Skocz do zawartości
barcalover

2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Polecane posty

Sytuacja jest fatalna, więc spróbujmy z drugą ankietą, obejmującą już tylko kilka najlepszych rozwiazań.

 

http://doodle.com/poll/4bw7tn3hnua9h9cx

 

Wszystkim jakieś dni nie pasują, ale musimy wybrać z tych kilku, które pasują największej liczbie osób. Prosiłbym o poważne podejście do sprawy, bo nic lepszego nie mamy. Godzina wcześniejsza niż 22 w zasadzie nie wchodzi w grę w żaden dzień - tak mało miała głosów.

 

Spróbujmy w ramach tylko kilku dni wybrać jeden, który będzie pasował wszystkim, by nie psuć sobie zabawy. Jeśli zaś komuś zupełnie nic nie będzie odpowiadać, to pozostaje szykowanie zastępstwa albo przygotowanie własnej listy z cenami. To jest jednak ostateczność, bo połowa zabawy, to właśnie draft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Washko, jestem z Tobą też w lidze roto na e-nba i już mi się pieprzy, w jakiej lidze z problemami draftowymi piszesz jako komisz :) Generalnie wszędzie mi pasuje z tym draftem, więc w ankietach nowych daję 100% dostępności.

 

Dobra robota, swoją drogą. :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Washko, jestem z Tobą też w lidze roto na e-nba i już mi się pieprzy, w jakiej lidze z problemami draftowymi piszesz jako komisz :) Generalnie wszędzie mi pasuje z tym draftem, więc w ankietach nowych daję 100% dostępności.

 

Dobra robota, swoją drogą. :K

 

W obu o tym piszę i dlatego mi też się pieprzy :) Jednak już widzę, że te drugie ankiety to dobry pomysł, bo łatwiej się połapać w pięciu terminach niż w 78 ;] No i nie ma obawy, że komuś się nie zechce wypełnić do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, mam 12 zgłoszeń, wszystkim pasuje 15.10, g. 22, od dłuższego czasu jest cisza, więc tego dnia będziemy draftować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, od dłuższego czasu nie był mowy o terminie i mi ten przestał pasować, mam draft w innej lidze, a dwóch na raz nie pociągne z odpowiednim skupieniem. Wchodzi w grę przenuesienie do WEST? Tam chyba terminu jeszcze nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wchodzi w grę, ale u nich w ankiecie prowadzi niedziela 11.10, która też Ci nie pasuje, jeśli nie nie mylę.

 

Może jeszcze tutaj spróbujecie coś wymyślić? Jeśli nie, to będziemy kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, od dłuższego czasu nie był mowy o terminie i mi ten przestał pasować, mam draft w innej lidze, a dwóch na raz nie pociągne z odpowiednim skupieniem. Wchodzi w grę przenuesienie do WEST? Tam chyba terminu jeszcze nie mają.

 

Toż przecież po to jest właśnie ankieta, żeby takie rzeczy wpisywać i aktualizować, skoro Ci przestało pasować. Przecież równie dobry był termin 14.10, bo też wszystkim pasował, więc nic nie stało na przeszkodzie, by tak go ustalić.

 

Zmienię, jak tylko mi potwierdzisz, że Ci pasuje. Ale jeśli zaraz się okaże, że komuś 14.10 nie pasuje, bo sobie już ustawił termin chrzcin czy innej Wielkiej Pardubickiej na ten dzień, to wracamy do 15.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W West już nikomu nie pasuje każdy termin, więc chyba będziemy musieli pomyśleć o jakichś transferach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W West już nikomu nie pasuje każdy termin, więc chyba będziemy musieli pomyśleć o jakichś transferach...

 

Widzę, że jeszcze brakuje 5 głosów, a 11.10 nie pasuje tylko 1 menadżerowi, który może po namowie da radę jakoś się dostosować... trzeba po prostu troszkę ruszyć poważniej z tą organizacją i jestem pewny, że dacie radę coś ustalić.

