Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo

Polecane posty

Kategorie, które wygrałem to FT%, 3PTM, PTS i TO (wydaje mi się, że straty błędnie są policzone jako zwycięska kategoria na korzyść NEVERWINS) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie dlatego Was mam :) Oczywiście, patrzyłem po wartościach max i wyłożyłem się na TO. Dzięki Swarl!

 

PS Poprawiać nie będę, nie zmienia to układu sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam szczęścia w tym sezonie do matchup'ów. Neverwins dołował przez 3 tygodnie, a jak przyszła kolej na pojedynek ze mną to zaliczył najlepszy tydzień spośród wszystkich drużyn. MKA też mnie pocisnął na początku, praktycznie wszyscy wczoraj u niego zaliczyli dobre występy i do tego wrócił Durant. U mnie zawiedli Morris i Burks do którego już straciłem cierpliwość, może z Gordona będzie większy pożytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza porażka w sezonie, na szczęście symboliczna. Trochę mnie Rembricz przechytrzył :) Planowałem podbić FG% oraz ograniczyć TO ale kiedy zobaczyłem, że ten wystawił cały skład - przestraszyłem się, że mogę popłynąć w innych kategoriach. Wstawiłem więc komplet nie mogąc pilnować wydarzeń. Rembricz pilnował - odbił się w TO oraz dobił mnie w FG% :) Gratki man, dobrze rozegrane :)

 

Mamy nowego, czerwonego lidera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam na razie lepszy start niż rok temu. I to nie zagrałem 1 tygodnia z pełnym składem, zawsze ktos był out. Zobaczę co wyjdzie z tego jak będę miał cały tydzień "zdrowy". No i czekam aż Jrue stanie się Jrue. bolą minuty townsa, bo jak grał dużo to produkował. Pomyłka draftowa to zdecydowanie Mudiay, bo rozwala FG, FT i TO.

 

Panie Szef - piszę tylko żeby pośmiać się z draftowego OVERRATED na Draymonda Greena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym trafiał we wszystko to byłbym mistrzem w każdej formule, lidze i serwisie na tej planecie :) Wciąż nie jestem jednak pewny czy to koleś np. na 1. turę draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, 1 runda nie. Wtedy go nie brałem. Później trochę. W 1 poszedł Boogie.

 

Wygrana z liderem cieszy. Teraz Pan Fluber, któremu już w tym roku raz zrobiłem kuku w budżetowej. Pewnie będzie chciał rewanżu. Mam niestety słaby układ gier i słabą formę gwiazd, ale każdy tydzień to nowa nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Danny Green. Ręce opadają. Jaki on nie jest zajebisty, tak wiele wnosi a w trójkach to już w ogóle zabija. Mam ochotę wywalić go na zbity pysk ale pamiętam zeszły sezon - po wywaleniu go ze składu gość odżył i masakrował. Szczególnie w trójkach. Jeśli nie będzie poprawy - kupuję bilet do Texasu i robię mu lanie. Jak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie będzie poprawy - kupuję bilet do Texasu i robię mu lanie

 

nawet gdyby próbował oddać to by NIE TRAFIŁ ;)

 

znam ten ból - trzymam go jeszcze w dwóch ligach końcówką cierpliwości. w 1 lidze już jakiś czas leży na FA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja go wypierdoliłem. Żadna różnica, i tak spadam do drugiej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak z Terrencem Jonesem. nie wiem co robić. A gość ewidentnie do wywalenia.

Danny Green też waiver. Nie widzę szans na poprawę u niego przy bdb grze Kawhi i dojściu LMA. Mniej się Greenowi ostaje, same ochłapy. A statystyk defensywnych nie ma - to ja go miałem rok temu i rzeczwiście kombinacja 3pt, st, blk z pozycji G była super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak z Terrencem Jonesem. nie wiem co robić. A gość ewidentnie do wywalenia.

