - SF)

13. (150) Zach LaVine (Min - PG)

 

Red Panthers

 

1. (7) Russell Westbrook (OKC - PG)

2. (18) Paul George (Ind - SG,SF,PF)

3. (31) Nerlens Noel (Phi - PF,C)

4. (42) Tobias Harris (Orl - SF,PF)

5. (55) Nikola Mirotic (Chi - SF,PF)

6. (66) Nicolas Batum (Cha - SG,SF)

7. (79) Robert Covington (Phi - SG,SF)

8. (90) Derrick Rose (Chi - PG)

9. (103) Joakim Noah (Chi - PF,C)

10. (114) Andrew Bogut (GS - C)

11. (127) Patrick Patterson (Tor - PF,C)

12. (138) Lou Williams (LAL - PG,SG)

13. (151) Rodney Hood (Uta - SG,SF)

 

Penetrator

 

1. (8) LeBron James (Cle - SF,PF)

2. (17) Klay Thompson (GS - SG,SF)

3. (32) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG)

4. (41) Mike Conley (Mem - PG)

5. (56) Tim Duncan (SA - PF,C)

6. (65) Danny Green (SA - SG,SF)

7. (80) Gorgui Dieng (Min - PF,C)

8. (89) J.J. Redick (LAC - SG)

9. (104) Darren Collison (Sac - PG)

10. (113) Luol Deng (Mia - SF,PF)

11. (128) Alex Len (Pho - C)

12. (137) Tony Parker (SA - PG)

13. (152) John Henson (Mil - PF,C)

 

Tottenham Cavaliers

 

1. (9) Andre Drummond (Det - PF,C)

2. (16) John Wall (Was - PG)

3. (33) Al Jefferson (Cha - PF,C)

4. (40) Tyreke Evans (NO - PG,SG)

5. (57) Terrence Jones (Hou - SF,PF)

6. (64) Ricky Rubio (Min - PG)

7. (81) Jusuf Nurkic (Den - C)

8. (88) David Lee (Bos - PF,C)

9. (105) Dwight Howard (Hou - PF,C)

10. (112) Rajon Rondo (Sac - PG)

11. (129) Andre Iguodala (GS - SG,SF)

12. (136) Amir Johnson (Bos - PF,C)

13. (153) Harrison Barnes (GS - SF,PF)

 

Raging Ravens

 

1. (10) Kawhi Leonard (SA - SG,SF)

2. (15) Serge Ibaka (OKC - PF,C)

3. (34) Gordon Hayward (Uta - SG,SF)

4. (39) Rudy Gay (Sac - SF,PF)

5. (58) Jonas Valanciunas (Tor - C)

6. (63) Monta Ellis (Ind - PG,SG)

7. (82) Meyers Leonard (Por - PF,C)

8. (87) Ty Lawson (Hou - PG)

9. (106) Joe Johnson (Bkn - SG,SF)

10. (111) Julius Randle (LAL - PF)

11. (130) Avery Bradley (Bos - PG,SG)

12. (135) Myles Turner (Ind - C)

13. (154) Kristaps Porzingis (NY - PF)

 

Rembricz Team

 

1. (11) Rudy Gobert (Uta - C)

2. (14) DeAndre Jordan (LAC - C)

3. (35) Trevor Ariza (Hou - SG,SF)

4. (38) Elfrid Payton (Orl - PG)

5. (59) Hassan Whiteside (Mia - C)

6. (62) Thaddeus Young (Bkn - SF,PF)

7. (83) Michael Carter-Williams (Mil - PG)

8. (86) Markieff Morris (Pho - PF,C)

9. (107) Tony Allen (Mem - SG,SF)

10. (110) Al-Farouq Aminu (Por - SF,PF)

11. (131) Mason Plumlee (Por - PF,C)

12. (134) Marcus Smart (Bos - PG)

13. (155) Corey Brewer (Hou - SG,SF)

 

Pogromcy Donków

 

1. (12) Al Horford (Atl - PF,C)

2. (13) Damian Lillard (Por - PG)

3. (36) Jeff Teague (Atl - PG)

4. (37) Chris Bosh (Mia - PF,C)

