Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo

Polecane posty

ja na Nowy Rok życze wszystkim 2 rzeczy

 

- zdrowia zawodników, bo ja już chyba musze planować na kolejny sezon i bronić utrzymania się w 2 lidze

- żeby w końcu dodać IR do składów i pójść w XXI wiek. Zmiany nie bolą, ale w przypadku starty zawodnika z 1 - 2 rundy draftu nie skońćzy to sezonu a pozwoli przetrwać

 

Kazdy kto trafi na mnie ma fuksa teraz. 3 kontuzje graczy, których raczej nie wywala się ze składu, choć beal już był bliski gdyby nie update.

 

1 kontuzję przeboleję, 2 jeszcze też, ale 3 i to Griffina już nie.

 

Będę Szefie walczył, tobie też wypadł Bledsoe, ale to jednak jest 1 do 3. Mi ucieka 12 gier 3 zawodników ze średnią 20pkt, ok 8 zb, 4 as, 1 stealsa których nie nadrobię 5 add/dropami jakichś ciołków z FA.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow

 

8-1 bez Griffina i Beala z 2 meczami Galinarego.

 

Cóz - Draymond chyba przeczuwał, że gra ze szkalującym go Cięglarzem i pokazał co znaczy "Overrated" :)

 

Pozdrówka dla wszystkich w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki :) Czuję, że spadam w tym roku z ligi. Cóż, h2h mi ostatnimi czasy nie służy, w przeciwieństwie do zadziwiająco wysokich pozycji w ligach roto. To rzecz jasna nie oznacza, że złożyłem broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie poziom mojego olewania tej ligi, trzeba się wziąć do roboty bo jak spadnę to chyba będzie znaczyło że czas kończyć karierę w h2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mam podobne odczucia tyle, że olewki nie ma, robię co mogę ale po prostu nie ma z czym pracować. Teraz nasz mecz na "szczycie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest grane, ale w każdej lidze co ktoś wróci - inny wypada. To jest jakaś paranoja.

 

Blake Griffin - jakaś tragedia

 

Bradley Beal - człowiek szkło, zaraz będzie na waivach

 

Chciałbym 1 tydzień zagrać pełnym skladem, czy proszę o wiele? Kurde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smokin Aces są nie do pokonania. 4 mecze od Curry'ego, wykorzystany limit zmian na cały tydzień, codziennie prawie kompletny skład, zero kontuzji, a i tak zabrakło 24 punktów i 11 zbiórek, a 2 steale mniej i skończyłbym 2-7 po naprawdę świetnym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pewnie bym swój meczap wygrał - gdyby nie gapiostwo w sobotę :( Nie wiem co się musi wydarzyć bym nie spadł z ligi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko zdrowie dopisało do końca sezonu bo nauczony doświadczeniem z poprzednich lat wiem, że różnie to bywa jak przychodzą playoffy, a mam kilku graczy o których muszę drżeć momentami. Na dzisiaj, jeśli udaje mi się bez rotowania graczami z FA wygrać z drugim teamem w lidze 6-3, to czysta przyjemność dowodzić takim zespołem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pany, tydzień 16 jest skrócony czy wydłużony na dwa tygodnie?

 

Edyta

 

A dobra, doczytałem już w wątku 1. ligi. Mamy dwa tygodnie zmagań :) Ciekawe jak z limitami akwizycji z FA ale strzelam, że licznik się zeruje po ASW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale tu cisza w porównaniu z poprzednim sezonem.

 

Ciekawie zapowiada się końcówka i walka o PO.

 

A mi dalej skład się sypie....a do tego podczas PO nie będzie mnie w PL a miejsce w którym będę raczej w szybki internet nie jest wyposażone....trudno się mówi.

 

Powodzenie dla walczących o PO zespolów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wtopa i znikome szanse na pozostanie w lidze, bo najpewniej tylko wysokie zwycięstwo pozwoli mi zająć miejsce w top8. Problem w tym, że moim przeciwnikiem jest Smokin Aces, więc chyba mogę się wyzbyć wszelkiej nadziei :C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę. Smokin Aces nie są tacy straszni.

Szczególnie, że Boston gra tylko 2 mecze. Tobie wypadł Vuce jemu ZeBo.

ja się cieszę, że nie spadam niżej. W PO wszystko może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forma teraz na zwycięstwo w lidze, a brakło czasu żeby do PO wejść :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nikt nic nie pisze skoro tyle się działo, szczególnie w dolnej części tabeli. Choć to może moje subiektywne odczucie bo byłem w samym epicentrum walki o utrzymanie i nie przywiązywałem już ostatnio większej uwagi do roszad na wyższych pozycjach :P.

 

Tiebreaker zdecydował o tym, że to Pogromcy a nie Rembricz zagrają w PO. Mi z kolei zabrakło 1 punktu. Jakbym dostał łomot od Smokin Aces to przynajmniej nie plułbym teraz sobie w brodę. Jak spojrzeć na tabelę, to widać że różnice między zespołami z wyższych pozycji też były nieduże, a więc drużyny prezentowały naprawdę wyrównany poziom. Nie jest hańbą spaść z takiej ligi, ale mimo wszystko trochę wstyd, że mając CP3 w życiowej formie nie potrafiłem załapać się nawet do top8.

 

Wszystkim z pierwszej ósemki życzę powodzenia w PO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow nie powiem żebym nie był zaskoczony rozstrzygnięciami u Was - spadają w końcu 2 zespoły z historią występów w I lidze (MKA i Penetrator) i Kapitan Planeta, który "zarządza" 1 Budżetówką. faktycznie mocno wyrównana liga, najbardziej z trzech najwyższych lig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pół drużyny mi się posypało w najważniejszym momencie sezonu, wcześniej Crowder i Randolph, teraz 4 następnych grajków z AD na czele, coż taki już urok fantasy... Nawet jakbym nie wystawił nikogo i wygrał 5-4 dzięki TO, pewnie i tak w kolejnej rundzie już przy takich osłabieniach nie stanowiłbym zagrożenia. Szkoda dobrego sezonu ale gratulacje należą się Pogromcom i powodzenia dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie po sobocie miałem już wygrany pojedynek, więc wczoraj nie ryzykowałem i nie wystawiłem składu w obawie przed fatalnymi statami TO i FT. I tak o to tym sposobem mogę sobie i wygranemu z drugiego półfinału gratulować awansu do 1 ligi. W tym tygodniu więc czeka nas pojedynek na luzie, ale niech emocji nie zabraknie do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu. Choc i tak mr Griifin zalatwil mi wojnę nerwów. Końcówkę regulara i semi gralem z Tajlandii gdzie net nie zawsze dzialal i nawet nie mialem przewagi strefy czasowej. Teraz pewnie zrobia mi shut down Holidaya i Dmc ale musze przyznać, ze cousins to bestia i to on doprowadził mnie do finału. Gram do konca, takze miłego pojedynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki za zwycięstwo, mimo straty DMC i Holidaya udało się tobie dowieść zwycięstwo do końca. Ja popełniłem mały błąd, bo za szybko wykorzystałem pobrania i pod koniec nie miałem już pola manewru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę wszystkim w tym roku.

 

Szefowi życzę szybkiego powrotu do formy i 2 ligi. Może za rok się spotkamy znowu.

 

Ja też się na FA nie popisałem, ale udało się i każda wygrana cieszy.

 

Szczerze, to byłem już zmęczony tym sezonem, bo zawsze mocno się angażuję. Teraz czas oczekiwania na nowy sezon (draft watch, wymiany , liga letnia, preseason).

 

Pozdrawiam

Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×