Danny Green też waiver. Nie widzę szans na poprawę u niego przy bdb grze Kawhi i dojściu LMA. Mniej się Greenowi ostaje, same ochłapy. A statystyk defensywnych nie ma - to ja go miałem rok temu i rzeczwiście kombinacja 3pt, st, blk z pozycji G była super.

Hehe, najbardziej wyrafinowana forma "buy-low" jakiej doświadczyłem w swej karierze fantasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w życiu.

 

Szczególnie, źe teraz straciłem Beala na nie wiadomo jak długo, Clarksona, Mudiaya (którego wywaliłem, bo gra w tej lidze bez 3 zawodników to 2-7 minimum, a mam ciężki mecz przed sobą). Z Fluberem straciłem w ostatnich 2 dniach 5 gier. Więc jak dowiozę wygraną będzie sukces. Jeszcze nie miałem tygodnia bez kontuzji. Tragedia jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary.

Courtney Lee, który nie notował stealsów nagle 4, a Joseph miał 7 w 3 meczach a teraz 0. Cóż, i tak 4-3-2 w obecnej sytuacji uważam za sukces. Zdrowy mój zespół jest bardzo mocny....zdrowy.

Na ESPN w 1 lidze miałem dziś 2, a przeciwnik 8 w składzie i z 5-4 zrobiło się 1-8 :) ale facet miał tydzień konia, średnia zdobywanych pkt jego zawodników 20,3 w 43 grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu trochę farta, bo pobranie minutę przed meczem Barnesa, który nabił 13 zbiórek dało mi wygraną :D.

 

Jestem już bardziej zadowolony z postawy mojego składu i wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt, że 3 najbliższe pojedynki gram z drużynami aktualnie znajdującymi się w czołowej trójce i pewnie będzie ciężko poprawić pozycję w tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, w awansie pomagają też cudze spadki. Tutaj wydatnie pomagam ja :) Nie planuję zmienić tej tendencji także w najbliższej kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemeblowanie w składzie. Duncan poleciał. Kto jeszcze? Wyjdzie niedługo. Ostatni dobry wynik z Fluberem jeszcze nie uwzględnia roszad ale trzeba się zbroić. Teraz powinno być łatwo. Przynajmniej na papierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się wyrwać ostatniego dnia zwycięstwo, ale muszę przyznać, że Kapitan wykonał w ostatnim czasie dobrą robotę przy dobieraniu graczy z FA (Barnes i Casspi to na ten moment steale) i musiałem sporo kombinować w tym tygodniu. Okazało się, że dodanie do składu Biyombo było decydujące, dzięki czemu ostatecznie udało się wygrać bloki i zbiórki. Mimo słabej pozycji w tabeli jeszcze Muminy na pewno urwą punkty wyżej notowanym zespołom :)

W przypadku Duncana to moim zdaniem słuszna decyzja, nie było na co czekać. Teraz mnie czeka podobny dylemat co zrobić wobec zmniejszenia roli Randolpha w Grizzlies, ale dam mu jeszcze szansę na ogarnięcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze. Gratulacje Swarley. W budżetówce już na szczęście jakiś czas temu udało się odwrócić złą passę, tutaj niestety nadal nie idzie. Faktycznie z Biyombo wstrzeliłeś się idealnie (miałem go brać, ale Plumlee wydał mi się lepszym wyborem w dłuższej perspektywie), do tego miałeś aż o 38 strat mniej niż we wcześniejszym tygodniu, a u mnie nie zagrał w sobotę Gasol. Wszystko to wydatnie przyczyniło się do kolejnej pechowej porażki w tym sezonie. Niestety tragiczny początek odbija mi się teraz czkawką, bo mimo że moi gracze wreszcie się rozkręcili to akurat mam teraz ciężkich rywali i trudno odrabiać straty.

 

Wychodzi mi, że Pantery rozjechałbym 8-1 w korespondencyjnym pojedynku, ciekawe jak będzie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×