5. (60) Kenneth Faried (Den - PF,C)

6. (61) Kyrie Irving (Cle - PG,SG)

7. (84) Dirk Nowitzki (Dal - PF,C)

8. (85) Chandler Parsons (Dal - SF,PF)

9. (108) Kobe Bryant (LAL - SG,SF)

10. (109) Jahlil Okafor (Phi - C)

11. (132) Kevin Martin (Min - SG,SF)

12. (133) D'Angelo Russell (LAL - PG)

13. (156) Jared Sullinger (Bos - PF,C)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Six Sigma

 

1. (3) Stephen Curry (GS - PG,SG)

2. (22) Paul Millsap (Atl - PF,C)

3. (27) LaMarcus Aldridge (SA - PF,C)

4. (46) Reggie Jackson (Det - PG,SG)

5. (51) Andrew Wiggins (Min - SG,SF)

6. (70) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF)

7. (75) Roy Hibbert (LAL - C)

8. (94) Ed Davis (Por - PF,C)

9. (99) Jarrett Jack (Bkn - PG,SG)

10. (118) Arron Afflalo (NY - SG,SF)

11. (123) Timofey Mozgov (Cle - C)

12. (142) Dennis Schroder (Atl - PG)

13. (147) Mo Williams (Cle - PG,SG)

 

Pierwszy wybór, jedyny możliwy po tym , jak poszli Davis i Durant. Potem postawiłem na dwóch wysokich, którzy nieźle rzucają wolne ( nie chciałem tankować tej kategorii) i mają możliwość grania zarówno na 4, jak i 5. Po tym, jak zaczęły się próby przechwytywania różnych graczy, w 4 rundzie musiałem już zgarnąć Jacksona i w 5 Wigginsa. Myślę, że oba wybory spokojnie się obronią. Z 6 DeRozan, bardzo lubię graczy z h2h, którzy mogą grać na 5 pozycjach (SG, G, SF, F, Util), no i cy powinien zrobić swoje. Potem dorzuciłem kolejnych wysokich, żeby poprawić bloki. W kolejnych wyborach starałem się brać najbezpieczniejsze opcje, pewnych zawodników na dobrym poziomie. Schroeder to mój typ na przechwyt w tym sezonie, a Mo Williams do czasu powrotu Irvinga powinien trochę się pokisić w mojej rotacji. Jestem zadowolony, bo w większości kategorii jestem w czołówce i mam tylko 1 kategorię, gdzie jestem najgorszy (straty). Punkty pewnie w trakcie sezonu będę próbował zrzucić, bo wydaje mi się, że tutaj będę miał overkilla. Play-offs powinienem spokojnie osiągnąć. Nie dość, że skład mocny, to jeszcze gracze, którzy przynajmniej na ten moment wyglądają na pewnych pod względem zdrowia :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja w Grave Diggerze zdecydowałem się iść w wysokich na początek, bo tych w NBA deficyt na pewnym poziomie. jest to liga PG, których potem db nie brakuje. Lubię ryzykować z pickami dlatego Draymond i Jrue z 92 nr to niewątpliwy steal. Liczę się ze słabą produkcją na starcie, ale potem? To w końcu all star i do tego będzie pG u Alvina Gentrego. Staram się brać młodych, ne boję się rooksów, a jak już ktoś starszy to raczej w contract year - tu boję się Draymonda, bo swoje już wykasowal :B

Eric Gordon - to samo co Holiday - Gentry, uptempo + contract year, będzie murzynek gryzł parkiet, szczególnie patrząc na jego historię zamiłowania do zielonych papierków.

Młodzi PG Mudiay-Clarkson - już zacieram ręce. Oba zespoły są już praktycznie ich. Tankowałem TO i BLK a jakby co zawsze są trejdy. Nie poszło mi w 4 rundzie, gdzie poszło pod rząd 3 zawodników wybranych i spanikowałem :)

 

A tak na waivach zostało wielu, wielu gości z potencjałem.