 

A w razie czego transfer jak najbardziej pozostanie opcją awaryjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14.10 mi jak najbardziej pasuje. Jeżeli natomiast okaże się, że nie może być to jakoś sobie poradzę, ewentualnie poczekam na jakiś transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14.10 mi jak najbardziej pasuje. Jeżeli natomiast okaże się, że nie może być to jakoś sobie poradzę, ewentualnie poczekam na jakiś transfer.

 

 

Ok, zmienione, menedżerowie poinformowani. Mam nadzieję, że to już koniec ustaleń draftowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14.10 mi jak najbardziej pasuje. Jeżeli natomiast okaże się, że nie może być to jakoś sobie poradzę, ewentualnie poczekam na jakiś transfer.

 

 

Ok, zmienione, menedżerowie poinformowani. Mam nadzieję, że to już koniec ustaleń draftowych :)

 

Ja też, aczkolwiek właśnie dołączyli do Was dwaj kolejni menadżerowie – mikrofalowka i Cieplik, którym proszę wysłać niezbędne informacje na temat gry w 2 Lidze EAST.

 

Dorzucam ich do 1 postu w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14.10 mi jak najbardziej pasuje. Jeżeli natomiast okaże się, że nie może być to jakoś sobie poradzę, ewentualnie poczekam na jakiś transfer.

 

 

Ok, zmienione, menedżerowie poinformowani. Mam nadzieję, że to już koniec ustaleń draftowych :)

 

Ja też, aczkolwiek właśnie dołączyli do Was dwaj kolejni menadżerowie – mikrofalowka i Cieplik, którym proszę wysłać niezbędne informacje na temat gry w 2 Lidze EAST.

 

Dorzucam ich do 1 postu w temacie.

 

Jasne, tylko mam nadzieję, że termin draftu będzie pasować, bo już nie będziemy kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak tam sytuacja w EAST? Komuś nie pasuje data draftu? Trzeba dopiąć organizację, żeby się wszystkim fajnie grało w tym sezonie. W razie czego będziemy kombinować z trasferami do WEST, więc dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam sytuacja w EAST? Komuś nie pasuje data draftu? Trzeba dopiąć organizację, żeby się wszystkim fajnie grało w tym sezonie. W razie czego będziemy kombinować z trasferami do WEST, więc dajcie znać.

 

O ile się nic nie zmieniło, to wszystkim pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ekstra :K

 

A możecie jeszcze ostatecznie wyjaśnić sprawę nazw drużyn, żebym mógł wszystko uporządkować w 1 poście tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki jest ostateczny termin draftu?

MK

 

Taki, jak w wysłanych wiadomościach i ustawiony na yahoo: 14.10, g. 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, niestety nie będę mógł być obecny na drafcie :( postaram się ustawić automat, chociaż to nie to samo ...

 

P.S. W poniedzialek sprawdzalem daty draftow w ogólnym panelu Yahoo i dalbym sobie rękę uciąć, że była inna data draftu niż 14.10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie. Sam się w ubiegłym tygodniu dopytywałem Washki, bo pamietałem, że był 15 ustalony, a potem zobaczyłem ustawienie na 14, nie pamiętając, że zdecydowaliśmy się dużo wcześniej na nową datę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakiś poradnik jak najlepiej ustawić ten automat / jaką przyjąć strategie?

 

Może Wy macie jakieś sprawdzone tipsy? :Z Boję się że źle coś ustawie i wystukam całą kasę w 2-3 zawodnikach.

 

P.S. Proszę o info czy wartość początkowa to 100$ czy 200$ bo to bardzo ważne dla mnie!

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie może jakiś poradnik jak najlepiej ustawić ten automat / jaką przyjąć strategie?

 

Może Wy macie jakieś sprawdzone tipsy? :Z

 

Nie masz szans na znalezienie zastępstwa? Wydaje mi się, że w ogarniętej lidze ciężko będzie złożyć dobry team automatem, nawet jakbyś dość dobrze ustawił pre-draft values.

 

Ale ogólnie możesz spróbować po prostu zmniejszyć wartość graczy, których na pewno nie chcesz, a których reszta może próbować Ci podrzucić, jeśli będziesz miał automat. Natomiast swoje perełki spróbuj ustawić, jako lekko przepłacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×