Stealem draftu myślę będzie CJ McCollum. Jak będzie miał wolumen rzutów ok 20 na mecz plus będzie liderem ataku (tak tak, nie Lillard, który zagra SG) to Portland ma potencjał na powrót do backcourtu z czasów Porter-Drexler (jako fan już się cieszę)

 

Co do wykorzystania IL -na ESPN rozwiązanie działa od zawsze.Je mega pomocne, bo przy kontuzji zawodnika może ci się uda pozyskać akurat jego zastępcę. U nas rozwiązane jest to tak, że jeżeli zawodnik jest określony DTD to nie da rady go tam wrzucić - musi zespół zgłosić go na IL w real life. Zawodnika na IL odpoczywa min 1 mecz zanim wróci. DTD może zagrać niby od razu, ale czasem DTD trwa 2 tygodnie co mega wkurza. Dzięki IL Twój sezon trwa, a nie jest skończony po kontuzji wyboru w rundzie 1-3 na przykład, co w przypadku yahoo praktycznie kończyło sezon.

Stąd np moja decyzja o draftowaniu Jrue. Wrzucę go na IL jakby co i poczekam :) z 92 numerem było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marcelo: w tej lidze nie ma IL :) Temat był mocno wałkowany...

 

A teraz mój skład.

 

1. (8) LeBron James (Cle - SF,PF)

2. (17) Klay Thompson (GS - SG,SF)

3. (32) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG)

4. (41) Mike Conley (Mem - PG)

5. (56) Tim Duncan (SA - PF,C)

6. (65) Danny Green (SA - SG,SF)

7. (80) Gorgui Dieng (Min - PF,C)

8. (89) J.J. Redick (LAC - SG)

9. (104) Darren Collison (Sac - PG)

10. (113) Luol Deng (Mia - SF,PF)

11. (128) Alex Len (Pho - C)

12. (137) Tony Parker (SA - PG)

13. (152) John Henson (Mil - PF,C)

 

Nastawiałem się na jedynkę ;) Nie wyszło. W zamian dostałem jeden z mniej szczęśliwych picków - ósemkę. Zaczęło się dobrze, wpadł Lebron (to chyba steal :)) a potem się potoczyło...po mojej myśli :) Strategię musiałem kształtować na bieżąco i uznałem, że stawiam na procenty - skład jest sensowny jeśli chodzi o FG% oraz bardzo dobry w zakresie FT%. Poza tym powinienem wymiatać w 3PM, dorzucam PTS, AST, STL i...to w zasadzie wystarczy by wygrywać na non stopie 6-3 ;) Zupełnie nie wiem jak stoję z TO, BLK sobie totalnie odpuściłem i tutaj konkurencji Wam nie zapewnię :) Nie zdziwię się jeśli napsuję nieco krwi w REB - jeśli zagra Timmy, Dieng dostanie minuty a Len podtrzyma to co w preseason - będzie dobrze. Jestem zadowolony ale faktycznie w PO może być różnie. Obaw nie mam wiele ale są to głównie kwestie zdrowotne/odpoczynek - wspomniany już Duncan będzie nieprzewidywalny pod tym względem przez cały sezon, LBJ także ma być oszczędzany, szczególnie bliżej naszego PO. Dobry news dla mnie jest taki, że nie mam obecnie w składzie nikogo połamanego, już teraz - wszyscy są dostępni i oby grali w zdrowiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ja przeginam tylko Curry :V No i trafił mi się słabszy tydzień rywala :V Chociaż w tym tygodniu akurat pokonałbym każdego :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, pechowy tydzień mi się trafił. Dużo nagłych niedyspozycji i do tego poważniejsze problemy Smitha i Vucevica. Nie jest jeszcze tak tragicznie i wciąż widzę szanse na uratowanie matchupu, także Cieglo nie czuj się zbyt pewnie, bo mogę cie jeszcze nieźle postraszyć w ten weekend ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak Cię poskładałem :) Nie miałeś kim gonić, zwycięstwo było pewne, niewiadomą był tylko jego rozmiar i ten ostateczny podoba mi się mocno :) W ostatnich sezonach przyzwyczaiłem się do powolnego startu a teraz ekipa miło mnie zaskakuje :) Szkoda Collisona ale poza tym zdrowie dopisuje i z MKA też chcę ugrać sporo.

 

Dzięki za meczap Kapitanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nudny tydzień. Rembricz jest mocny w 4 kategoriach, ale wygranie w pozostałych pięciu nie stanowiło żadnego wyzwania.

Teraz trafiam w końcu na zacnego przeciwnika, ale mam cztery mecze od Stefana, więc jestem dobrej myśli :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak Cię poskładałem :) Nie miałeś kim gonić, zwycięstwo było pewne, niewiadomą był tylko jego rozmiar i ten ostateczny podoba mi się mocno :) W ostatnich sezonach przyzwyczaiłem się do powolnego startu a teraz ekipa miło mnie zaskakuje :) Szkoda Collisona ale poza tym zdrowie dopisuje i z MKA też chcę ugrać sporo.

 

Dzięki za meczap Kapitanie.

 

Gratulacje. Nie liczyłem na wiele, ale że dostane taki łomot na koniec to się nie spodziewałem. Ciężko się pogodzić z taką porażką. Najgorsze jest to poczucie bezradności, bo na kontuzje nie mogłem nic poradzić, a pewnie gdyby nie one to mogłem nawet wygrać (FG%, FT%, BLK śmiało były do wzięcia). Spokojnie mogło być 3-6 przynajmniej, jakbym zostawił Capele na sobotę i w niedziele wziął za niego innego centra, ale nie potrafiłem przejść obojętnie obok występu Bjelicy i takim sposobem uciekły mi dwa mecze ;). Mam nadzieję, że nie pożałuję tego ruchu i będę miał pożytek z tego gracza w dłuższej perspektywie. Teraz pojedynek z do bólu przewidywalnym Tottenhamem, który 5 kategorii ma bardzo mocnych, a 4 bardzo słabe, więc inny wynik niż 5-4 w jedną lub drugą stronę będzie sporym zaskoczeniem. Pozycja w tabeli fatalna ale na szczęście to dopiero początek :K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz dla odmiany ofiarą kontuzji zostanę ja. Odpadł Collison, problemy ma Redick. Dodatkowo piach gra Conley, Dieng, Thompson. Jedyna nadzieja we wszechstronnych LBJ i jego małej kopii, Eryku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jakoś wesoły po wygranej nie jestem. Poszło 5-4 z MKA ale z tak wykrwawioną zwierzyną powinno być łatwiej, nawet przy własnych problemach. Z nieobecności Durantuli trzeba korzystać bezwzględnie. Na dodatek, 1 STL oraz 2 BLK więcej i byłby remis w tych kategoriach...

 

Tak czy inaczej, na razie jestem bez porażki. Najlepszy start w h2h od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ miałem pojedynek w tym tygodniu. Praktycznie wszystkie kategorie na zbliżonym poziomie. Mam wrażenie, że gdybyśmy grali z kimkolwiek innym w tym tygodniu, to zrobilibyśmy miazgę. Wyniki, które były przegranymi w naszym pojedynku:

0,43; 0,84 ; 56 ; 758 ; 231 ; 124 ; 49 ; 26 ; 109

Żaden z tych wyników nie dał punktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że był to jeden z najbardziej wyrównanych pojedynków w ostatnim czasie, jakie miałem przyjemność rozegrać. Każdego dnia prowadzenie zmieniało się w praktycznie każdej kategorii i do końca nie wiedziałem czy skończy się zwycięstwem czy pogromem 2-7. Stanęło na remisie i pozostaje się cieszyć zwłaszcza, że Curry jest w tym momencie bogiem koszykówki, a mimo to udało się wygrać 3ptm :V szkoda braku Davisa na początku tygodnia, ale biorę ten remis i tak z dużą satysfakcją i walczę o jakieś zwycięstwo w tym tygodniu bo pozycja w tabeli mogłaby być lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapitanie, szkoda, że się wycofałeś bo kiedy ujrzałem propozycję nie powiedziałem w duchu "nie" :) Miałem to przemyśleć a tu nagle wiadomość o odwołaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Collison nie miał wczoraj najlepszego meczu, ale może się zaraz znowu rozkręci ;). Sam już nie wiem co robić z tym moim składem, nie sądziłem że będzie taki słaby. Najbardziej niezadowolony jestem ze skuteczności, bo liczyłem że to będzie to moja mocna strona, a póki co balansuję w tym tygodniu na granicy 40% i mogę przegrać z najgorszą drużyną w tej kategorii na przestrzeni całego sezonu.

 

Mam dziurę na pozycji SF, Bjelica się nie sprawdził, CP3 nie gra, wysokich niby dużo ale przydatność trójki Noah, R.Lopez i T.Chandler jest znikoma, a Vucevic wczoraj przesiedział całą drugą połowę na ławie. Pobrałem wczoraj dwóch PG może to coś zmieni, bo jak szybko czegoś nie poprawię to może się skończyć serią porażek i spadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czeka mnie bardzo ciekawy pojedynek. Dziwny skład Rembricz, na pokładzie Hassan, DeAndre oraz Gobert :) Szykuję się na lanie w FG%, BLK. Mocny powinien być także w REB oraz TO. Reszta pewnie moja (FT, 3PM, PTS, AST). Do rozdania STL.

 

Wnioski:

- nie myślałem, że tak jednostronny zespół może być tak groźny. Jeśli taka machina dostanie się do PO to jest w stanie (przy mocnych STL) jechać wszystkich równo 5-4 :)

- zastanawiam się czy nie produkować dla naszej ligi tabelek "nalesnickowych". Ktoś chętny na taką lekturę? Co prawda muszę jeszcze zgłębić jak do tego podejść, żeby się nie napracować ale wydaje się proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł Cieglo, jak tylko masz ochotę to ja jestem bardzo ciekaw tych tabelek, bo może tam będę wypadał lepiej niż w tabeli ligowej ;). Mam wrażenie, że w tym tygodniu nie byłem aż tak słaby jak mógłby to sugerować wynik, ale fakt jest taki, że znowu przegrałem i pogrążam się coraz bardziej. Muszę w końcu zacząć wygrywać i myślę, że w tym tygodniu jest na to duża szansa, chociaż ewentualny powrót do gry Duranta już dzisiaj może mi nieco utrudnić zadanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może podpowiecie coś do realizacji zestawienia? Wyniki z danego tygodnia dostają w każdej kategorii 3, 2 lub 1 punkt. Dwie drużyny z największą sumą są zestawione ze sobą a wynik h2h decyduje o pierwszym miejscu. Podobnie z drużynami z trzeciego i czwartego miejsca z treningu sum tyle, że te walczą o podium. Co Wy na to?

 

Można też zrobić zestawienie pod roto by sprawdzić jak rana drużyna poradziłaby sobie w takiej formule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może podpowiecie coś do realizacji zestawienia? Wyniki z danego tygodnia dostają w każdej kategorii 3, 2 lub 1 punkt. Dwie drużyny z największą sumą są zestawione ze sobą a wynik h2h decyduje o pierwszym miejscu. Podobnie z drużynami z trzeciego i czwartego miejsca z treningu sum tyle, że te walczą o podium. Co Wy na to?

 

Tak to robią w pierwszej lidze, więc chyba taka metoda będzie najlepsza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czas na start zabawy nalesnikowej także w naszej lidze :)

 

Po ostatnim tygodniu, trzem najlepszym zespołom w każdej kategorii przydzieliłem odpowiednio 3, 2 oraz 1 punkt. Powstał w ten sposób następujący ranking.

 

2ajopoi.png

 

Dwie najlepsze drużyny trafiły do finału, dwie kolejne - do meczu o podium.

 

ev81up.png

 

Złoto otrzymuje Neverwins, które potwierdza mocny wynik w rankingu. Z kolei w meczu o 3. miejsce mamy niespodziankę - szalę zwycięstwa przechyla na swą korzyść drużyna Cavs :) Gratki panowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Good job Cieglo :K jedna poprawka tylko, która mi się rzuciła w oczy to Neverwins zwyciężyli z moją ekipą 5-4 a nie 6-3 co nie zmienia jednak faktu, że ten tydzień należał do Hardena i spółki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×